Widok

brak zarodka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny, czy możecie coś poradzić, może wspomóc duszę?
Otóż po 16.09.2011 zaczęliśmy z mężem starać się o dzidzie, nie zwracaliśmy uwagi na to, czy są dni płodne, czy ich teraz nie ma. 10-go października miałam plamienia, trwało to 2 dni (lekkie). Pomyślałam, że mam jakieś zachwiania hormonalne. Zrobiłam II testy, oba wyszły pozytywnie. Wczoraj byłam u ginekologa, miałam robione usg- stwierdził wczesną ciąże- pokazał się pęcherzyk ciążowy i o ile dobrze pamiętam widoczne ciałko zółte. Pani doktor wypisała skierowanie na badania takie jak morfologia, mocz, toxo, hiv, hcv i coś z cukrem (nie kojarzę nazwy). Kazała się z wynikami pojawić za 2-3 tygodnie. Zaczęłam wertować w necie i oczywiście się wystraszyłam, wiele kobie pisze o pustym pęcherzyku- braku ciąży, poronieniach. Może któraś z was miała podobną sytuację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gratuluję :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
serdecznie gratuluje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super!
Gratuluję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje:) Odpoczywaj dużo a bedzie wszystko ok:) Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratulacje i jak dziewczyny piszą, odpoczywaj, bo jak trafi Ci się nieśpiące dziecię, jak moje, to nie odpoczniesz długo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy któraś z was brała Luteinę dowcipną? Mi w związku z tym, że przy badaniu na wzierniku pojawiło się coś w rodzaju plamienia lekarka przepisała. Powiedziała, że gdyby pojawiło się plamienie, krwawienie mam podwyższyć dawkę 2 tab. dwa razy dziennie. Wczoraj miałam plamienie, więc podwyższyłam. Strasznie się obawiam, nie wiem czy takie plamienie może mieć też związek z zbliżającym się terminem miesiączki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja brałam ale dużo większe dawki, plamienie po części jest normalne bo to może być objaw zagnieżdżania się zarodka, krwawienia są niepokojące, ale Luteina jest na podtrzymanie ciąży, więc się staraj nie denerwować bo to się też udziela dzidzi, a gdyby coś działo się bardzooo niepokojącego to lepiej dzwoń do lekarki, ja byłam ze swoim gin dosłownie na tel. cały czas i spokój i jeszcze raz spokój :) wszystkiego dobrego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja biorę Luteinę trzy razy dziennie po dwie tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do jakiego lekarza chodzisz? ja z lekarka teraz rozmawiałam telefonicznie i powiedziała mi, że dobrze, że dawkę zwiększyłam, na pobolewanie brzucha mam brać nospe (bo miewam). Jeżeli zacznę krwawić to wtedy mam się z nią kontaktować. Dzisiaj mam w planie iść do innego lekarza, żeby zobaczyć co i jak? Proszę o polecenie kogoś z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do dr Marty Sokołowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić Dr. Klimaszewskiego Roberta przyjmuje w gdańsku we Wrzeszczu jest na prawdę dobry dzięki niemu czekam na córkę.. najpierw na początku byłam u lekarza innego w 6 tygodniu ciąży i nie było zarodka lekarz od razu wysłał mnie do szpitala na badanie co 48 h na krew Bhcg czy poziom kosmówki wzrasta,byłam załamana tym bardziej ,że wcześniejsza ciąza zakończyła się obumarciem płodu - był to koszmar,później poszłam w 10t.c to USG było zepsute i w 12 t.c jak zaczęłam mieć lekkie krwawienie poszłam juz prywatnie do Dr. Klimaszewskiego i okazało się ,że zarodek już jest i ma się dobrze,ale łożysko się odkleja i właśnie dr Klimaszewski mi pomógł dostałam od niego lek na podtrzymanie i kazał leżeć ,a dziś czuję jak mała kopie i jestem już w połowie ciąży,nie biorę już żadnych leków oprócz witamin, gdyby nie on pewnie już bym tego dziecka nie nosiła..trzeba myśleć pozytywnie!


Dodam tylko,że mnie w ogóle piersi nie bolały i nie bolą do dziś choć rozmiar biustonosza mam już 2 krotnie większy , a objawem ciąży było odrzucenie od papierosów ,które paliłam na samym początku i wymioty..i tak miałam do końca 4 miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mogę z najszczerszym sercem polecić Andrzeja Zinkiewicza. Genialny i sympatyczny lekarz i co ważne wszelkie badania robi na NFZ :) Przyjmuje na Przymorzu na ul. Jagiellońskiej w przychodni i prywatnie na Żabiance w Endomedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr.Zinkieiwicz jest teraz na zwolnieniu- ma reke w gipsie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JAK TO?:D:D:D:.. Muszę do niego iśc :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złamał ją ponad miesiąc temu i jest na zwolnieniu, położna mówiła znajomej ze do końca roku na pewno i przyjmuje tam zamiast niego Dr Antoniewicz i Dr Błęcka z góry mówię,że nie wiem jacy są , bo nigdy u nich nie byłam :P
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja powinnam iść już od roku do lekarza ale nie lubię takich wizyt :D:D:D.. jak się było w ciąży to w sumie zbytniego wyjścia nie było:D... Ehh.. to skoro już rok czekam :D to poczekam jeszcze miesiąc :D..

Ale to tylko jedna reka w gipsie ma jeszcze druga buhhahahahahahhhahahahahahah :D:D:D:D

żarcik :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linn, jaki miesiąc. Miesiąc to jak wróci, a kolejka to pewnie 2 miesięczna;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapisze sie juz za wczasu do endomedu;)

Ale to prawda. Do niego to się czeka:D:D:D:D:D... Pamietam jak w ciazy chodzilam to te położne robiły zapisy z na wrzesień a to byl czerwiec-bo nie było miejsc :o..

Ale lekarz jest kapitalny:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ubiegłym tygodniu zarejestrowałam się do Zinkiewicza na 4 stycznia 2012 przez internet. Sama się zdziwiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry