Widok
brak zarodka w 8 tc
hej! dziewczyny! Moja siostra jest w 8 tc (wg OM), na usg widać ciałko żółte i pęcherzyk ciążowy, ale jest pusty. Lekarz kazał jej przyjść za tydzień. Czy któraś z Was też tak miała, że po 8 tc zarodek się wykształcił i biło serducho? Wspomnę, że siostra miała bardzo nieregularne miesiączki, co utrudnia właściwe określenie momentu zapłodnienia, więc może są szanse, że dzidzia jest jeszcze za mała żeby ją można było dojrzeć na usg?