Widok

obrona pracy licencjackiej

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny
za 2 tygodnie mam obronę pracy
miałam mało czasu na przygotowanie pracy , nie mówiąc o przygotowaniu do obrony
moze macie jakieś skuteczne sposoby jak wybrnąć z 15- minutowego spotkania z komisją, kiedy nie jest się zbytnio przygotowanym i do tego takie wystąpienia bardzo mnie stresują

jak macie jakieś doświadczenia to napiszcie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze nauczyć się SWOJEJ pracy !!! najwazniejsze jest to, żebys wiedziała co tam DOKŁADNIE jest napisane :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomarańczka ma rację, będą głównie pytać o twój temat pracy i co masz w niej, nie ma innej mozliwości jaktylko nauczyć sie co tam jest :) ... ja juz 2 razy sie broniłam i licencjata i mgr..zawsze tak właśnie było...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomarańczko, my się kiedyś musimy spotkać i poopowiadasz nam, jak skutecznie sie obronić w naszej szkole :)

Perełko - powodzenia :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam to szczęście że pytania bedą tylko z mojej pracy a nie z wiedzy ogólnej o przedmiocie studiowania
właśnie pisze sobie przykładowe pytania z całej mojej pracy
ale już tego dużo
a czasu mało

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie obrona pracy licenjackiem polegała głównie na okresleniu jakie materiały były najbardziej pomocne przy pisaniu tej pracy

była tez ogólna rozmowa na temat głównego tematu pracy

ogólnie nie były to pytania z samej pracy tylko z tego jak ją pisałam i czy rozumiem o czym pisałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
licenjackiem

O BOZE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem , że to dziwnie zabrzmi , ale obrona to pikuś ... jak dobrze znasz swoją pracę i masz trochę wiedzy ogólnej to nie ma się czym przejmować :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie rady się przydadzą,
pytań wyszło mi 50
skupię się na tym żebym wogule zrozumiała o co w mojej pracy chodzi
a to bedzie trudne bo narazie tego nie wiem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiesz o czym pisałaś...dziwne...a badania a podsumowania....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie ...jak samodzielnie pisałas prace ,,,,, to jak...nie rozumiesz ?????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będzie dobrze!!!
Ja z mojej obrony za wiele nie pamiętam bo byłam ze stresu w jakimś totalnym szoku (pewnie powtórka będzie na ślubie hehe:)) wiem tylko, że się cały czas usmiechałam i grałam pewną siebie....hehe:) miałam prezentację z dźwiękiem ale nie włączyłam głosników, więc był taki moment że stałam i czekałam aż zabrzmi to co zabrzmiac miało a tu nic....:) - więc powiedziałam - wygląda na to, że coś nam nie wyszło - i atmosfera bardzo się rozluźniła, zaczęli się smiac i potem było juz gładko:)
Grunt to być optymistycznie nastawionym, wtedy wszystko idzie dobrze:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałam samodzielnie ale temat mojej pracy jest zawiły i miałam dość mało materiałów

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w kazdym razie jak bedziesz znała każdy zakamarek pracy , to bedzie dobrze ..powinno być


a jaki temat ????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety na napisanie pracy miałam tylko 3 miesiace a nie jak kazdy zazwyczaj 1 rok
trudno wtedy się skupić na tym aby to wszystko było bardzo sensownie napisane
żałuję że nie mogłam mojej pracy dopracowac tak jak bym chciała ale czas mnie gonił (nie z mojej winy miałam tak mało czasu, władze uczelni skróciły nam czas studiów z 7 do 6 semestrów w maju, no i tym samym zmusili nas do napisania pracy już teraz)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perełko będzie dobrze, jak wszystkie moje poprzedniczki pisały koniecznie musisz znać swoją pracę i nic więcej, na tym polega cała obrona, będzie dobrze, a gdzie studiujesz??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałam o zarzadzaniu kompetencjami w małej firmie,

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WSM Gdynia

a jakoś to będzie , mam nadzieję że jak na spokojnie zacznę się uczyć to w końcu zacznie mi się wszystko rozjasniać, bo narazie to nie miałam czasu na spokojne przeanalizowanie mojej pracy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to spoko, a u kogo się bronisz, ja tam skończyłam u ubiegłym roku

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zasadzka- coś ci to mówi?
chyba ją wszyscy tam znają

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry