Widok

brzuch po cc

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam jestem 6 miesięcy po cc i nadal został mi brzuch pytam się dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brzuch po cc znacznie wolniej wraca do normy. Jestem juz prawie 1,5 r po i mimo ze waga prawie jak przed ciaza-roznica 4 kg to cialo juz nie takie. Trzeba konsekwentnie cwiczyc do tego dieta by cialo bylo jedrne i smukle. Ja jakies 10mcy wracalam do tej wagi.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dlatego ze pewnie nei masujesz tego brzuszka:( ja mialam dlugo bo o tym nei wiedzialam... Jak juz Cie nei boli brzuch to rob brzuszki :)ja do 12m-cy po porodzie go mialam;/ musisz pobudzic miesnie na brzuchu wtedy zacznie sie on zmniejszac :) Powodzenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem 3 miesiące po cc i od tygodnia robie brzuszki
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem 1.5roku po i nic.silownia dieta i lipa;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja niestety....podobnie jak malaniunia:/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brzuch jak opona;(
Niestety...

Nie jest już taki, jak pół roku temu jeszcze, ale nadal wielki.

Po Janku szybciej szło ze zgubieniem go.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli po porodzie "naturalnym" szybciej sie gubi brzuszek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może to nie tłuszcz tylko np.przepuklina kresy białej? proponuje wizytę u internisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem rok i 3 miesiace prawie pop porodzie przez cc i tez mam mega brzuch - oponke chciałabym to zrzucić ale brak mi samodyscypliny żeby zaczać w domu ćwiczyc....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to chyba nie wina cc ja w ciazy przytyłam niewiele i praktycznie od razu po porodzie wrocilam do figury sprzed ciazy, kuzynka rodzila normalnie i nadal ma brzuszek a jej synek ma juz 18 mies
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba jednak cc ma znaczenie. Trójka dzieci, dwójka urodzona naturalnie i brzucha nie miałam wychodząc ze szpitala

Trzecie dziecko przez cc, mała ma 2 latka a brzuch nadal jakiś jest, mały bo mały, ale jest
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ma znaczenie po pierwszym dziecku raz dwa brzuch spadł nie było fałdów skóry a teraz niestety po cc mam taką oponkę ,moja koleżanka jest 8 lat po cc jest szczupła ale ma taki zwisający fałd skóry ,dodam że miała bliźniaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ma to znaczenie :( Mowila mi to zarowno gin, jak i polozna w SR. Po porodzie naturalnym wszystko sie obkurcza, a po CC niestety wszystko zalezy od skutecznosci wykonywanych cwiczen. Mi na szczescie udalo sie doprowadzic do jako takiej formy po CC i przed obecna ciaza. Licze,ze tym razem bede mogla urodzic :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem od czego to zależny.ale ja podczas ciąży przytylam 22kg,miałam cc.po wyjściu ze szpitala miałam +17 i jak przesalam karmić postanowiłam ze zrzucę te kg.Udalo sie i mam super figure,taka jak przed ciaza, bez zbednych opon na brzuch.dodam ze tylko mało jadłam, bez ćwiczenie.(również nie mam zadnych roztopow) a zapomnialam dodac ze jedyne co robilam to nosilam Pas pani teresy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
odswiezam temacik ;] ja miesiac po cc ale deprecha ostra jak patrze na moja opone... nie ukrywajmy, nikt nie jest celebryta, czasu i sil na cwiczenia nie ma a przy maym dziecku trzeba jesc by miec moc e garniac. ktos zna ludzkie sposoby powrotu do formy?? i ak dlugo Wam to zajelo?? mi została dyszka do zrzucenia ;(
[
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie 1,5 mc po cc po brzuchu ani śladu ,wchodząc na porodówkę miałam 23 kg na plusie,brzuch ogromny,po powrocie ze szpitala 8 kg ,zeszło mi wszystko w przeciągu 3 mc bez żadnych ćwiczeń,musiałam tylko przystopować z jedzeniem a po porodzie miałam wilczy apetyt.U mnie waga w ciąży miała związek z zatrzymaną wodą w organiźmie +dużo wód płodowych może dlatego tak szybko zeszło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn ma 12 lat i faldka zostala , wcale mi nie przeszkadza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi brzuch strasznie ora psychikę, choć mąż bardzo wyrozumiały i powtarza, że pięknie wyglądam, to mam wrażenie, że już nigdy na plaży w kostiumie mnie świat nie zobaczy, a jak widzę stertę jeansów w które się nie mogę wbić, to łzy same napływają do oczu + hormony i histeria gotowa. Nie muszę mieć brzuszka jak z klubu fitness, ale chcę chociaż zmieścić się bez problemu w stare ciuchy i przestać wyglądać jakbym była nadal w ciąży, taki 4-5 miesiąc mi został :/
przyjaciółka poleciła pas poporodowy, wszystkiego trzeba spróbować, jak dzięki niemu spadnie 2-3cm w obwodzie, to będę już happy :)

piękny synek, przystojny mąż, a ja z wielkim brzucholem ... :(
[
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój brzuch po cc- ojojojojo.. Dr Szczyt miałby co robić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po cc mój brzuch szybko wrócił do formy.Mam płaski jak przed ciążą, jestem 7mies po cc ale myślę,że już po 2-3miesiącach wrócił do swojego pierwotnego stanu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lola spokojnie jeszcze brzuch się zmniejszy jesteś dopiero miesiąc po porodzie więc jeszcze wszystko się obkurcza. Wystarczy wspomóc się troszkę ćwiczeniami i zmieścisz się w stare ciuszki :) ja 2 lata po cesarce i się mieszczę tylko brzuch to jedna fałda skóry ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem też po cc i uważam że brzuch bardzo szybko wrócił do normy, tylko ta blizna. Nawet myślałam że szybciej niż po porodzie naturalnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie chcę was martwić..
Miałam cc i też czekałam aż brzuszek opadnie.I się nie doczekałam.
Okazało się że mam przepuklinę kresy białej.Rozejście mięśni na całą długość brzucha.
Męczyłam się z tym brzuchem 2 lata i poszłam na operację.
Zrobiono mi plastykę brzucha z zszyciem mięśni.Naciągnięto skórę.
Efekt super...Brzuch taki jaki miałam mając 17lat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny,

Ja jestem 5 miesięcy po i nadal brzuch jest obolały . . . czy też tak macie?
Jak maluszek kopnie mnie przez przypadek nóżką to ból jest dosyć silny. Brzuch też jest trochę "bez czucia"

Podrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz nawet nie pamietam, ze brzuch bolal. czasem jak za duzo dzwigne, to zakuje ale tak to spokoj. CC moze musisz podejsc z tym problemem do ginekologa?
Co do brzucha - przyjaciolka poradzila pas poporodowy, cosik w stylu gorset. nosze 3 dni, gładziej to wszystko wygląda, wiec nastroj lepszy w pasie :) mam taki z dziurkami, to po kilku godzinach brzuch fajnie wymasowany. ponoć jej pomogło to zgubić 4cm w obwodzie, nosila pol roku. tyle cm by mi starczyło by wbic sie w stare jeansy. Co do blizny mam bardzo malutkie rozciecie, blizna w majtkach niewidoczna, ona mi w ogole nie przeszkadza, w przeciwienstwie do wiszacego brzucha ...
[
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam krem z ziaji ujędrniający po porodzie http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?p211,maslo-do-ciala-ujedrniajace-po-porodzie-mamma-mia tani a naprawdę świetny!
w ciąży przytyłam 22kg, po cc brzuch ogromny pozostał, na szczęście większość kg straciłam ale skóra zrobiła się okropnie sflaczała... i krem pomógł mi ją ujędrnić ;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
lolaola ja po miesiącu na bank jeszcze nie wbijałam się w stare dżinsy, myślę że dopiero po 3, nie ćwiczyłam ani trochę, jadłam jak zawsze, a miałam sporo do zrzucenia bo wszystkie moje stare ciuchy w rozmiarze 34 ;) także cierpliwości ;)

no i karmiłam bardzo krótko więc też pewnie wolniej wracałam do formy ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry