Widok

bukiet z bzu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy w poszukiwaniach wiązanek ślubnych napotkałyście gdzieś na zdjęcia bukietów z bzu bądź z bzem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam tylko coś takiego z dodatkiem bzu...

image

Zastanawiam się tylko czy to dobry pomysł, wydaje mi się że bez zaraz zwiędnie..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli będzie ułożony na gąbce florystycznej to nie zwiędnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
starym sposobem na więdnięcie bzu jest zamoczenie jego łodyg lilaka we wrzatku.
Mozna tez przed zrobieniem wiązanki dać go do wody z takim proszkiem specjalnym ( dokupienia w kwiaciarni) który przedłuża swierzośc kwiatów ciętych
Wg mnie bez ślicznie się prezentuje w bukiecie slubnym
Ładnie by wygladał biały bez z różówymi lub purpurowymi piwoniami (peoniami)
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
z piwoniami
image
image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co.. :P i ja zastanawiam sie nad bzem.. i jeszcze jakimis kwiatkiami:D w sierpniu na bez jest sezon:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie kwiaty polecacie (cenowo) w połowie czerwca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam jeszcze duzo ale mi wywala jako spam i moze przesłałabym ci na maila co???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w czerwcu mialam bukiet z cancadesek i podobno jest na nie sezon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry