Widok

buty na ślub

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ślub mam 23. sierpnia i nie mam pojęcia gdzie i jakie buty kupić? z czubkiem, czy zaokrąglone? czy można mieć odkryte palce? no i przy okazji co ubiera się na poprawiny, też jakąś strojną kieckę? z góry dziękuję za pomoc :) pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buty to mają być wygodne :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty przede wszystkim wygodne, a sukienka na poprawiny moim zdaniem nie musi być bardzo strojna, ale taka żeby na pierwszy rzut oka było widać że to Twoje święto-że Ty jesteś Panną Młodą. Ja będę miała sukienkę w kolorze ecru z dodatkami złota, krótka do kolan , nie taka strojna ale też nie uboga-taka ala lata sześćdziesiąte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYGODNE muszą być. Do sukni kup sobie na jakimś obcasie a potem zmienisz na coś wygodnego na weselu.

Ja tak zrobiłam, miałam potem na nogach moje najwygodniejsze baleriny (i tak ich nie bylo widac pod suknią)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybka ... gust można mieć dobry albo zły, ale żeby nie mieć wogule? pomyśl jakie buty lubisz, w jakich się dobrze czujesz, ktoś ci napisze, ze musza być z czubkiem, a ty w życiu takich nie miałas na nogach i co? kupisz? ktoś napisze że musza być z paskiem na kostce, a ty nie lubisz i cio? kupisz takie?

jakie buty? wygodne ...

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli chodzi o odkryte buty to misie wydaje że mało pasują do tego świeta, bo sa takie plazowe

wejdz na strone salonu slubnego first lady w pruszczu gdańskim tam maja duzy wybór butów

jesli chodzi o kiecke to ja ni mam zadnej balowej bo później by tylko wisiała w szafie, kpiłam wiosenna ładną zwiewną, właściwie dwie nie wiem którą założe za grosze i przynajmniej wiem ze bede mogła pożniej spokojnie ją nosić

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie do każdej sukni pasują zakryte buty :)

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę miała odkryte buty :) a tak swoją drogą to dla mnie za dalleko wysunięta teoria, że każde odkryte buty są plażowe ;)





































TEKST REKLAMOWY ZOSTAŁ USUNIĘTY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, mi tam pasują odkryte, bo może mam plażową suknię slubną?? :)))))

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam butki z biełaj satyny z kokardką z przodu I BEZ PALCÓW! Uważam, że świetnie pasują do mojej sukienki ślubnej. na przebranie mam sandałki na obcasie, które noszę teraz i są super wygodne. A co do sukienki na poprawiny, to ja akurat kupiłam sobie takie niebieskie cudo, z pdkrytymi plecami. Ale nie żadną balową, tylko długą zwiewną satynową kieckę. Co prawda pewnie nioe będę miała wiele okazji, by ją jeszcze założyć, ale zawsze piękna długa suknia się przyda-chociażby na jakiś bal sylwestrowy. Nie żałowałam sobie-bo w końcu to nasze święto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aanka122 a gdzie kupilas takie butki?
moze masz jakeis fotki?
daj znac, szukam wlasnie satynowych z odkrytymi palcami...

:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety fotek nie mam. A butki kupiłam w domu handlowym w Starogardzie Gd. Ale myślę, że mogłabyś poszukać takie np. w Gildii w Gdańsku. Moje butki nie są typowo ślubne, spokojnie będę mogła je potem założyć np. do białego kostiumu na lato. Na pewno coś znajdziesz. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukam walsnie jakis peep toe,a myslalam o sandalkach i zastanawialo mnie czy noga mi sie nie bedzie slizgac jak bede w rajstopach??no raczej bedzie :]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sandruniax chcesz zalozyc sandalki i rajstopy?
wiem ze ponczochy to szczyt elegancji ale napewno nie do sandałkow...

ja bede miala buty z okdrytymi palcami i napewno gołe nogi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aanka122 niestety na gildi nie znalazlam nic ciekawego
wszystkie modele bardzo podobne, nie widzialam zadnych godnych uwagi z odkrytymi palacami


pozdrowionka:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rybka, buty trzeba kupić takie, żeby za 10 lat nie czuć obciachu, że się jakieś dziwne kupiło.

Moim zdaniem znakomita wiekszosc fasonow z otwartymi palcami jest do slubu obciachowa.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asinek dobrze, że napisałaś znakomita większość. Ja uważam, że teraz na rynku można dostać tak wiele fasonów bucików-do tego białych, które świetnie nadają się w roli ślubnych. A jeśli mają delikatnie wycięte paluszki, to tylko dodaje im uroku. W końcu mamy lato! Wiadomo, że sandałków nie założych jesienią czy zimą:)) A zresztą wolałabym już obciachowe snadałki niż te wstrętne buty ślubne z czubkami, które powiększają noge o 3 rozmiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wyglądają nieobciachowe buty?

papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tokio-tak jak moje, z tym, że niestety nie mam fotek:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha
racja, objechalam cale 3 miasto za butami

ze wszystkich sklepów jaakie znalazła przymierzyłam 3 pary

nic znalesc nie mogłam

ale w ryłko sa jedne śliczne z odkrytymi placami:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry