Widok
Ja mam buty firmy Menbur, znalazłam model w salonie Agnes w Gdyni, niestety nie było mojego rozmiaru, więc zamówiłam w internecie ze strony http://www.lukamo.pl
Szybko i sprawnie, polecam! :)
Szybko i sprawnie, polecam! :)
Mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały buty WITT, byłam w 2 salonach w których są te buty i w każdym wyglądało to inaczej. W 1 za "podstawe" buta płaciło się 137 zł a za "dodatki" od 10 do 150 zł, w drugim płaciło sie ogólnie na but i ceny od 150-180 o ile dobrze pamiętam.
Jak wyglądało to u Was??
Niestety robi mi to różnicę, a salon w którym moje buty wyszły mi taniej jest zamknięty z powodu urlopu,a buciki chciałabym już ;p
Jak wyglądało to u Was??
Niestety robi mi to różnicę, a salon w którym moje buty wyszły mi taniej jest zamknięty z powodu urlopu,a buciki chciałabym już ;p
teraz na allegro jest kilka super modelikow
linki ponizej:
http://moda.allegro.pl/klk-czerwona-podeszwa-platforma-ecru-39-k184-i1480838267.html
http://moda.allegro.pl/s-24-1n-slub-2011-modne-platformy-slubne-39-biale-i1505545322.html
http://moda.allegro.pl/nowosc-sliczne-platformy-biale-s3477-39-i1499554914.html
http://moda.allegro.pl/biale-czolenka-buty-retro-satyna-slubne-39-11898-i1492773156.html
http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-eleganckie-czolenka-italy-but-39-nowe-i1492669122.html
http://moda.allegro.pl/biale-szpile-czerwona-podeszwa-m3224whi-r-39-i1494583616.html
niestety wszystkie dosc wysokie - ale w calkiem spoko cenach :)
linki ponizej:
http://moda.allegro.pl/klk-czerwona-podeszwa-platforma-ecru-39-k184-i1480838267.html
http://moda.allegro.pl/s-24-1n-slub-2011-modne-platformy-slubne-39-biale-i1505545322.html
http://moda.allegro.pl/nowosc-sliczne-platformy-biale-s3477-39-i1499554914.html
http://moda.allegro.pl/biale-czolenka-buty-retro-satyna-slubne-39-11898-i1492773156.html
http://moda.allegro.pl/wyprzedaz-eleganckie-czolenka-italy-but-39-nowe-i1492669122.html
http://moda.allegro.pl/biale-szpile-czerwona-podeszwa-m3224whi-r-39-i1494583616.html
niestety wszystkie dosc wysokie - ale w calkiem spoko cenach :)
ja mam do sprzedania nowe buty firmy Caprice rozm 38,5 obcas 7 cm, zdjęcia na allegro:
http://allegro.pl/item1407644906.html
kontakt wersem@wp.pl
http://allegro.pl/item1407644906.html
kontakt wersem@wp.pl