Widok

buty z odkrytymi palcami

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Wiem, że nie powinno się być w gołych nogach, ale jak to jest gdy ma się buty z odkrytym przodem? Pończochy mimo wszystko wskazane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam :D

https://delove.pl/p/242/6259/ponczochy-samonosne-bez-palcow-klasyczne-ponczochy-moda-damska.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po za tym nie wydaje mi się żeby do ślubu ubierać sandałki
ale to już kwestia gustu widziałam laske co miała klapki na szpilce do ślubu mimo to że miała ładne palce i piękny french na stopach
nie wyglądało to zbyt apetycznie do białej sukni;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam ten sam problem wybierając sie z kolei na sylwestra do knajpy i zdecydowałam się ubrać do letnich można powiedzieć szpilek z odkrytymi palcami i piętą rajstopy(z uwagi na przeziębienie), obawiałam się strasznie obciachu, ale ku mojemu zaskoczeniu było kilka dziewczyn w podobnych butach i też z rajstopami! także u tych dziewczyn przeważyła wygoda i pogoda myślę:) a u mnie zdrowie:)heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie. Trzeba mieć ładne palce. Ja mam wdowie palce i buty pełne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poszukuję pończoch, bo nie lubie rajstop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby miec buty bez palców trzeba jeszcze miec ładne palce..
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam że na Allegro były ale aktualnie nie ma. Tu stary link:

http://allegro.pl/item524109849_leg_avenue_sex_rajstopy_z_wycieciem_na_palce_xxl.html

Podobno też czasem w Gattcie można dostać. Będę szukać a jak znajdę na pewno dam znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
steefler, jak znajdziesz to daj znać gdzie kupiłaś:) bo ja jestem na etapie poszukiwań
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam dziś buty z odkrytymi palcami i dołączam się do problemu. Na bosej stopie mi się nie podobają - mało elegancko to wygląda. Będę chyba szukać takich rajstop bądź pończoch bez palców.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w takich slicznosciach bede do slubu poginac:

image
By ostola
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, osobiście byłabym bardzo ostrożna jeżeli chodzi o buty z otwartymi palcami na ślub (mówię o odkrytych całych palcach).

Jak wiadomo to jest dzień w którym bardzo dużo się tańczy i rusza, a każdy gość tańczy inaczej (lepiej/gorzej). Nie ma szans, aby nogi nie były podeptane. Odczułam to na sobie, kiedy będąc gościem na weselu założyłam sandałki na szpilce. Palce miałam podeptane do krwii (!) i ciagle były brudne od deptania, nie wsponę już od bólu...

Przemyślcie to jeszcze raz, jakby nie patrzeć - czubek buta bardzo chroni przed tego typu "atrakcjami".
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bede miala kabaretki biale samonosne ponczoych typu kabaretki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kabaretki? Na swoim slubie? Troche pomylilas imprezy......
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!!!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A MOZE KABARETKI?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak pytałam o pończochy bezszwowe w sklepach pokazywali mi tylko takie z pojedynczym szwem przy palcach, a zupełnie bezszwowych nie mieli, więc jednak nie w każdym sklepie takie mają. a pytałam w Gattcie też :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak buty odkryte (nawet jesli tylko peeptoe) to bez rajstop / ponczoch!!
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Martuuunia tu nie chodzi o buty z odkrytymi palcami tylko o buty z odkrytymi palcami i rajstopy a to jest roznica i wiadomo ze do jednych sukni pasuja tylko sandalki do innych tylko zakryte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bede miala buty z odkrytymi palcami i moim zdaniem pasuja do sukni...mysle ze tez trzeba patrzec pod wygode !! PRZEDE WSZYSTKIM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie widziałm, choć takie niby sa zasady........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam na zmianę białe baletki, i kupiłam je w aldo, zapłaciłam za nie ok. 100 złotych, a przenosiłam je póżniej całe wakcje ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry