Widok

chemia z niemiec? gdzie kupię w gdańsku?

j. w. ..
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na rynku na Przymorzu, napewno. Nie wiem czy na rynku na Elbląskiej w Gdańsku. Sama chcę kupić przynajmniej proszek niemiecki :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno w gdańsku na hali:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
okolice etc naprzeciwko biedronki, centrum handlowe chrobry
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gd Osowie niedaleko deptaka :)
http://rekodzielojozi.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Chełmie są dwa takie sklepy:) i polecam płyny do płukania naprawde sa intensywne i ciuszki pachna po wyschnięciu no i proszki mam wrażenie że lepiej dopierają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marta a gdzie ten drugi sklep-czy ten na ryneczku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie na Chełmie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podłączam się pod pytanie: gdzie na Chełmie?
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na starym Chełmie obok ronda jest jeden a drugi to wydaje mi się że na ryneczku na przeciw tesco .
Synuś Marcelek 7 kwiecień 2004 ,Mateuszek 16 grudnia 2010image[url=http:[url=http://www.maluchy.pl]image[/url
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądałam ostatnio w tvisie test- porównanie chemii polskiej i niemieckiej, okazało się że jakość taka sama, proszki piorą tak samo jedynie niemiecki nie pozostawia osadu w podajniku, a płyn do mycia (do blatów, podłóg) lepszy był polski
osobiście używałam takiej i takiej chemii i różnicy nie widziałam
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
a ja widze roznice i to spora! a plyn do naczyn akuta za 5 zl 0.5 l starcza mi na jakies 3 miesiace ! wystarczy kropelka bo jest tak silny i skoncentrowany polecam bardzo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkąd przerzuciłam się na niemieckie proszki do prania i płyny do płukania - nie mam problemu dziwnych brunatnych plam na ubraniach ;)

w pralkowym gotowaniu lepiej odplamiają :)


tutaj zakładałam wątek ;) http://forum.trojmiasto.pl/Gdzie-najtaniej-niemieckie-proszki-do-prania-i-plyny-do-plukania-t194572,1,16.html


jakiś czas temu niemieckie Lenory widziałam w Bomi w Alfie :)
zapas Ariela zrobiłam w Realu :) (mają takie rzuty co jakiś czas)

na Przymorzu niemiecką chemię można kupić na rynku, w budce koło baru mlecznego na Jagiellońskiej :)

widziałam też we Wrzeszczu w hurtowni http://gastrix.istore.pl/pl/static/regulation oraz w CH Chrobry :)

na Morenie koło Tesco jest też jakaś budka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Salambo a oglądałaś dalszy ciąg reportażu w TVNie? Tam wyszło, że jednak te z Niemiec są lepsze: bardziej ekologiczne, mniej niszczą ubrania.

Sama jeszcze nie próbowałam niemieckiej chemii, ale zamierzam wypróbować :)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Chełmie tak jak piszą wyżej dziewczyny na ryneczku koło tesco i na rondzie na starym Chełmie.Tylko polecam ten na ryneczku mają większy wybór wszystkiego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rynku w Oliwie.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
które płyny do płukania polecacie?
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym starszym wątku o chemi z Niemiec polecany był softlan i lenor :)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dl siebie i męża mam softlan niebieski a dla córci kuschelweich jasny zielony:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na morenowym wzgórzu, nowe osiedle. Otworzyli sklep z chemia z niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam do prania persila gold w gelu niemieckiego,jest super,gęsty,wydajny i pięknie pachnie,pozatym nie pozostawia śladów tak jak nasz polski proszek-cena za 5,65 litra to 70 zł,ale warto,można też kupić na rynku na przymorzu tam widziałam ,że stoją z niemiecką chemią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od siebie z Gdańska Południe zawszę jeżdżę raz na jakiś czas na większe zakupy do drogerii " Błękitna" ul. Obrońców Wybrzeża, Pruszcz Gdański oraz ul. Niepodległości, Pruszcz Gdańsk, mają bardzo duży wybór oraz niskie ceny ;]
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rynku we Wrzeszczu i na dworcu we Wrzeszczu też jest taki sklep.

Chemia niemiecka lepsza. Płyn akuta rewelacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sylwa - jakie ceny mają w tej drogerii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktory lepszy persil czy ariel niemiecki??? w zelu czy w proszku???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Gdzie-najtaniej-niemieckie-proszki-do-prania-i-plyny-do-plukania-t194572,1,16.html



miałam Ariel w żelu i nie byłam zadowolona.


od roku używamy proszku - fioletowego Ariela. z niego jesteśmy zadowoleni :] kilka razy kupowałam duże kartony w Realu :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a uzywałas persila niemieckiego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo żel do prania jest bardziej do bielizny itp. mniej detergentów piorących ma i na trudzniejsze zabrudzenia sie nie nadaje :)

persil niemiecki tez jest b dobry, ale ja lubie vizir, dla mnie najlepszy!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny! gdzie w gdyni moge dostac tanie proszki z niemiec,bo na allegro za przesylke sie drogo płaci ;(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Przymorzu koło Reala (a bliżej obok Multibanku) otworzyli sklep z chemią niemiecką. Nie byłam co prawda i nie wiem jakie ceny ale jest :)
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio kupiłam proszek i płyn do prania wyprodukowany na rynek niemiecki w Auchan- sporo tego nawet na dziale proszki/płyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
muszelka dzis byłam w auchan w rumi i faktycznie maja tam chemie z niemiec ale ktory proszek czy zel najlepszy. przymierzam sie do kupna persila ale sama nie wiem...a ile sypiecie proszkow niemieckich???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Morenie na końcu Myśliwskiej przed poligonem otworzyli też sklep z chemia z niemiec
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOKKA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na chełmie w Pasażu - pierwsze piętro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chodzi tylko o różnicę, ale o to , że niemieckie produkty są bradzo dobre. Moje hity to Palmolive Oryginal płyn do mycia naczyn - unikatowe działanie i świetny zapach, nie niszczy dłoni; Weiser riese płyn do prania fioletowy i zielony no i plyn do płukania softlan, pachnie mi całe mieszkanie jak wywieszę pranie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Pasażu na cieszyńskiego jest nowy sklep z chemia z niemiec. Maja spory wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Gdansku na hali sklep zlikwidowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, ten sklep już od dłuższego czasu nie istnieje w tym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do sklepu z Chemia niemiecka na Zaspie. Ul. Jana Pawla II 6 w przejsciu miedzy blokami( kolo Apteki). Gwarancja najnizszych cen i duzy wybor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na nasze aukcje na allegro sklep aura2011. Handlujemy chemią,kosmetykami ,słodyczami i kawą. Na terenie Trójmiasta przy zakupie powyżej 250zł , dowozimy gratis. Proszę pisać na meila o cennik aura2011.02@op.pl. Pozdrawiam aura2011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie w Gdańsku odbiór osobisty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje przyjechać do pruszcza do błękitnej tam są o wiele tańsza chemia polska i niemiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nową Błękitną Drogerię otworzyli na Zaspie w nowych blokach na Drzewieckiego
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DROGERIA BŁEKITNA NA ZASPIE
wielka ściema że najtańsza chemia z Niemiec , bo sprzedawają chemię z Holandi jako Niemiecka
drogie panie proszki wyglądają identycznie jak niemieckie są większe i tańsze ale jakość jak naszej polskiej chemii
patrzcie na kody PERSIL ma 4 na początku
dałam się nabrać a pan tak mnie przekonywał że to niemiecka chemia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie patrzcie tylko na ceny chociaż to oczywiście istotna rzecz jak ktoś ma liczną rodzinę jak ja na przykład. Byłam niedawno w nowo otwartym punkcie na Ujeścisku na ulicy Łódzkiej vis a vis nowej pętli tramwajowo autobusowej przy składzie opałowym dokładniej.Sprzedają Profesjonalną Niemiecką Chemię dla pralni wodnych na kilogramy i na litry.Kupiłam proszek baby dla mojego malucha i do białych.Mąż był zachwycony bo w końcu doprały się jego ulubione koszule a próbowałam wszystkiego nawet z odplamiaczami i wybielaczami a tu masz sam proszek i rewelacja. Ten dla dzieci też super i ślicznie pachnie. A najlepsze jest to,że zapłaciłam połowę ceny niż za niemieckie proszki,które okazały się gorsze.Miła obsługa i dobrze mi doradzili.Na pewno jestem i będę ich stałą klientką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jakiś Szop pracz?

kiedyś na Przymorzu był taki punkt i mieli rewelacyjny płyn do prana dywanów - robiło się z niego pianę :] kupowany na butelki :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Morenie w/z biedronki w sklepiku po schodkach/biedronka koło bociana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos jeszcze testował te proszki z łodzkiej co pisała o nich ~aga~

czy to aby nie ukryta rekalma .. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam pytanie czy któraś już może próbowała tych proszków imperial? Bo tak się zastanawiam nad tą ofertą http://www.citeam.pl/oferty/okazje-allegro/proszki-i-plyn-do-prania-1 ...
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio kupiłam proszek Persil na ryneczku w Gdańsku przy Elbląskiej, na stoisku było sporo różnych towarów z Niemiec mnie akurat interesowały proszki do prania. Ale Pan u którego kupiłam wspomniał że wszystkie jego towary można też znaleźć w jego sklepie internetowym etnico.com.pl. Duży proszek Persil Gold kupiłam 95zł patrzyłam w różnych innych miejscach i to było taniej nawet niż na giełdzie w Pruszczu, niestety ostatnio już go nie było bo zdaje się że miał bardzo tani lenor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lidlu dzisiaj kupiłem płyn do prania niemiecki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na rynku w starsj oliwie i na morenie w/z biedronki przy bocianie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam ten w pasazu chelmskim na górze sklep :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest tez maly sklepik na Piekarniczej, za sadem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiam przez internet w hurtownii chemicznej to-ma , mogę poręczyć produkty są orgibalne.. http://www.to-ma.com.pl/chemia-gospodarcza--niemiecka,k152.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam sklep internetowy z niemiecką chemią oraz proszkami z Niemiec.
szybka realizacja i przystępne ceny

http://euro-zakupy.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio w Lidlu widziałam proszki Ariel :] 5,2kg za 55,55zł :) fioletowy, zielony i błękitny/miętowy (febreze)

ciekawi mnie ten ostatni - bo to chyba nuta zapachowa mojego ulubionego niemieckiego Lenora ;) czy ktoś już używał tego proszku?

image

od jutra w Realu takie same proszki(poza Febreze), o tej samej wadze :] po 42,99zł ;) (czy jakoś tak)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrzeszczu na placu komorowskiego w/z szkoły baletowej w-mała budka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla chętnych do zakupu Chemii Niemieckiej zapraszam do nowo otwartego sklepu przy ulicy Abrahama 2 w oliwie.
Oprócz chemii można tez tam kupić słodycze, kawe i kosmetyki. Jest to sklpep przy hurtowni więc wybór ogromny (zwlaszcza kosmetyków)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w Pruszczu Gdańskim można zakupić chemię z Niemiec??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny chyba kiedyś coś pisały o Drogerii Błękitnej? Że tam jest niemiecka chemia? Czy coś mi się pokręciło?

____________-
znalazłam np.:

" sylwa
2011-12-10 18:11
81.95.194.*
Re: chemia z niemiec? gdzie kupię w gdańsku?
ja od siebie z Gdańska Południe zawszę jeżdżę raz na jakiś czas na większe zakupy do drogerii " Błękitna" ul. Obrońców Wybrzeża, Pruszcz Gdański oraz ul. Niepodległości, Pruszcz Gdańsk, mają bardzo duży wybór oraz niskie ceny ;]"

w tym wątku - gdzieś wyżej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie ktoś pisał u góry że na pawilonach na Chełmie ,zgadza się tam jest ,ale też widziałam na Chełmie na Chałubińskiego przed Apteką DOZ, w białym budynku z niebieskim dachem ,stoi tablica na zewnątrz ,tylko nie wiem czy sklep na samym dole czy sklep z koło cukierni W-Z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to przywioze na zamowieenie tel do mnie . 00491627770386 prozki . plyny, pasty itdd. itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety chemia rzekomo z Niemiec kupiona w Polsce nie jest to to samo co samodzielnie kupiona u nich - przekonałam się o tym całkiem przypadkiem... do tej pory kupowałam chemię niemiecką w Polsce, ale akurat byłam w tym roku w Berlinie i kupiłam sobie tam płyn do płukania Softlan - uwierzcie to całkowicie coś innego niż kupione tutaj, intensywniejszy zapach, gęstość, cała pralnia i poddasze pachnie niesamowicie po wywieszeniu bielizny, wyprane rzeczy są naprawdę miękkie i pachnące - zabijcie mnie nie wiem o co chodzi, ale teraz używam tylko chemii którą sama sobie alno ktoś mi bliski przywiezie z Niemiec
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinko ja chetnie zloze u Ciebie zamowienie ,kiedy jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile u nich taki Softlan kosztuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, ja nie jeżdżę specjalnie, "wykorzystuję" najczęściej szwagra który podróżuje służbowo choć być może ja osobiście pojadę w październiku bo wstępnie planujemy wypad do Tropical Islands, ja Softlan kupiłam za 1,5 euro w niemieckim Rosmanie 1 l, albo 0,75 l w niemieckim Lidlu za 0,99 euro
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowy sklep na Jana Pawla na zaspie, naprzeciwko (po drugiej stronie pasa startowego) kosciola tego blizej skm-ki. Ceny dobre, a sa i promocje (podobno uzaleznione od promocji w niemieckich sklepach) tylko nie ma slodyczy:( ale uslyszalam ze maja sie pojawic...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tani sklep na oruni górnej ul strzelców karpackich 5/22-chemia i słodycze ceny jak w hurtowni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep misz-masz gdańskul. Srebrna 16/1 osiedle moje marzenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co polecacie do zmywarki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do zmywarki to tylko kapsulki DREFT :) są super!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od niedawna na Przymorzu działa nowy sklep. Mieści się w wieżowcu Horyzont (dwa pomarańczowe bloki, chodzi o ten bliżej Tesco) w części handlowo-usługowej (parter), przy ul. Obrońców Wybrzeża.
Prócz chemii są tam artykuły spożywcze.
O ceny czy bogactwo asortymentu nie pytajcie. Nie byłam w środku, porównania nie mam, dla mnie za drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj byliśmy w tym nowym sklepie (jest od Sylwestra czy jakoś tak) w Horyzoncie - lokal po dawnej kwiaciarni :] Przemiła właścicielka :] duży wybór :] ceny wydają mi się standardowe - chociaż Lenor febreze 2l kupiłam za 11,90 zł, a zwykle płaciłam więcej ;) (+ Lenor 1,5l w złotej butelce za 15zł)

mają też jakieś ciekawe kosmetyki ze wschodu - rosyjskie dla odmiany :] z dobrym składem, bez nadmiaru chemii :] muszę zgłębić temat :]

Ogólnie Państwo od wielu lat zajmują się handlem towarami z Niemiec :] w Gdańsku sprzedawali na rynku na Przymorzu (stoisko od strony budek z kebabami), w Gdyni maja swój sklep (nie pamiętam gdzie, nie znam Gdyni, więc mi to nic nie mówi) + budkę w Sopocie na rynku (przez zimę jest tam ktoś inny, bo za zimno dla chemii) ;) Sami przywożą towar z Niemiec. Więc "pośrednicy-magicy" nie robią 2 butelek z 1 ;)

http://www.facebook.com/pages/Magda-Mariusz/249531838544414 tu jest ich konto na FB :] póki co jeszcze puste, bo Pani dopiero zaznajamia się z FB ;) ale pewnie z czasem będzie coś więcej :]

Ja tam będę wracała :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pasaż Chełmski. Sklep przeniesiony z pierwszego piętra na parter - vis a vis piekarni Mielnik. Duży wybór, dobre ceny, częste promocje, miła,kulturalna obsługa. Można kupić przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
też rynek wrzeszcz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na rynku Wrzeszcz mają duży wybór i dobre ceny chemii zagranicznej, sprzedaż z pawilonach nowych, polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na hali Targowej w Gdyni nowy lokal na placu targowym nr 242-ceny dobre, promocje, zniżki
oraz we Wrzeszczu box N-26 też duży wybór,ceny oki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kościuszki we Wrzeszczu. Kilka sklepów za pocztą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Centrum kowale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Gdynie l.242 na Hali
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo fajny sklepik otworzyli na Przymorzu na Kołobrzeskiej koło przychodni i budki z pieczywem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni na hali targowej pawilon na otwartym placu nr 242, oraz na rynku Gdańsk Wrzeszcz box N-26 też duży wybór, dobre ceny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Centrum Kowale na Staropolskiej w sklepie Dorotka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

do góry