Widok

chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, czy któraś z Was była na wizycie z dzieckiem u chirurga dziecięcego dr Elżbiety Lichnickiej? Szukam opinii, z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od lat chodzę z dziećmi do dr Elżbiety Lichnickiej na wizyty prywatne i jestem bardzo bardzo zadowolona a przyjeżdżam na wizyty do Wejherowa az z Gdyni i nie poszłabym do nikogo innego.Wcześniej trafiałam do innych chirurgów dzieciecych ale tylko doktor Lichnicka wszystko chętnie wyjaśnia i wytłumaczy, jest bardzo dokładna i delikatna dla dzieci i poświęca dużo czasu na wizycie.Jak jest to konieczne tak jak raz się zdarzylo w przypadku większego zabiegu naszej Amelki to stosuje takiego "głupiego jasia" żeby się nie bała i nie bolało. Kiedyś nawet sama potrzebowałam dać sobie wyciąć takiego pieprzyka na twarzy i też poszłam z tym do doktor i jestem bardzo zadowolona.Tak więc z pewnościa polecam innym.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5
Również polecamy, a byłam z mężem u Pani doktor Lichnickiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (102 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Wyprawka dla niemowlaka...?:) (29 odpowiedzi)

Chciałabym zacząć kupować rzeczy dla maluszka a nie za bardzo wiem co potrzeba dla takiego...

kaszel u dziecka, jak sobie radzicie ? (85 odpowiedzi)

Synek ma 3 latka, zaczał się katar, potem kaszel. Dwukrotnie byłam u lekarza i osłuchowo jest...

do góry