Widok

chwilowe rozwiązanie?

Szwankuje mi w aucie czujnik stopu (?). Światła same zapalają się w czasie spoczynku samochodu.
Wczoraj nigdzie nie wyjeżdżałam i choć sprawdzałam co jakiś czas tyłek auta to wieczorem znowu czerwona aura i tym razem rozładowany akumulator.
Dziś rano, montaż podładowanego akumulatora i kierunek Mechanik. Niestety, na urlopie.
Czy jeśli po zaparkowaniu auta pod domem, wyjmę ze skrzynki bezpieczników ten "od świateł hamowania" (brak świateł stopu) to uniknę rozwałki akumulatora przez noc lub kilka godzin spoczynku?
Czy po kobiecemu fantazjuję?

Ps
Jest to rozwiązanie doraźne, na dzień lub dwa, nim Mechanik wróci z urlopu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie prościej odłączyć ''plus'' od akumulatora??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

11 godzin to dla mnie wieczność :)
Zgłębiłam zagadnienie, wybrałam rozwiązanie plus rozwiązanie awaryjne, przygotowałam sushi, zjadłam, wypiłam, 2h odespałam wczorajszy maraton rowerowy po prostownik, ogarnęłam zajęcia domowe, zerknęłam na kabarety, pomalowałam paznokcie... itd., itp.

Ps
Dziękuję

Ps2
Skrzynkę bezpieczników mam "przy kolanie", wystarczy wyjąć bezpiecznik ale może rzeczywiście łatwiej odkręcić śruby pod maską i zdjąć klemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod pedałem hamulca jest czujnik koszt czujnika nie wielki a wymienisz go sam on daje zwarcie i pali się stop
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup czujnik a wymienię ci go za darmo, moge nawet pomoc w zakupie fizolow@wp.pl podaj kontakt oddzwonie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

do góry