Widok

ciuchy ciazowe- gdzie kupujecie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam ostatnio bylam w h&m i c&A i wybor zaden nie wiem gdzie moge cos kupic jestem w 13 tygodniu i chcialabym kupic jakies spodnie ale na te ciazowe chyba jeszcze za wczesnie a obecne za ciasne
poradzcie mamusie w czym wy chodzilyscie w ciazy?
bede bardzo wdzieczna pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchaj przejrzyj tu na forum jakieś parę dni temu zauważyłam ogłoszenie jakaś dziewczyna sprzedawała po sobie ciuszki.

Ja sama kupiłam od razau ciążowe spodnie z regulacją na gumkę, kupiłam je na gildi w Gdańsku ale z tego co wiem mają również swoje stanowisko na Hali targowej w Gdańsku ceny przystępne za sztruksy dałam 110zł, duży wybór, częściowo kupowałam Na allegro wystarczy poszperać i można coś fajnego kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja Ci powiem, że nie warto zaglądać do sklepów ciążowych, bo tam przepłacisz dwukrotnie! Pisałam już kiedyś, że w Gdyni na Starowiejskiej (blisko skrzyżowania z 3 Maja, obok Polbanku) jest sklep z jeansami i tam mają stojak z ciuchami ciązowymi: sztruksy, jeansy, spódniczki, sukienki. Każda rzecz kosztuje 65 zł.

A jeśli chodzi "o górę" to ja kupowałam zwykłe bluzeczki bawełniane z długim rękawem w takich sklepach upsss, butik. Mimo zimy bardzo dobrze się sprawdzają od początku ciąży. Teraz pełno jest tuniczek, które rosną razem z brzuchem. Kup sobie w większym rozmiarze i na pewno posłużą Ci do końca ciąży. Ja przed ciążą nosiłam rozmiar M a teraz wszystkie ciuchy kupuję w rozmiarze L.

Jeśli chodzi o C&A to mają tam dział ciążowy, ale ciuchy są okropne, bo w rozmiarach jak na wieloryba! Za dostałam od męża fajną bawełnianą bluzkę z kapturkiem (też dłuższą), którą wypatrzyłam na "normalnym" dziale kobiecym. Po ciązy na pewno będę ją nosiła.

Możesz zobaczyć też w Tesco, bo mają sporo bluzeczek odcinanych pod biustem. Ja trafiłam na wyprzedaże w styczniu i kupiłam kilka bluzek za grosze.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
można też coś kupić w C&A lub H&M szczególnie jak mają przeceny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dzisiaj w C&A i wybór jest żałosny...kupiłam jedynie koszule na brzuszek do pracy-za 1,5 miesiąca może się przyda
spodnie paskudne-na całe szczęście wszystkie moje spodnie jeszcze są dobre, ale chciałam coś jasnego na lato i nic nie ma

bluzki to myśle że w zwykłych sklepach sa o wiele ładniejsze i tańsze, a kroje odcięte pod biustem sa bardzo popularne od zeszłego sezonu

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm zuzka nie trafiłam jeszcze do tego sklepu na starowiejskiej, ale się wybiorę :D

lacatio no i jeszcze może w takich indyjskich poszperaj za bluzeczkami :) ale w sumie tak jak dziewczyny piszą teraz taka moda na tuniczki i inne cuda, że pełno tego w "normalnych" sklepach ... :)

Jesteśmy małżeństwem od 27.07.2007
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Tatuum np widziałam bardzo fajne lniane tuniczki na lato z rękawkiem do łokcia, myślę że spokojnie na brzuszek będą się nadawać

zresztą większość bluzek teraz jest przedłużana, nie królują już w sklepach topiki przed pępek ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
apropos dołu jeszcze - to ja nabyłam zwykłe czarne getry - leginsy takie w rozmiarze większym niż zazwyczaj, no i pod dłuższe bluzeczki sprawują się bardzo fajnie :)

Jesteśmy małżeństwem od 27.07.2007
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem w 13 tc i mimo że wchodzę jeszcze w swoje dżinsy to już nie czuję się w nich dobrze...Wczoraj kupiłam sobie dżinsy ciążówy w Zarze, wprawdzie tanie nie były ale starczą na pewno na kilka miesięcy ,fajny elastyczny materiał i dobrze skrojone. Myślę że nie jest za wcześnie na ciążowe spodnie a na pewno czuję się w nich bardziej komfortowo. W h&m nic ciekawego nie znalazłam ,za to fajne tuniki są w Cubusie.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez w styczniu kupilam spodnie levisa i dupa jakos nie wygodnie mi.Pochodzilam dwa tygodnie i do szafy.Stwierdzilam,ze wlasnie legginsy sa swietna sprawa,nabylam m.in. w Promodzie i gdzies jeszcze (swietne,elastyczne,ceniutka gumka,jedne cienkie drugie grubsze),i smigam w nich,zakladam pod wszystko bluzki,tuniki,sukienki.Oczywiscie dresy tez sa super.Nie wiem gdzie w Gdansku jest Sisley,ale kupilam sukienki takie przed kolano,slicznie skrojone,bardzo elastyczny material i latam w nich caly czas i super sie nosza.Fajnie podkreslaja brzuszek.Jeszcze nie jest taki ciazowy,ale juz widac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Zarze sa ciążowe rzeczy?? maja jakiś osobny dział?? bo nie widziałam...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Zarze jest malutki dzial ciazowy, z tym,ze nie wiem czy w Gdansku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm...musze zajrzeć....aktualnie mieszkam w Gliwicach więc zobaczę tutaj...szkoda że wcześniej nie wiedziałam :( wczoraj byłam w Katowicach (tam jest większa Zara) i nawet nie weszłam :(

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm - wiper, musialaś mieć wyjątkowego pecha, że na nic fajnego nie trafiłaś. chociaż przyznam, że jak szukałam w gdańskim H&M i C&A na matarni, to też nic nie znalazłam. pojechałam za to do Auchan do Rumi i tam wyszperałam (a właściwie nie ja, tylko Maciek) wczoraj dwie pary eleganckich ciążowych spodni na kant. jedne były nawet przecenione o 30%, ale za to nadrobilam drugimi, bo kosztowały 159 zeta (brrr).
Ale kurka w czymś trzeba do roboty śmigać, a w dresach się nie da (a szkoda).

Fajne ciuszki są też w PROMOD - wczoraj przymierzałam się do sukienki, ale potrzebuję ją dopiero na czerwiec, więc jeszcze ciut poczekam, bo może brzuch "przerośnie" moje oczekiwania :)))

Generalnie tuniki znowu królują w sklepach, więc z bluzkami problemu nie będzie. Ze spodniami rzeczywiście jest znacznie gorzej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w galerii bałtyckiej na dole jest sklep nivena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne bluzki i bardzo tanie można wybrać w Butiku oraz Moodo.Są różne tuniczki, które można nosić przez całą ciąże. W Nivenie w Galerii Bałtyckiej są takie ceny,że szok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, no widzisz... w Katowicach posucha... a nawet gdyby to wszystkie są za duże! nawet S a XS nie widziałam :(

może w Trójmieście coś mi wpadnie w oko, ale i tak nie wiem czy jest sens już kupować jak na razie to brzucha nie ma-chyba za miesiąc gdzieś wybiorę się na jakieś zakupki (na 2 weselicha kreacje musze kupić)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam sobie spodnie w h&M - ladne dzinsy ale cena - 199 duuuzo
wczoraj pochodzilam po ciucholandach w gdyni i oto rezultaty:
2 dzinsowe spodniczki H&M MAMA za ok 10 zl od sztuki. prawie nowe!
i jedne dzinsy rybaczki dorothy perkins oczywiscie z elastycznym pasem- idealne na zblizajaca sie wiosne :)

w sumie bylo jeszcze kilka spodni- ale albo male albo za duze.
ale mysle ze jak na jeden maraton to i tak zakupy mozna zaliczyc do udanych

moim zdaniem warto sie przejsc i poszperac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już mam jedne spodenki z lumpiku :) udało mi się kupić nowe z metkami jeszcze, ale będe w nich chodzić gdzieś za dwa miechy dopiero, bo na razie nie maja mi się na czym trzymac ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się że można kupic fajne spodenki w 'pewexie". Ja kupiłam sobie takie w kant, co prawda nie sa to typowe ciążówki, ale są sznurowane pod brzuchem. Dalam za nie kilka złotych i przynajmniej nie będzie mi żal wrzucic ich póżniej do szafy. Każda z nas rośnie w swoim tempie- jedne potrzebują ciuchy ciązowe od pierwszych tygodni, a inne dopiero na finiszu. Ja stwierdziałam, że nie będę inwestować Bóg wie ile kasy w ciążowe ciuchy, w których pochodzę 4 miesiące. A zanim zdęcyduję sie na kolejne dziecko moda się zmieni! Na szczęście chodzę w dwóch parach normalnych jeansów, mam jedne ciążowe rybaczki i czarne sztruksy. Dla mnie styka! Dostałam kilka par od koleżanek, ale wszystkie są dla mnie za wielkie. Korzystam tylko z jednych.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spodnie jedne kupiłam w H&M ponieważ nienawidzę spodni z tym ogromnym golfem na brzuch, a te spodenki mają bardzo fajną krótką gumeczkę pod brzuszkiem. Kolejne jeansy przerobiła mi moja mama - po prostu kupiłam spodnie troszkę większe a moja mama wszyła zamiast stanu z przodu szeroką gumkę (można też wszyć taki długi golfik). Resztę spodni dostałam od koleżanki, 2 sweterki mam z H&M, bluzę z przeceny z C&A (taka tylko do domu) a resztę long shirt kupiłam w rozmiarze większym niż normalnie noszę w innych sklepach, no i 2 pary dresików do domu. Kupiłam też na allegro pas ciążowy i dzięki niemu mogę nosić bluzki które nosiłam przed ciążą i nie muszę przejmować się tym, że kończą mi się w połowie brzuszka. Widziałam też bardzo dużo takich "ciążowych" bluzeczek w Tesco. Ogólnie mamy bardzo duże szczęście, bo teraz są bardzo modne ciuszki w stylu empire (np. bluzeczki długie dość obszerne odcięte pod biustem)

W Zarze w Gdańsku jest tylko małe stanowisko z ciuszkami ciążowymi (jeden stoliczek). Moja szwagierka tam pracuje i przynosi mi od czasu do czasu jakiś nowy ciuszek. Rewelacji tam nie ma - najwięcej jest spodni i spódniczek dla ciężarówek.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie moge sie przekonac do tego pasa ciążowego, za cholere mi sie to nie podoba....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie mogłam przekonać się do tego pasa, ale kombinuję np. zakładam czarną bluzkę i czarny pas żeby nie rzucał się w oczy. Mojemu mężowi np bardzo się podoba jak mam długą białą bluzkę i do tego czerwony pas - bardzo fajnie to wygląda. Jest to jakieś wyjście, bo większość czasu i tak jestem w domu i nie pokazuję się ludziom (niestety mam L4 :( ) a z resztą nie opłaca mi się kupować tony bluzek ciążowych jak brzuch dopiero niedawno zaczął rosnąć a zostało mi tylko 4 miesiące ciąży.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no racja, ja tez uwazam ze ten pas jest bardzo praktyczny moze kupie ale czarny:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i byłam w Rumii w C&A-totalna porażka
ani jedne spodnie na mnie nie pasowały, to samo w H&M i w Zarze-nie mam pojęcia jak oni to szyją

natomiast odkryłam sklep Nivena w Galerii Bałtyckiej-ceny spodni takie same jak w H&M a jakościowo o wiele lepsze i idealnie leżą
no i jestem fanką Mothercare (niestety nie ma na śląsku) ceny nie odbiegają od wyżej wymienionych a wszystkie spodnie które zmierzyłam również idealnie leżały

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper mothercare jest w gdyni gdzies o tym czytalam
ja co prawda dopiero 15 tydz ale zamowilam sobie tunike z allegro za 35zl i jest super polecam jak zrobi sie troche cieplej do tego leginsy i stroj gotowy musze jeszcze kupic 2 pary spodni takich eleganckich wiec piszcie mamusie gdzie mozna cos fajnego dostac pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w Gdyni własnie zaopatrzyłam się w super dżinsy ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu sa fajne spodenki, podobają mi sie te lniane piaskowe.

http://www.bebefield.pl/index.php

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem w 13 tc kupowac spodnie to troche za wczesnie.
Ja zrobilam ten blad i w ok.15 tc.kupilam sobie takie spodnie na gumie,rozmiar M i do tej pory leza w szafie.Ani razu ich nie zalozylam a dalam za nie 130zl.Myslalam ze na dniach bede Bog wie jak tyla a teraz jestem w 33tc i przytylam 8kg a w spodniach nadal wygladam jak klown.Wisza mi na tylku iw wogole jak bym w nich wyszla do ludzi to bym sie chyba osmieszyla takze mysle ze z takimi zakupami lepiej poczekac az brzuch naprawde juz troche urosnie bo nigdy nie wiesz do konca ile ci urosnie..Ja caly czas nosze swoje spodnie sptrzed ciazy i zakladam na to tylko ten pas rozciagajacy,ktory mozna kupic za grosze na allegro.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie wszystkie spodnie też są na razie dobre ale jak siedzę ponad 8 godzin w pracy to muszę je już rozpinać-przy siedzeniu niestety wpija sie pasek w brzusio ;)
dla własnej wygody kupiłam sobie 2 pary spodni :)

ale faktem jest, że spodnie które kupilam parę tyg. temu okazyjnie nadal leżą w szafie i nadal sa za duże ;)

masz rację, że nalezy kupować jak brzuszek jest już spory

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zrobilam podobny błąd, ale w 22 tc - tez kupiłam sztruksy M-ki i do dziś na mnie wiszą i chyba do nich nie dorosnę, ale noszę je bo co mam zrobić?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pamietam, że swoje spodnie ciążowe (jeansy) kupowałam na Gildii w Gdańsku, niewiem czy jest tam jeszcze ten box z odzieżą ciążową

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sądzę, że fajne ceny są na allegro np. takie jak ta aukcja http://allegro.pl/hit-zestaw-20-ubran-ciazowych-2-pasy-prezent-i2587562069.html
warto tam poszperać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam na sprzedaż dzinsy ciążowe z H&M, stan idealny, założone kilka razy.
image

Uploaded with ImageShack.us
image

Uploaded with ImageShack.us
image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmiar 36/38 na wzrost 165
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam koszulę ciążową na abc-bobasa.pl a teraz zamawiam tam ciuszki dla dziecka bo mają fajne i to polskich producentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.merg.pl/pol_m_Odziez_Sukienki-976.html?filter_bestseller=y
Macie tam dużo luźnych rzeczy. Typowo ciążowe? Chyba nie ma sensu, no chyba że faktycznie mocno przytyjecie.
Ja kupowałam po prostu luźniejsze - takie, które realnie da się wykorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny wybór ubrań jest dostępnych za pośrednictwem sklepu http://www.lejdi.pl Na pewno warto do nich zaglądać, myślę że na spokojnie coś interesującego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Zarówno ubrania nieco bardziej eleganckie jak i coś prostego na co dzień, ubrania do pracy. Ogólnie sklep z dużym wyborem jeśli chodzi o ubrania i dobrą jakością tych ubrań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedażą ubrań zajmuje się na FB sporo podmiotów, natomiast wiem po sobie, że można się przejechać na podróbkach. Ostatnio kupowałem już kilka razy przez grupę Cheap & Fashion i jeśli chodzi o nich to byłem zadowolony, na tą chwilę nie miałem z nimi problemu wszystkie produkty z metkami jednocześnie pierwszy gatunek, nie ma wad a można kupować znacznie taniej, warto więc z tego skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam https://www.pol-lotus.waw.pl/wygodna-tunika-ciazowa/ jakość ubrań świetna i w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najważniejsza w ciązy jest wygoda. Zrezygnowałalm z mocno obciskających ubrań oraz wysokich obcasów ( za którymi w sumie również przed ciążą nie przepadałam oraz nakładałam je jedynie na specjalne okazje).

Za to stawiam na
wygodne adidasy oraz inne buty na niskiej podeszwie
luźne sukienki
oraz dresy, w których chodzę zarówno latem jak i zimą :)
Uwielbiam tę bluzę ( mozna znaleźć tutaj w promese)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry