Widok

co mam napisać....

wrócę do Was jutro choć bedzie "po ptokach" czym wyóżnia się ten Portal? nie wiem, for me jest ok, ale co szef jutro powie jak przeczyta to, co nagryzdałam o Was? nienawidzę recenzji pisać...grrrrrrr. trójmiasto.pl - napiszę pozytywnie... choćby dlatego, że jeżdżę kolejką i będę korzystać z Waszego rozkładu, pozdrawiam czaterian, napewno Was odwiedzę. Pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

piekielne noce są zawsze gorące , że tez możesz mnie podej. o oziebłość !!! WWrrrrrrrrrr ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

A...... rozkoszy łaknę jak Kania dżdzu , ( swoją drogą nie wiem co to za Kania , po co jej dżdż ?? i na co to jej wszystko ) ale ja wiem na co mi :))) i to zupełnie inna sprawa a Ty ???????????????????????????? ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

pif paf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

bardzo sie stesknilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

nie warzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nica...

co z Tobą...tu jak zwykle tak cichooooo, a na interi dziś grzessssznie..mrrrrrrrrr, miałaś dołączyć...impra się szykuje, czy osuszyłaś już w końcu laptopa?? Mówiłam suszarką go.... Ok, zmykam na mojego czata, cmokam Wszystkich w czółko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaaa, zapomniałam

Hej koffanku, wykrzyczałeś juz wszystkim, buahaha papatki od kotki z klatki!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marecki

Wiem, ze jesteście na zgrupowaniu. Wiem też, że będziesz w Brandenburgu. Powiedz Marcowi, że wszystko u mnie jest OK i weź od Niego mail (zgubiłam). Jak wrócicie dzwoń do mnie, a najlepiej wpadnijcie do mnie z Magdą. Powodzenia. :-o))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Migacz

Ten Twój "kajak" jest całkiem ładny, nawet podoba się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

ojoj, ale ktos sie zdenerwowal :))))
milutkich dni & nocy, do pogadania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi - cd

dżdż tez zawsze mnie interesowalo - jak toto odmienic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LUDZISKA

gadacie i gadacie a ja ciągle nie moge sie dostać na czata i co mam zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Szalonej

Zamiast czatować trzeba skoczyć na mały numerek i nie płakać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos

Hmm waz powiadasz no ja jestem tylko zmija :)))))))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

krabate

hihi
zmije sie sa jadowite ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

krabate

rzecz jasna mialo byc: zmije Nie sa jadowite ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak uciszyć psy (raczej humanistycznie)

Cz mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać problem
z ... wyjącymi i szczekającymi psami.
Może wydawać się to śmieszne, ale w bezpośrednim sąsiedztwie bloku, w którym mieszkam, stoją domki jednorodzinne z miłymi właścicielami i wcale
nie miłymi psami tychże właścicieli.
Moje pytanie jest następujące: czy właściciele tych psów, mogą pozostawiać je na całe noce na podwórku
zupełnie nie zwracając uwagi na fakt, iż psy te uwielbiają szczekac i wyć mniej więcej pomiędzy 23:00 do 6:00 rano. Już widzę ten uśmiech osoby czytającej, ale niestety ja mam zarwane prawie wszystkie noce i wczesne pobudki (psy są bardzo precyzyjne i zaczynają rano szczekać około 5:00!!!).
Nie chciałbym być uważana za przeciwnika zwierząt, ale jest to tak denerwujące, że trudno wytrzymać. Podziwiam tylko właścicieli tych psów, jak oni moga
spać w takim jazgocie?Zgadzam się z faktem, iż psy mają bronić posesji, ale czy koniecznie kosztem naszego spokojnego snu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BC

Z kłopotów z psami możesz wybrnąć...jest kilka
sposobów, oto one :
1/ kupić stopery do uszu , przy okazji można sie
wyspać bo budzik nie obudzi. Minus jest ten, nie
usłyszysz jak wieczorną porą twoja dziewczyna
powie Ci najsłodszym głosem , , Ach Kochanie... , ,
( Pamiętaj!!!! wściekła kobieta to niebezpieczna
kobieta ).
2/ kupić trochę serdelków , napchać relanium i
zostawić za odpowiednim płotem,
3/ Też kupić serdelków i napełnić czymś na
przeczyszczenie , dlugo będą zajęte efektem
odrzutowym . Dodatkowo może być uciecha jakby
to zjadł właściciel . Minus, koszty przedsięwzięcia,
4/ rozlepić w okolicy ulotki , że firma ( tu wymyślisz
odpowiednią nazwę ) poszukuje i skupuje skórki
psów za bardzo atrakcyjna cenę ( dla
uatrakcyjnienia możesz podać nr tel, swojego szefa)
5/ możesz rozlepić zawiadomienie o panującej groznej
chorobie psów zaczynającej się od głośnego
szczekania nocą i słanianiem się w dzień lub
biegunką ( patrz pt 2 lub pt 3 )

POWODZENIA :))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktos

Hmm zmija zygzakowata jest jadowita, a tylko taka wystepuje w naszym kraju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

krabate

"Wrodzona ostrożność tego węża oraz paniczny strach przed człowiekiem powoduje, że o ile ma taką możliwość, zawsze schodzi" mu z drogi. Ponieważ jest to zwierzę ociężałe, a tym samym stosunkowo powolne - w przypadku zaskoczenia - jad pozostaje jej jedyną bronią. Dla człowieka jad żmii może być również niebezpieczny, ale tragiczne wypadki zdarzają zupełnie wyjątkowo. Przypadki pokąsania są spowodowane na ogół nieostrożnością lub brawurą człowieka."
sama widzisz ;)))) nie sadze, zebys byla ociezala czy powolna, a ja nie jestem brawurowy czy nieostrozny hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry