Widok

co można zobaczyć w Warszawie z 9 latkiem

Podróże Temat dostępny też na forum:
co moge jeszcze zobaczyć oprócz centrum kopernika?moze ktoś był i doradzi , myslałam o narodowoym i pałącu kultury i zoo powstania warszawskiego prosze o rady z gory dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejażdżka metrem (dla mojego syna to byla atrakcja ;)), muzeum wojska polskiego, muzeum powstania warszawskiego
jak lubi, to w Łazienkach można karmić wiewiórki, one podchodzą bardzo blisko i wcale się nie boją, z ręki jedzą ;0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pałac w Wilanowie,Ogród Botaniczny w Powsinie,Złota kaczka na ul.Tamka,No i ...Starówka,Budynek Sejmu na Wiejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stadion narodowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprócz w/w dla mojego synka atrakcją było też stare miasto, wejście na wieżę widokową a potem spacer po barbakanie
także spacer po kaszarach na Czerniakowie, można tam wejść do czołgu i do samolotu (mojego siłą trzeba było wyciągać :-)

zależy kiedy jedziecie ale np. 15.VIII dodatkowo parada Wojska Polskiego i inne atrakcje w wielu miejscach związanych z
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam trasę dla wszystkich rodziców ceniących piesze zwiedzanie. zaczynamy na Starym Mieście, przechodzimy Barbakan, wchodzimy na Wieżę Widokową obok Kolumny Zygmunta, przechodzimy Krakowskim Przedmieściem przed Pałacem Prezydenckim, skręcamy w ulicę Tamka, tutaj oglądamy złotą kaczkę, a nastepnie udajemy się do Centrum Nauki Kopernik z jednoczesną wizytą w Planetarium. Potem spacer brzegiem Wisły, wejście do ogrodów BUW, przez most i do zoo. Potem można jeszcze odbić i odwiedzić pomnik Praskiej kapeli, który wygrywa warszawskie melodie po wsyłaniu smsa.
Dla dziecka 9-letniego wielką atrakcją są też rowery venturio(na wypożyczenie proszę przygotować się wcześniej bo opłaty załatwia się smsem), my w tym przypadku rozdzieliliśmy się na dwie grupy i jedna do pałacu Kultury dotarła rowerowo, a inna autobusowo. No i na koniec to co zawsze warto zrobić w Warszawie to obejrzeć zachód słońca nad miastem z tarasu na 36 piętrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i starszak (8-latek) był zachwycony Defiladą Wojskową, no ale to już trzeba się w konkretne święto wybrać do stolicy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Co kupić na otwarcie nowego interesu?? (7 odpowiedzi)

Koleżanka otworzyła salon fryzjerski. Chciałabym jej zrobić jakiś drobny prezent na szczęście. Co...

Wasze pomysły na szybki obiad :) (105 odpowiedzi)

jak w temacie, poratujcie

do góry