Widok

co na chrzest

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chrzest w najjblizszą niedzielę a ja niestety się trochę zgapiłam bo licząc na cud w pogodzie chciałam córkę ubrać w sukienkę..Macie pomysł na coś ciepłego ale fajnego.odpadają te polarkowe "mundury"..i czy wypada ubrać na chrzest w inny kolor niż biały..???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Booooże - czemu wszyscy uczepili się tego białego???



OCZYWIŚCIE, ŻE WYPADA!


Dziecko powinno być ubrane elegancko i raczej w jasnych kolorach(chociaż i to nie jest obowiązkowe ale tak się przyjęło).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam chrzczona w niebieskiej sukience ,a moja siostra w złótej:) albo odwrotnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ma ktoś coś ciekawego na sprzedaż..rozm 62..odpada polar i strojne tandetne sukienki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop.zadnych propozycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ten sam problem :) Wymyśliłam, że chyba zakupię taką wełnianą tunikę kremową i do tego rajstopy grube też kremowe, pod tunikę ubieram grube body itp. Tunikę widziałam w zarze. Mam nadzieję, że jeszcze są. Przerażają mnie mega falbaniaste niczym weselne suknie i te ozdoby... Ale fakt, biało być nie musi, choć przyznam, że biel, krem, beż jest "czystym" kolorem i pewnie dlatego tak się przyjęło. Powodzenia w poszukiwaniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córcia była chrzczona w kwietniu wiec tez nie było najcieplej i tez nie podobają mi się te falbany itd wiec kupiłam jej sukieneczkę z h&m bialo-rozowe kwiatki,na zmianę jeszcze jedna tez H&m w razie co,pod sukieneczkę body,bluzeczka biala na dlugi rękaw a na to sweterek szydełkowy,oczywiscie rajstopki i buciki,dokupiłam też płaszczyk taki bialutki i jak dla mnie wyglądała ślicznie-jesli chcecie to zrobię zdjęcie i podeśle zdjęcie kompleciku na maila a jak komuś sie spodoba to sie dogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja była w takiej kiecce. Potem można odwiązać różyczki i może służyć jako tuniczka
http://forum.trojmiasto.pl/Ubranko-do-chrztu-dla-dziewczynki-t225704,1,130.html
Synka chrzciłam w beżowym gajerku. Też nie uważam, że kolor biały jest obowiązkowy.
A, kieca jakby co nadal na sprzedaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakis czas temu widziałam piękne rzeczy na chrzest dla dziewczynek w Akpolu. Aż się sama zdziwiłam ;p nie wiem, co teraz mają ale wtedy szukałam dla synka i była straszna 'polarowa' lipa tylko a dla dziewczynek super. Tylko nie jestem pewna czy takie małe rozmiary były;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry