Widok

co na prezent na pępkowe dla Taty?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Pomóżcie dziewczyny,
szukam pomysłu co kupić świeżo upieczonemu tacie (synka), wódka niekoniecznie bo wypije i zapomni,
ja chciałam koszulkę z napisem Super-tata i bodziak Super-synek ale mężowi nie bardzo ten pomysł się podoba
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a mój mąż bardzo sie ucieszył jak dostał koszulkę dla synka z H&M "I love dad" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
a może jakąś fajną ramkę na zdjęcie na biurko do pracy (jeśli pracuje przy biurku;)
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój był ostatnio na pępkowym, co prawda nie wiem co kupili inni goście, ale on kupił jakiś ciuszek dla Małej, Nawet nie wiem jak wyglądał bo kupował sam, ale ja myślę, że takie prezenty dla dziecka, nie tylko dla ojca, są też fajne
imageimage
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
moj dostał tort z pieluch :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
mój dostał matę edukacyjną, i maskotki dla Mai ..i też był szczęśliwy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
mój mąż był kilka razy ostatnio na pępkowych i kupował właśnie koszulkę z napisem "Mów mi tato" czy coś takiego. świeżo upieczeni tatusiowie byli bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja jestem świeżo upieczoną mamusia :)
moj mąż dostał na pępkowe pampersy które bardzo nam się przydały i uważam że to strzał w dziesiątkę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja mysle ze na pepkowe to jakis fajny gadzet np koszulka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie ja też byłam za koszulką ale mój mąż nie bardzo:(
kupił dobrą wódeczkę i cygaro:) - też nieźle
a dla małego jeszcze coś kupimy jak pojedziemy go zobaczyć.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mój dostał dwie flaszki, ręcznik z kapturkiem, zabawki do kąpieli, gryzaki i grzechotkę i to wsio

byliśmy zadowoleni z tych drobiazgów

imprezka była na 40 osób, chłop z wyziewem po nas przyjechał :DDD i spali w domu u nas znajomi jak się wywlekli z kubu :) pełna zadyma
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja myślę że "pępkowe" to jakieś powazne nieporozumienie, nie wiem jak to możliwe, że w epoce propagowania partnerskiego modelu rodziny oraz "tacierzyństwa", panowie urządzają zakrapiane imprezy, bo ich żona urodziła im dziecko - hurra, napijmy się!

Nie potępiam, bo każdy ma prawo do świętowania we własny sposób, jednakowoż - kompletnie nie rozumiem.

a w odpowiedzi na pytanie: ojcu, który zamiast zająć się żoną i dzieckiem idzie z kumplami na piwo nie kupiłabym nic ;)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 150
Mój mąż robił pępkowe, kiedy ja jeszcze byłam w szpitalu po porodzie - tu na pewno by mi nie pomógł:-) Nie mam więc nic przeciwko takim imprezom - przeciwnie, wyrażanie radości z powodu narodzin dziecka jest ok:-) Nie rozumiem tylko, czemu tak często pępkowe to męskie imprezy, niczym powtórka z wieczoru kawalerskiego.
Mój mąż nic nie dostał od swoich kumpli:-(
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mój Mąż nie robił pępkowego :]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21
A przy drugim dziecku też nie było pępkowego. Jak stwierdził mój mąż: "sił już nie ma" :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
a moze jakas ksiazka, cos w stylu "super tata", jest takich pozycji troche w ksiegarniach.
ja nie mam nic przeciw pepkowemu, jesli kobieta jest jeszcze w szpitalu, a wieczorem facet i tak nie moze tam byc. przed nim badz co badz tez niezly sprawdzian i moze szybko nie uda sie nigdzie wyrwac. u nas zreszta w towarzystwie pepkowe to impreza koedukacyja, juz dwie takie imprezy zaliczylam ;-)
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas przyjęło się że pępkowe jest urządzane w domku dla przyjaciół i rodzinki tak ok. miesiąca po powrocie do domku :)

U nas były dwie takie imprezy ze wzgledu na ilość osób :)
wśród prezentów pampersiaki, zabawki dla niemowlaków/grzechotki, ciuszki troche kaski- pewnie od tych którzy nie mieli pomysłu na upominek.
A mama pełno kwiatków dostała :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to niech zmieni kolegów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W epoce propagowania partnerskiego modelu rodziny, mamy największy odsetek rozwodów. Gdy tłamszone są indywidualności obojga partnerów w imie byle jakiej obojnakości albo co gorsze podporządkowanie jednemu partnerowi (u ciebie widzę "jedynie słuszny" babski model partnerstwa).

Nie wyobrażam sobie świętowania narodzin mojego dziecka, omawiając kolor i konsystencję jego s****zki i w imię pseudopartnerstwa odmawiając sobie wypicia toastu alkoholem właśnie. Ja świętuje jak lubię i moja partnerka tak jak ona lubi. Nie zakazujmy sobie tego!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 4
mysmy byli na nie jednym i jak byly prezenty to dla niemowlaczka i ewentualnie wkupne :) czyli cos na stół (i nie koniecznie wodka bo i zarelka takiemu tatusiowi czesto w lodowce z emocji brakuje :))
koszulka z napisem "mow mi tata" ok ale super tata to przesada to jest docenienie od dziecka a nie od znajomych - moze kiedys talka dostanie od latorosli,
moj "od syna " na dzien ojca dostal zawieszke "tata" do kluczy :)

ale u mnie sie utarlo ze jak juz mamusia z dzidzia w domku to prezencik dla dzidzi i jakis drobiazg ( z regoly bizuteria) dla mamy za urodzenie dziecka ;) na pocieszenie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z góry przepraszam, że schodzę z tematu ale w głowę zachodzę skąd wy na to wszystko macie pieniądze ?

Ja mam dość dużą rodzinę i duuużo znajomych i tyle okazji do kupowania prezentów, że już wymiękam. Co miesiąc kryzys finansowy bo to ślub, to urodziny,imieniny, dzień cioci, pępkowe, wieczór panieński albo pępkowe...

Nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o jakimś prezencie bo przecież : nie wypada iśc do dziecka z pustymi rękami. Staram się to ograniczać jak mogę, robić jakieś zrzuty itp. ale widzę, że okazji jest nieskończenie wiele...

A za dwa dni imieniny teściowej i co ja jej kupię ??? :)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dla tatusia któremu urodził się synek kubańskie cygaro,małe drzewko-Dąb niech posadzi sobie.Może jakiś fajny album na wspólne zdjęcia,albo sesja zdjęciowa tata z maluszkiem
l=http://www.suwaczki.com/]image[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpiqv2twmk7cx.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trutkę. na wszelki wypadek na słonie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troche luzu.... :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego jesteś sama :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
DEBIL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba żal ci d*psko ściska i dlatego jesteś sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie z kumplami tylko zbiera się cała rodzina i znajomi żeby świętować narodziny dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozpedź się i zapis*dol głową w ścianę!!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pojmuję Twojego rozumowania a imprezy okolicznościowe traktujesz patologiczne. Zamiast cieszyć się tym co jest lub tym co nastąpi przeliczasz ile straciłeś nie biorąc w tym udziału. Wina leży po stronie tego czego doświadczyłaś w domu rodzinnym i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze on tez musi jakos odreagowac? Spotkanie ze znajomymi nie jest takie zle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ Ty musisz być fajna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo ty jestes franca a nie zona i matka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pitole ... Ale d*pa boli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pitole ... Ale d*pa boli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo jestęś tępa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"chłop z wyziewem po nas przyjechał", "i spali w domu u nas znajomi jak się wywlekli z kubu :) " - sorry ale to może być patologia!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Można zrobić roletę z jakimś napisem lub zdjęciem.

Coś takiego widziałem na http://www.fotorolety.com

Bardzo ładne są też wzory do pokojów dziecięcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja zrobiłam koleżance sesje ciążową z brzuszkiem.
Po urodzeniu się córeczki, koleżanka wstawiła zdjęcia w ramki i podarwała świeżo upieczonemu tatuśkowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas było podobnie - mąż dostał dużo markowego alkoholu oraz ubranka dla synka :) osobiście mi się podoba ta tradycja - tym bardziej że akurat w tym gronie Panowie mają bardzo rzadko okazję się pobawić - bo i rodzina i najbliżsi przyjaciele. Sama niemalże zmusiłam męża do zaproszenia gości (jemu w ogóle się nie chciało wychodzić od nas ze szpitala) ale po fakcie stwierdził że było bardzo miło i cieszy się że zrobił pępkowe. Drugiego pewnie nie będzie (kiedyś w przyszłości) bo jako odpowiedzialny Tatuś nie będzie pił z kolegami jak Mały będzie spał za ścianą ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też jestem przeciwna pępkowemu, ale nie o to w tym poście przecież pytano. Niektórzy pępkowe akceptują, jedni robią, inni idą na nie. I tu mialy być odpowiedzi, co na taką okoliczność dać a nie czy to jest fajne czy nie.
Co do partnerskiego układu, to podoba mi się, jak ktoś wyżej napisał, że robi pępkowe mięsiąc po porodzie, kiedy kompletna rodzina jest w domu. To jest partnerstwo jak dla mnie.
Takie "tradycyjne" polskie pępkowe to na szczęście mojemu mężowi też się nie podoba. Zawsze twierdził, że przez te dwa dni, kiedy byłam w szpitalu tyle musiał przygotować na nasz przyjazd, że nie miałby czasu na kolegów. Poza tym nie miał ochoty być z kolegami w tym czasie, podawać szklanki, szykować zakąski, gadać o pierdołach. Mówił, że był tak szczęśliwy, że najchętniej sam pojechałby przed siebie samochodem i po prostu cieszył się z narodzin dziecka... :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
ja myślę, że fajna koszulka to jest to. My kupowaliśmy znajomym w tym sklepie http://www.bawitko.pl
Wybraliśmy: "najlepsze miejsce do zasypiania"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mój mąż dostał butelkę whisky
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakaś koszulka z napisem np świeżo upieczony tatuś albo mów mi ojcze, myślę że to super prezent . Tutaj są fajne wzory http://www.megakoszulki.pl/dla,taty-c154.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak chcecie kupić fajny prezent na dzień ojca, to zamówcie taką specjalną gazetę, gdzie się dodaje zdjęcie, wybiera tytuł i artykuł :) http://www.gazetomania.pl/prezent-na-dzien-ojca.action;jsessionid=C3411EBD6CBD11BF0C21CEF8CA6649B4#opening
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dla taty coś mocniejszego (mąż ma rację :)) Ale powinniście kupić też coś dla dziecka. Torcik z pieluch z misiem :) Super prezent. Nawet za 30 zł. Ja zawsze kupuje od nich http://basmar-pabianice.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Kup mu wódkę! i to dużo wódki. jak chcesz zrobić mu prezent, zaproś jego najbliższych kolegów i daj im wódki.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kup mu torbę z napisem Dadys BAG.
Faceci mają problem z noszeniem ekwipunktu dla niemowlaka, bo nie mają damskich torebek.
Przykłady:
https://utulisie.pl/dla-mamy-i-taty/3363-childhome-plecak-daddy-bag.html
https://utulisie.pl/dla-mamy-i-taty/3319-childhome-torba-daddy-bag-czarna.html
https://utulisie.pl/dla-mamy-i-taty/3498-childhome-kosmetyczka-daddy-cool-czarna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jezu jakie ceny... Wózek za to lepiej kupić albo łóżeczko z całym wyposażeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten prezent powinien być bardzo dobrym pomysłem, zerknijcie - https://empikfoto.pl/prezenty-dla-taty
Czy tak nie lepiej? Coś pamiątkowego na lata? Wydaje mi się, że motyw trafiony.
U nas takie prezenty zawsze robiły mega różnicę. Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

do góry