Widok

co na strasznie zniszczone włosy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ratunku:)czy znacie jakieś domowe sposoby lub ewentualnie niedrogi kosmetyk na zniszczone włosy??
rozjaśnialam pasemka ostatnio i od tamtej pory po umyciu moich włosów nie da się rozczesać na mokro...........muszę poczekać aż wyschną lub nałożyć odżywkę,nie cierpię spłukiwać kosmetyku,
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam jedwab--obojetnie jakiej firmy :) teraz jest w rossmanie za 5.99..ja tez mam mega popalone,,ale z jedwabiem wygladają zdrowo i mają się coraz lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup jakąś lepsiejszą odżywkę-maskę, połóż wieczorem na głowe,tak grubo jakbyś kładła farbę, przykryj czepkiem i zwin w ręcznik coby ciepło trzymało. Na noc ściągnij ale nie zmywaj. Zmyj rano. Troche powinno pomóc. Dobra jest WAXa odżywka dostępna w aptekach, ale takie sklepowe też powinny zadziałać. No i odżywka ułatwiająca rozczesywanie.
Jedwab też dobry.
|Ale cudów nie będzie, obawiam sie niestety ze tylko nożyczki pomogą...
image[/url]
image[/url]




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedwab na pewno, choć czasami po nim włosy wyglądają jakby były tłuste i są takie "przyklapnięte" :)
ja stosowałam kiedyś nieco drastyczną metodę - majonez winiary na głowę, tak jak odżywkę, trzymać godzinę i zmyć (ale zmywanie trochę trwa) :P

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
używam z avonu taki preparat na rozdwajające się końcówki
jak dla mnie rewelacja, nie natłuszcza i nie obciąża włosa a rozczesują się super
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu polecam Ci odżywkę bez spłukiwania z Pantine pro V.Są dwie wersje wygładzająca lub nawilżająca.Ja mam tę pierwszą i włosy po niej są super gładkie,łatwo się rozczesują.Ja prostuję włosy i wydaje mi się że po tej odżywce łatwiej się prostują.Są lśniące i gładkie.Podaję Ci linka
http://spolem.bielsko.pl/10415,pantene-nature-fusion-odzywka-bez-splukiwania/action/send-to-friend.html
Jest cala gama kosmetyków z tej serii,szampon,odżywka do spłukiwania.
Jak tej nie znajdziesz to ta też powinna być ok.
http://www.skapiec.pl/site/cat/116/comp/168007
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A swoją drogą to może ktoś Ci spalił włosy tymi pasemkami skoro nie możesz ich rozczesać.Ja mam pasemka i jest ok.Najważniejsze to nawilżać włosy.Możesz sobie oliwę z oliwek wmasować,nałożyć na głowę folię przeźroczystą,ręcznik i posiedzieć tak 20 min a potem umyć włosy.Jedwab też jest dobry,ale to bardziej na same zniszczone końcówki.
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio kupiłam odżywkę szwarckopfa do włosów odwodnionych. Fajna jest, niestety ta konkretna (w słoiczku) jest do spłukania. Te spłukiwane są lepsze niestety. Oni mają też chyba takie w spraju Gliss kur niespłukiwane, też niezłe, ale nie tak dobre. Kiedyś Joanna też podobne robiła, sporo tańsze i równie dobre.

Ogólnie to polecam saunę na włosy. Ja miałam makabryczne i właśnie byłam na saunie, włosy odzyskały kolor i blask. Niestety nie u każdego fryzjera mają saunę i jednak to trochę kosztuje.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za podpowiedzi:)
tak to jest jak z brązu wskakuje się na blond pasemka:)
jak na razie mam spray z Avonu a po weekendzie będę miała serum do włosów.
ogólnie mam bardzo problematyczne włosy.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a próbowałaś serum do włosów Essenz ? mi ten specyfik w 100% naturalny roślinnie przypadł do gustu i uratował zniszczone wlosy. Serio. Dał radę i teraz tylko tego używam! i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przede wszystkim naturalne sposoby, maseczki, wcierki itd:) Na pewno wydatnie pomogą one, jeśli masz zniszczone włosy. Wiem, bo próbowałam:) Ale oczywiście to tylko jedna strona medalu. Bo swoje do tego muszą "dołożyć" też profesjonalne rozwiązania. Mam tutaj na myśli wybór odpowiedniego szamponu. Takiego, który pomoże, ale przede wszystkim nie zaszkodzi. No i oczywiście musi być to rozwiązanie, które pomoże przy wypadaniu włosów. Taki preparatów jest kilka. Listę znajdziesz np tutaj: https://porostwlosow.pl/ktory-szampon-przeciw-wypadaniu-wlosow-wybrac.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Mały pokój dla dziecka (48 odpowiedzi)

Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój dla dziecka jest...

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry