Widok

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa.
Możecie kogoś polecić???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mogę Ci podać namiar na mojego adwokata. jak chcesz to napisz mmalina121@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie mi prowadzi

bartosz grube
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marta możesz tutaj napisać jakiś namiar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy ktoś życzyłby sobie abym upubliczniała jego dane, ale jak widać koleżanka Aga skorzystała z pomocy tej samej osoby co ja.

Powodzenia życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ten Pan jest z Sopotu? bo mi wyskakuje w google że to aplikant. szukam kogoś doświadczonego bo to zawiła sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naprawde jest dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze ktoś poleci kogoś doświadczonego, ale do tego Pana też zadzwonię.
mogę prosić o adres kancelarii w której ten Pan pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Pani Car? jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adw. Elżbieta Zych-Borzobohata, adw. Małgorzata Obidzińska-Jercha, adw. Agnieszka Kanawka adw. Halina Car (tu wiem że głównie rozwody) ale myślę że wszystkie Panie można polecić. Moim zdaniem kobiety są bardziej wyczulone na sprawy rodzinne niż mężczyźni i częściej tam wsytępują. Doświadczenie jest bardzo ważne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dziękuję. Zależy mi na kimś doświadczonym . O Pani Car słyszałam, że jest bardzo skuteczna jeżeli chodzi o rozwody. Zadzwonię do ich kancelarii i dowiem się co i jak. Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw to chyba dobre laboratorium. wiem, że upierdliwe sprawy dobrze prowadzi adwokat Nowakowska z Gdańska. prowadzi moich kilka spraw porozwodowych. wszystkie ciężkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam wątek,
poszukuję dobrego prawnika z okolic Gdyni najlepiej znającego się naprawie rodzinnym. sprawa pilna, z góry wielkie dzięki za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z czystym sumieniem moge poradzic radce prawnego Krzysztofa Kardasz z Gdańska on zajmuje sie sprawami rodzinnymi.

Prowadzil mi sprawe rozwodową, zalatwil abym plaicl niskie alimenty i jeszcze czeste kontakty z dzieciakami.

Z tego co wiem to zajmuje sie sprawami rodzinnymi, bo troche z nim rozmawialem (mam nadzieje ze sie nie obrazi jak go polece) i dam numer kom. 510-060-332
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kardasz to jest masakra!Przychodzi nieprzygotowany na rozprawy, a szczegóły ustala na pół godziny przed wejściem na salę sądową, w obecności strony przeciwnej. Niekompetentny i mało skuteczny. Adwokat mojej eks zmiótł go na proch. Żałuję wydanych pieniędzy i nerwów. Nikomu nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam http://www.poradyonline.lexcarta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z autopsji mogę Tobie wskazać moja mecenaskę Magdalene Chróścielewską. Wymarzona mecenas. osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry