Widok

czarne plamy z pleśni w łazience

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
pomóżcie czym SKUTECZNIE usuwać te czarne plamiska z pleśni w kabinie prysznicowej, gromadzi mi się głównie w szczelinach pod uszczelką silikonową
plisss:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Obi jest taki specjalny srodek, w duzej bialej butli. nie pamietam dokladnej nazwy..chyba HG costam :/ .. swietnie dziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w biedrze taki plyn uniwersalny kosztuje kolo 4 zł.zalej ,wyzera wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nazwie cola?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam się tak robiło na wannie pod uszczelką silikonową nic nie pomogło na dobre :) I przyszedł ten majster co robił nam remont zerwał wyczyścił i na nowa wszytko zrobił trwało to może 40 minut i od dwóch miesięcy jak na razie jest ładnie nic nie wychodzi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz spróbować chlorem - domestosy itp (tylko najpierw na małym fragmencie żeby zobaczyć czy nie niszczy płytek itp) jeśli silikon jest stary można go też wymienić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, domestos na wacik, rękawiczki, 10 minut roboty i pleśń nie wraca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki, dziewczyny, ja po prostu polałam Domestosem wzdłuż uszczelki na noc, teraz mam czyściutką, białą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płyn PILMAS do kupienia w drogeriach, sklepach zwykłych chemicznych. Polski produkt dość skuteczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz usnąć stary silikon i potem położyć nowy od czasu do czasu psikać specjalnym preparatem ja akurat mam starwax ,środek do fug pleśnio i bakteriobójczy ,jak na razie raz psiknięte ok mies temu po wymianie silikonu ,na na razie nie ma czarnych plam .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze ,ten silikon juz byl wymieniany kilka razy, faktycznie jakis czas jest ok, ale z czasem za kazdym razem wzera się ta plesn, dlatego szukam srodka ktory skutecznie będzie te czarne,nieestetyczne plamy usuwał, bez "mordowania sie" z tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój silikon przy wannie ma z siedem lat. psiknęłam pilmasem i prawie wszystkie plamki udało sie usunac. Sproboj Asiu.
Pilmas nie jest drogi więc warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedynym płynem, który działa bez szorowania, to chlorowy płyn z lidla. Jest zawsze jak jest akcja czystość czy jakoś tak. Taki w niebieskiej butelce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Połóż biały silikon, zamiast przezroczystego. Z zewnątrz pleśń schodzi po domestosie, a wewnętrznej nie będziesz widzieć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mozna to wyczyścić itd, ale z tego co powiedziłą mi znajomy to wypełnienie silikonem nie powinno pozwolic na pozostawanie wody oraz konieczna jest dobra wentylacja łazienki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej to wycierać do sucha, tylko kto to robi po każdej kąpieli? fakt wentylacja najważniejsza, stosowanie płynów pozwoli usunąć ale na krótki okres, wymiana silikonu nie jest droga ani pracochłonna, zajmie ok. 30min i na długo wystarczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas jest silikon antybakteryjny. Naprawdę działa. Od czasu do czasu przemywam domestosem, ale znacznie rzadziej niż przy zwykłym silikonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedynym sposobem jest UTRZYMYWANIE czystosci i WYMIANA SILIKONU !!! NA MAPEI z szitu ktory masz, daje 100% gwarancji osobiscie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mam mapei, więcej nie dam sie wrobić bo drogi, po 6-7 miesiącach od remontu grzybek zawitał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są naturalne sposoby walki z grzybem. Rozcieńczony ocet 50/50 załatwi wszystko. Słyszałem, że woda utleniona także dezynfekuje.

Jeśli chodzi o przebarwienia na przykład na fudze, w szczelinach między płytkami spróbuj zwykłego wybielacza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To jest we wszystkich mieszkaniach uciazliwe. Czasami da sie wymyc, czasami niestety nie. Jesli nie uda sie, trzeba uzyc jakiegos srodka. Wypróbuj Stop zapachom firmy Subio. Wiekszosc jest dosc mocno chemiczna, ten jest bardzo bezpieczny i wydajny. 1 butla wystarczy Ci na lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja usuwam octem. Tanio i ekologicznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ocet nie usunie problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pleśń najlepszy jest indavox pleśń, u mnie zeszło całkowicie, problem nie wrócił. Wiec jak najbardziej środek jest skuteczny i działa szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie to mozna kupic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry