Widok

czy bebiko to dobre mleko nastepne dla dziecka?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie zastanawiam sie jak sie sprawdza bo wszyscy dookoła mowia zeby podawac bebilon ale on jest najdroższy i nie wiem co to za różnica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porównaj skład bebiko i bebilonu prawie taki sam jest :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie porównałam i widzę ze w jednym jest laktoza a w drugim maltoza chyba i to ta różnica która widzę ale nie znam sie ale domyślam sie tylko ze bebiko jest słodsze tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm moze ciut slodsze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z kolezanka :)to przeciez ta sama firma,sklad troche sie rozni... my dajemy bebiko i jest oki,kiedys probowalismy dac Nan pro ale mlody mial rozwolnienie ,odstawilismy i problem zniknal...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też nie widzę różnicy w składzie, jednak mój synek nigdy nie chciał i nie chce pić Bebiko, pluje nim na prawo i lewo. Natomiast wszystkie inne mleka, w tym Bebilon, pije bez problemu. Sama nie wiem dlaczego tak mu nie smakuje Bebiko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moja corcia od urodzenia jest na bebiko i jest ok takze polecam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

według mnie mleko bebiko jest najlepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie dlatego ze producent jest ten sam. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja podaje małemu bebiko od 14 miesiąca życia i je pije. Przestawiając go z hipp nawet nie zauważył różnicy. Nie zauważyłam, żeby coś się działo po bebiko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dawałam bebiko pierwszemu synowi i wszystko dobrze ,drugi też czasami dostaje bo jeszcze jest na piersi ,żaden z moich synów nie miał kolek ,bóli brzuszka więc uważam że my z tym mlekiem trafiliśmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie wydaje , ze po bebiko dużo dzieci mocno ulewa ...przynajmnie większośc mi znanych mam z tego powodu właśnie zrezygnowala z bebiko ale jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabryś od urodzenia był na Bebiko (czyli mleko początkowe, a nie następne).

miał straszne kolki i faktycznie baaardzo ulewał.

mleko było 2 razy zmieniane, kolki ustały, ulewanie zostało(więc taki typ, oczywiście z czasem ustało)



Od roczku jest na Bebilonie, teraz zużywam ostatnie opakowanie z zapasów i mam zamiar przejść na Bebiko. Zobaczymy czy wszystko będzie ok. Myślę, że u takiego większego dziecka nie powinno już być większych sensacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a ile dajecie mleka maluchom tak około 1,5 rocznym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj ma ponad 15miesiecy i wypija rano srednio 210-240ml, potem po drzemce tez mu daje ok 150-180 i na wieczor ale neizawsze je wypija;/ Daje dlatego mu po drzemce, bo tego wieczornego zazwyczaj nie chce;/ a ze malo pije;/ to mleko zawsze jest plynem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kkasia - ja rano robię 210ml i tylko sporadycznie wypija całość. najczęściej zostaje +/- 50ml


na noc robię 210-240ml i tu z reguły wszystko znika czy to wypite, czy ostatnie ok 100ml już jako gęsta kaszka :]


do tego jakiś jogurt w dzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja wieczornego potrafi wypic z 300 ml
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj mały od początku pił Bebilon chciałam zaoszczedzic i przeszłam na Bebiko ale niestety po nim cały czas ulewał no i wróciłam na Bebilon i jest dobrze.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bebiko jest bardzo słodkie-byłam w szoku jak posmakowalam!czy bebilon jest tak samo slodki?-to ta sama firma i sklad prawie identyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bebilon jest mniej słodki.

mają też lekko inną konsystencję i na sucho i na mokro ;)

Bebilon jest taki jakiś bardziej zbity - jak się nabiera miarką, to łatwo go wyrównać o brzeg w pudełku ;)

a Bebiko jakby bardziej sypkie :P




Bebiko łatwiej się rozpuszcza niż Bebilon :P


ale jest jakby rzadsze w piciu - Młody kilka razy się zakrztusił i zmieniałam smoczek trójprzepływowy na 2 zamiast 3 :P na 3 tylko z kaszką :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj od samego urodzenia byl na bebebiko i nic mu nie bylo,
odkad chorowal i mial trzydniowke goraczka itd odstawil mleko i od 10mca nie pije go wcale;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po przeczytaniu skladu okazało sie ze bebilon2 jest bardziej słodki po bebika2.Jedynki maja taki sam sklad,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak właśnie mi bebiko się nie sprawdziło pod tym względem ulewanie i fontanna rzygów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas sprawdza się Bebilon, właśnie mieliśmy wcześniej problem z ulewaniem się, ale po Bebilonie jest już ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W doz kupujesz Bebilon? widziałam, że tam ma dobrą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry