Widok

czy będzie coś nowego?

Witam
Mam prożbę, czy ktoś mógłby nadać jakis fajny temat? chciałbym poczytać lub nawet coś napisać na jakiś ciekawy temat, bo nudzą mnie posty o nieistniejącej grupie buliona, tematy o samotności (które i tak do niczego nowego nie prowadzą, bo każdy czuje to samo, to przecież oczywiste...) i te mego posty kto kogo szuka... tak z ciekawości, czy po tych wszystkich wątkach w stylu szukam dziewczyny, lub szukam chłopaka, powstała tu jakaś para?...Shiva miała racje że tu się robi czat z forum, tylko po co, czat już przecież jest...więc niech jakaś inteligętna osóba nada jakiś konkretny temat....

Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że boimy sie takich tematów. Jeżeli zdarzy się inny wątek -od tych wymienionych przez Ciebie wyżej- to i tak dyskusja staje się niemrawa. Zauważyłem, że ludzie jednak wolą takie bzdurne ble, ble...
Obym się mylił, ale...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, chyba się nie mylisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jednak, popatrz większość wątków dotyczy spraw damsko-meskich i ogólnego ble, ble. Kilkanaście dni temu poruszyłem temat aspektu zamieszkania w Trójmiescie i popatrz jak mało jest ingerencji w ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Naturyzm (38 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

do góry