Widok

czy mozna dziecko smarowac Amolem ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy 2 letnie dziecko moge nasmarowac Amolem jak choruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też smarowałam. I miała duszności po tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastrzyk rozkurczowy po wysmarowaniu amolem .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jest polski
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w moim przypadku zostawilismy 6 letniego synka pod opieką babci, synek mial objawy przeziebienia i babcia wysmarowala go amolem w efekcie w nocy wyladowalismy na izbie przyjec, gdzie musial dostać zastrzyk rozkurczowy. Także nie polecam - nigdy nie wiadomo czy dziecko nie jest uczulony na któryś składnik
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Amol jest niemiecki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja przed wysmarowaniem Amolem dziecka (4 lata) zawsze smaruję stopki plecki i klatkę piersiową masłem. Tak zawsze robiła moja mama jak byłam dzieckiem. Na mojego synka Amol zawsze działa świetnie i nigdy nic mu nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zamiast kremu można najpierw posmarować masełkiem. Zawsze tak robię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dziecinny czy tłusty normalny dla dorosłych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jaki krem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja stosuję u rocznego dziecko działa a dziecku nic nie dolega tylko pomaga...wiadomo najpierw krem na ciało potem Amol...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie smarować dużych powierzchni wchłania się przez skore
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Amol jest polski mądralińska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie stosować WEWNETRZNIE poniżej 12 roku życia. O nacieraniu nic nie jest napisane
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja smarowałam tylko nogi córce kiedy ją bolały (ma 4 lata), inne przypadki tak jak dziewczyny wyżej pisały pulmex baby.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na ulotce jest napisane zeby nie stosowac u dzieci ponizej 12 roku zycia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
przy kaszlu smaruję klatkę piersiową, plecy i stopy :) przy katarze czoło, stopy, wlewam do kąpieli i do łóżeczka kropelkę :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
ja smaruje dzieci swoje amolem oczywiscie w niewielkiej ilosci i nigdy nie zaszkodzilo dziecko ma 4 lata a drugie 10 miesiesy .Takze sa rozne teorie na ten temat
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
smarowanie Amolem, a skrapianie amolem to dwie różne rzeczy i dają skrajnie inny efekt. Podobnie jak spożywanie amolu.

Małą powierzchnię ciała można smarować dziecku, ale ostrożnie z ilością.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
do smarowania używam pulmex baby :]

Aromatol (czyli polski odpowiednik Amola) - nim skrapiam poduszkę na której śpi Gabryś i wilgotny ręcznik na kaloryferze :]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja smarowałam moją córcie i nic jej nie było, katar szybko zniknął l
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry