Widok

czy wiecie coś o klubie delfin z Gdańska

Dostalam ostatnio wiadomość od klubu Delfin z Gdańska (Wrzeszcz), że dzięki wypełnieniu ankiety na targach turystycznych wygrałam nagrodę w postaci voucheru na kwotę 5000 zł to wykorzystania w jednym z ich ośrodków (kanary, austria i inne). Po prostu bezpłatne wakacje, ale mam odebrać osobiście nagrodę ( a jestem z południa Polski). Boję się, że to jakaś lipa zwłaszcza, że firma prowadzi sprzedaż tzw, time share - domów wakacyjnych.
Jeżeli cokolwie o nich wiecie proszę o informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pare dni temu widzialam gdzies, w jakiejs rubryce z ogloszeniami - ostrzezenie, zeby uwazac na firme, ktora oferuje darmowe wycieczki czy cos w tym stylu.

szczegolow ani nazwy firmy nie pamietam - ale chyba bylo cos wlasnie o sumie 5000zl, i o tym, ze ta osoba stracila ostatecznie 1 500 zl, bo te pieniadze musiala w koncu zaplacic.

Sorry za niekompletna informacje - ale moze to chodzilo wlasnie o tego delfina ?

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłabym bardzo, bardzo ostrożna. Przede wszystkim czy masz do nich adres, telefon i.t.d. - by móc się skontaktować i zapytać o szczegóły tej atrakcyjnej oferty? Prawie niemożliwe jest, by ktoś oferował cokolwiek za darmo, to podstawowa zasada, której warto się trzymać. A jeśli zechcą zaliczkę lub jakąś opłatę, to z pewnością są to oszuści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle jest w portalu Trójmiasto, ale to pewnie już sprawdziłaś? :

Delfin - Klub Turystyki Ekskluzywnej
80-262 Gdańsk, Małachowskiego 1 tel. 341-78-98 fax 341-99-60
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzegam przed klubem delfin, ja zostałam oszukana, jest zasada wszystko co tanio to jest podejrzane, NIE dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po dwunastu latach, to koleżanki raczej już o tym klubie nie pamiętają ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pani K to samotny odwlok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

do góry