Widok

czym wspomóc odchudzanie ćwicząc spinning ????

Cześć
Regularnie od 3 tygodni chodze na Spinning (minimum 3 razy w tygodniu). zostało mi do zrzucenia po ciązy 6 kg, których chce się pozbyc ponieważ w szafie leży tyle ciuchów w które nie mogę się zmieścić..
Prosze Was o pomoc jakiś środkiem najlepiej się wspomóc by przyspieszyć efekty. Ograniczyłam już wiele rzezcy w diecie.

Prosze o podpowiedź.
Therm line?? a może l-karnityna?? bioCLA ?? a może jeszcze coś innego ?? nie mam pojęcia.. POMOCY !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczyszczajace typu BioCLA sa ok ale mi w tancu najbardziej sprwdzilo sie przy treningach L-karnityna, kupuje olimp_labs w aptece do ssania. Za duzo smieci nie ma co ladowac bo orghanizm wszystko odchoruje, spalacz tluszczu typu L-karnityna jest spoko. MA sens w zasadzie tylko przy treningach,ale wtedy dziala ladnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fat burner thermo. Kupisz w sklepie z odżywkami. Pocisz się jak świnka w saunie i masz większego powera :)
Ja to brałam przez jakiś czas, ale nie wiem czy chudłam jakoś lepiej,bo nie po to chodziłam na spinna ;)

90 tabletek kosztuje ok 55 zł.
powedzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

do góry