Widok
od kiedy taka sofa dla malucha?
cos takiego na przykład
http://allegro.pl/kanapa-sofa-lozko-dla-dzieci-168cm-pufa-jas-i1614361152.html
chciałabym juz zlikwidowac lozeczko
http://allegro.pl/kanapa-sofa-lozko-dla-dzieci-168cm-pufa-jas-i1614361152.html
chciałabym juz zlikwidowac lozeczko
miałam coś podobnego z IKEI, przespać się raz, ok, ale nie na stałe. Myślę, że konstrukcja jest tu taka sama. Po rozłożeniu, pierwsza część materaca , ta przy oparciu jest najtwardsza, musi jakoś trzymać sofkę "w kupie". Ta część jest tylko podbita cienką gąbką. Reszta części to zwykła gąbką, jak się trochę ubije od użytkowania, to ta twarda część wystaje wyżej i spanie tam staje się koszmarem!
planujemy kupić Młodemu nowe łóżko(tzn. tapczanik) po wakacjach :) we wrześniu Mąż będzie miał urlop, odmalujemy pokój i wtedy nowe spanie :)
(czyli ok 2 urodzin)
chociaż mamy bardzo ograniczoną powierzchnię - też nie patrzę nawet na te gąbkowe sofki :P
do tej pory oglądałam na Allegro takie
http://allegro.pl/kanapa-dziecieca-kubus-tapczan-tapczanik-producent-i1618403606.html
http://allegro.pl/kanapa-tapczan-wersalka-mini-spioch-od-bogart-i1611112679.html
http://allegro.pl/kanapa-tapczan-wersalka-kubus-bogart-producent-i1611112239.html
wczoraj doznałam olśnienia(pisząc na forum o dobrym tapicerze), że przecież mam tapicera pod nosem ;) i zamiast zamawiać na allegro albo szukać po 3mieście - pójdę i zamówię na wymiar :]
(czyli ok 2 urodzin)
chociaż mamy bardzo ograniczoną powierzchnię - też nie patrzę nawet na te gąbkowe sofki :P
do tej pory oglądałam na Allegro takie
http://allegro.pl/kanapa-dziecieca-kubus-tapczan-tapczanik-producent-i1618403606.html
http://allegro.pl/kanapa-tapczan-wersalka-mini-spioch-od-bogart-i1611112679.html
http://allegro.pl/kanapa-tapczan-wersalka-kubus-bogart-producent-i1611112239.html
wczoraj doznałam olśnienia(pisząc na forum o dobrym tapicerze), że przecież mam tapicera pod nosem ;) i zamiast zamawiać na allegro albo szukać po 3mieście - pójdę i zamówię na wymiar :]
Może być zimno dziecku i raczej nie zdrowe dla małych plecków ,mój syn ma fotelik i niby pufę z tej właśnie gąbki ,kupowałam na allegro to raczej nadaje się jako dekoracja ,czy do posiedzenia ale do spania odradzam.Mojego syna pierwsze duże łóżko to była rozkładana wersalka miał troszkę ponad roczek,czasami szłam do niego w nocy i zasypiałam oczywiście , mieściliśmy bez problemu .
Fajne do zabawy itd. ale nie do regularnego spania - my zakupiliśmy łóżeczko które można przerobić na tapczanik (jest trochę dłuższe i szersze niż standardowe łóżeczka) - demontuje się boki z szczebelkami i dwie górną część frontów. Łóżeczko w nowej wersji nie będzie za wysokie ale z normalnym materacem i drewnianymi szczebelkami pod materacem.
AgusiaGda, ja kupowałam w sklepie meblowym na przymorzu czas oczekiwania 2-3 tyg, ale można też zamówić w Hebanie czas oczekiwania ok 3-4 tyg
http://www.werxal.com.pl/piotrus.htm
http://www.werxal.com.pl/piotrus.htm
Faktycznie koszmarne te obicia nie mówiąc już o samej formie :P
Dziewczyny pochwalcie się jakie macie łóżka dla swoich pociech. Muszę zmienić synkowi łóżko, bo nie wiolno mi wyjmować dziecka z łóżeczka ze względu na kręgosłup i oczy. Boję się jednak, że z normalnego łóżka by wypadał i wychodziłby z niego jak tylko by się przebudził :/
Dziewczyny pochwalcie się jakie macie łóżka dla swoich pociech. Muszę zmienić synkowi łóżko, bo nie wiolno mi wyjmować dziecka z łóżeczka ze względu na kręgosłup i oczy. Boję się jednak, że z normalnego łóżka by wypadał i wychodziłby z niego jak tylko by się przebudził :/
O gustach może nie ma co dyskutować, bo z góry wiadomo, że są dobre i złe, trudno, ale dlaczego niby nie można dyskutować o beznadziejnych meblach?
Dla dwulatka kupiliśmy łóżeczko Minnen w Ikei, samo łóżko jest dobre, maluch z niego nie wypada, ale żałuję, że kupiłam je do małego pokoju - brakuje nam miejsca do wspólnego wylegiwania się, materac albo prosty tapczanik byłby lepszy.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99827959
Dla dwulatka kupiliśmy łóżeczko Minnen w Ikei, samo łóżko jest dobre, maluch z niego nie wypada, ale żałuję, że kupiłam je do małego pokoju - brakuje nam miejsca do wspólnego wylegiwania się, materac albo prosty tapczanik byłby lepszy.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S99827959
kupiliśmy tapczanik w black red white jak nasz syn miał 2,5 roku. Myśleliśmy,że juz jest duży i nie będzie spadał, lecial prawie codzinnie. Ma teraz 4,5 i nadal zdaza mu się. musimy ukladać poduchy zeby mial miekkie ladowanie. raczej dla młodszej kupię takie z barierką. No i mimo,ze łóżko ma dwa lata to w dwóch miejscach wychodzą druty! Obcinamy i kladziemy koc, to tak po bokach nie na części gdzie dziecko leży ale żeby tak szybko łóżko miało awarię?Nie jestem z niego zadowolona.