Widok

dekoracja stolu w Magnacie/bojano

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, ktore mialy wesele moze podziela sie swoimi impresjami nt dekoracji stolu w Magnacie? Lub panny 2007 jesli maja juz jakies plany odnosnie tematu tego watku? :))) Jakie wybralyscie obrusy, czy kwiaty same ukladalyscie wedlug swojej wizji? Jesli nie to jak to robia w Magnacie, jakie kwiaty kupuja? :))
Jak wyglada sprawa ze swieczkami na stole i swiecznikami, jakie oferuja oni :))?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja robię sobie stół biało bordowy... w magnacie mają przepiękne złote świeczniki które można wykorzystać.. ja do nich chcę bordowe świece.. i kwiaty.. tylko jeszcze nie wiem jakie bo nie wybrałam swojego bukietu... a na stole musi być jakiś motyw związany z moim bukiecikiem... ale wszytsko dopne w kwietniu i oczywiście wizytówki..zastanawiam się jeszcze nad rozsypaniem płatków róż na stole ale narazie nie wiem czy to wykorzystam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie ;) a jakie kolory swiec jeszcze maja?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ona wogóle proponuje złote..ale świece ja sama chce sobie kupić, żeby były takie jak chce...;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ktos jeszcze?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

nauki wójta (10 odpowiedzi)

Czasy mamy inne, inne rządy i pojmowanie uczciwości. Czy nie powinno się wrócić do wydatków na...

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

do góry