Widok

depo provera

Czy ktoras z Was brala zastrzyk antykoncepcyjny? Jak sie czujecie po nim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja biorę od paru lat nie wiem ostatnio mam ból macicy nie wiem od czego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przyjęłam 12 dni po okresie pierwsza dawkę... Czy działa od dnia podania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeezeli wzięłam druga dawkę za 95 dni czy to jest duże opóźnienie? Bo już niewiem lekarz mówił że co równe 3 miesiące a w necie czytam że co 12 tygodni czyli co 84 dni. Ja wzięłam za 95 dni. Chciałam za 90 ale nie dostałam się do lekarza. Proszę o odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja też mam nadzieję że po odstawieniu zajdę w miarę szybko :(po odczytaniu opinii jestem przerażona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ja mam nadzieję że po odstawieniu uda mi się szybciej zajść w ciążę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na 90 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ile wystarcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się czułam słabo, dlatego też zrezygnowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.czy zdarzyło się Pani wziąć kilka dni później zastrzyk bo ja się spóźniłam o 6 dni i teraz boję się..że zaszłam w ciążę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Jak długo trwala u Pani depresja po zastrzyku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy miała Pani jakieś dolegliwości po odstswieniu? Np. Bóle brzucha? Głowy? Tkliwości piersi? U niektórych wiem , ze długo po odstawieniu utrzymuje się taki stan. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, nie wiecie który ginekolog w Końskich te zasrzyki przepisuje i ile bierze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponad rok po odstawieniu dostałam okres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,wiem że to było dawno , ale ile czekała pani na powrót okresu ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy taki zastrzyk może być wykonany w rękę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zawsze można ją zaaplikowac. Ja jestem po 2 cc i operacji przepuklina brzusznej i dla mnie jedynym skutecznym lekiem jest ten zastrzyk. Reszta odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do wagi, miałam 3 kg więcej, z wahaniami do 4 kg. Uczucie jakbym miała w sobie co najmien ocean wody. Czułam się napęczniała. Po ok 3 miesiącach od odstawienia czułam się jak przed antykoncepcją. Waga wróciła do normy. Rozmiar spadł do 36. Depo Jest to bardzo szkodliwy sposób dla organizmu, ale każdy organizm reaguje inaczej. Czy polecam. Tak i nie. U mnie skończyło się dobrze. Dzieci na razie nie planuję, więc mogę na płodność poczekać jeśli faktycznie byłaby żadna lub za mała. Aaa właśnie, miałam straszne parcie na słodycze. Teraz od dwóch cykli mam PMS. Podejrzewam, że to potrwa zanim organizm wróci do swojego pierwotnego stanu. Najważniejsze, mam okres. Okres który mi ciężko przetrwać. Tym bardziej po tak długim czasie. Ale jestem szczęśliwa. Nie ma potrzeby na wywoływanie. W poprzednej wiadomości chyba zgubiłam info o miesiączkę pod koniec października. A więc to już trzecia. Regularna po pół roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszę jako odpowiedź u Ciebie, ponieważ nie wiem jak dodać tu komentarz. Sorry

Ja depo brałam 9 miesięcy. Pierwsze 3 tygodnie miałam huśtawki nastroju, problem ze snem, byłam rozdrazniona albo było mi wszystko jedno o ile można to tak nazwać. Plamilam kilka dni po zastrzykach, nie dużo. Śladowe ilości. Są plusy i minusy. Komfort, że ciąży nie będzie. Ale dla organizmu wielka szkoda. Ostatni zastrzyk wzięłam 4 kwietnia 2019. Było ok do końca maja. Wtedy zaczęłam plamic bardzo i miałam skurcze nie do wytrzymania. Trafiłam na ostry dyżur, zrobili mi badania i zostawili na obserwacji. Za wysoki poziom hormonów. Organizm wariowal. Czwartego zastrzyku nie wzięłam. Czekałam co się wydarzy. Czytałam, że okres powinien wrócić ok pół roku od ostatniego zastrzyku. U mnie było to 1 październik,bol okresowy ️Później w połowie października miałam ból jajnika️, wg wyliczenia powinnam dostać 29. 10.2019. Biorąc pod uwagę że zawsze miałam cykl 28-30 dni, dostałam 23.10. 2019 czyli wczoraj. Leżę właśnie z termoforkiem drugi dzień. Wiecie co? Bóle okresowe mam nie do wytrzymania, wymioty itd. Powiem Wam że jesg to piękne uczucie. nie wiem jeszcze jak z plodnościa, wyzyta za 2 tyg dopiero. Ale u mnie powrót miesiączki książkowy. Sama mówiłam, że jak po pół roku jej nie będzie, zmuszona będę wywoływać. Nie ma takiej potrzeby ️.

Dodam, że od dnia ostatniej dawki dokładnie w połowie każdego miesiaca mam nieduze plamienia. Nie zdecyduje się na ten lek więcej, przynajnniej nie teraz kiedy jeszcze nie mam dzieci. Może kiedyś, za 30 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Depo wymyślono kiedyś po to aby kobiety zaczęły leczyć się na inne choroby. To ...lek który napędza koninkture.
Tak samo inne lek.antykoncepcyjne powodują choroby np. żył albo wątróbki jak długo się bierze. Wtedy lecza już np 3 choroby. Kasa się zgadza i już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj ja mam tak samo jak ty co jeszcze można rozważyć w tej sytuacji in vitro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (61 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

do góry