Widok

deska do prasowania jaka?????????

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuje nowej deski najlepiej VILEDY bo słyszałam dobre opinie a mam już dosyć swojej badziwenej za 30zł i chce w końcu mieć coś porządnego. Widział ktoś może gdzieś promocję, albo może polecicie mi coś innego a dobrego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam deski z eurogoldu http://eston24.pl/pol_m_Deski-do-prasowania-148.html Moim wyborem też była duża deska Magnum i jestem zadowolona w 100%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.electro.pl/produkt-PP_Deska_do_prasowania_P_P_VICTORIA_EXTRA-008867,496.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym się chętnie zamieniła, ale mam taką zwykłą dechę bez żadnych szmerów bajerów :) Ale jeśli Ci odpowiada, to napisz na priva.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Agusia ja chętnie oddam zwykłą, trochę zużytą ale działającą bez zarzutu.
Nic za nią nie chce.

Ja mam bardzo fajną deskę, regulacja wysokości, gniazdko i antenka.

Zaraz poszukam linka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy siateczkową, z podstawką pod żelazko, z gniazdkiem i jakąś antenką żeby kabel się nie plątał. nie Viledy.

pełna regulacja wysokości.


Jesteśmy zadowoleni - ALE kupowaliśmy na starym mieszkaniu, gdzie mieliśmy dużo miejsca... teraz przydałoby się schować ją do szafy ale jest za długa(wysoka po złożeniu i postawieniu). stoi za drzwiami i już kilka razy poleciała na Gabrysia :/ niestety nie ma innej miejscówki.



Jeśli ktoś byłby chętny - chętnie zamienię na mniejszą.

coś takiego http://allegro.pl/deska-do-prasowania-eurogold-na-stacja-parowa-vip-i1773960053.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jenyyy nienawidzę tych desek z "siateczką".:)
Beznadziejnie mi się na takiej prasuje. A też z parą prasuje. No i często na ubraniach potem mam taki "zarys" tej siateczki:/

Mam zwykła za 30zł i jestem zadowolna:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam deskę VILEDY od ponad dwóch lat i jestem z niej bardzooo zadowolona....bardzo dużo na niej prasuję, i po dwóch latach pokrowiec mi się nie przepalił pomimo że często mi się zdarza zostawić żelazko na nim, stabilność jak dla mnie też jest ok., dodatkowym atutem jak dla mnie w tej desce jest to że posiada siatkę umożliwiającą przepływ pary, bo ja najbardziej lubię parsować z parą ;] http://www.e-lumarko.pl/p/pl/589/vileda+deska+do+pras-+smartgniazdo.html ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z Viledy jestem srednio zadowolna, mam taka z kontaktem przy podstawce na zelazko, kosztowala 150 zl ale jakos mi nie odpowiada, mam porzadne ciężkie żelazko a deska w porównaniu do niego jest mega lekka i malo stabilna, pozatym oryginalny pokrowiec szybko sie przepalil mimo ze nie zostwiam zelazka tylko odstawiam na podstawke za kazdym razem. Potem kupilam nowy pokrowiec tez vuledy za 45 zl i tez byl do nieczego bo ledwo 3 miesiace wytrzymal.Ogólnie sie rozczarowalam ta deską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Trampolina przy bloku (17 odpowiedzi)

Córka napaliła się na trampolinę. Błaga mnie, żeby jej kupić. Mam wątpliwości bo mieszkam w...

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (51 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

Dzieci, które nie chodziły do przedszkola (50 odpowiedzi)

Czy są tu Rodzice dzieci, które jako 3 i 4 latki nie chodziły do przedszkola? Jak z perspektywy...

do góry