Widok

dla kogo butonierka??

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny kto powinien miec butoierke?pan mlody i swiadek a czy ojcowie tez???jak wy robicie???i czy kupujecie wiazanke dla wiadkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem kto powinien ale u mnie moj przyszly maz ,jego tata, moj tata ,moj brat no i swiadek - dla tych pieciu panów planuje .
I wiazanke wypada kupic swiadkowej - najlepiej pod kolor jej sukni

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam butonierke dla pana młodego i świadka, wiazankę dla świadkowej którą dam na koniec pod obraz Matki Boskiej,ja mam bukiet z kalii białych i różowych a ona mniejszy z białych 9ma różową kiecke)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziób, ja mam dla świadka i mojego lubego

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam dla swiadka i pana młodego


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dla młodego i świadka
wiązanki dla mnie i świadkowej :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie...a po co wiązanka dla świadkowej?? byłam już na paru slubach i jakoś nie zauważyłam żeby świadkowa miała jakąś wiązankę... no chyba że przytrzymywała akurat wiązankę panny młodej jak podpisywali dokumenty

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się- po co świadkowej bukiet??? U mnie na ślubie miałam dwóch świadków i Oni mieli butonierki, no i oczywiście Pan Młody:)))
Choć z drugiej strony- pamiętam jak będąc Świadkową na ślubie mojego brata całą mszę motałam się i nie wiedziałam co mam z rękoma robić...
Matyda, ur. 15.10.2008; 3430g, 54 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie planuję dla świadkowej, ona zresztą nie chce :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiązankę świadkowej po ślubie zostawia się wkościele pod obrazem Matki Boskiej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uważam że to ładnie wygląda
ja miałam wiązankę na ślubie przyjaciółki
taką jak ona, ale ciyt mniejsza i w kolorze mojej sukni
pokaze wam fotki:

imageimage

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde to nie to miało być :)

o to miałam wkleić

image

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję dla świadkowej wiązanke z różyczek którą potem zaniosę dla Matki Boskiej, ja mam bukiet z brudno różowych kalii i z eustomy. Butonierka dla Pana Młodego - kalia, a dla świadka - eustoma, tak poradziła moja kwiaciarka, by można było odróżnić Pana Młodego od świadka. A dla ojca też się kupuję? No jeśli będzie mnie prowadził do ołtarza to chyba też mu zamówię. Fajnie będzie wyglądało.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z innej beczki: beata bardzo ładny makijaż miałaś i sukienkę-rewelacyjny kolor

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dzię ki:)
ale gruba byłam :)
i blondynka, hehe :)
suknia fajna , szkoda że nie zrobiłam zadnego zdjęcia tyłu sukni,
miała rewelacyjny godet :(

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie ci chciałam napisać beata i ty marudzisz że gruba jesteś!!! gdzie pytam? masz z*******ą figurę i jeszcze marudzisz kobieto, co zresztą widać na zdjęciu - figurę rzecz jasna


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez powtarzam ze ma ładna figórke ale ona jak ja marudzi
beata ze jest gruba
a ja ze ospe bede miała
porazka Beatak nie bedzie grubo wygladala na slubie a ja nie bede chora i tak musi byc


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hrrr.... no jestem troche chudsza niż na tych zdjeciach z przed 2 lat
ale na tych co stoimy w 4 to akurat doskonale widać wszelkie moje mankamenty
czyli szerokie ramiona i wąskie biodra
troche mi sie ostatnio te ramiona wychudziły, bo sie głodze przecież,
ale i tak jestem za gruba

ja bym chciała być taka jak ty
tylko z moimi piersiami :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo lepiej z pmagdy :)))))))

ale bym była laska :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to dajcie mi troszkę tych waszych nadwyżek, chętnie przyjmę w kilku miejscach :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry