Widok
Zgadzam się- po co świadkowej bukiet??? U mnie na ślubie miałam dwóch świadków i Oni mieli butonierki, no i oczywiście Pan Młody:)))
Choć z drugiej strony- pamiętam jak będąc Świadkową na ślubie mojego brata całą mszę motałam się i nie wiedziałam co mam z rękoma robić...
Choć z drugiej strony- pamiętam jak będąc Świadkową na ślubie mojego brata całą mszę motałam się i nie wiedziałam co mam z rękoma robić...
Matyda, ur. 15.10.2008; 3430g, 54 cm
Ja kupuję dla świadkowej wiązanke z różyczek którą potem zaniosę dla Matki Boskiej, ja mam bukiet z brudno różowych kalii i z eustomy. Butonierka dla Pana Młodego - kalia, a dla świadka - eustoma, tak poradziła moja kwiaciarka, by można było odróżnić Pana Młodego od świadka. A dla ojca też się kupuję? No jeśli będzie mnie prowadził do ołtarza to chyba też mu zamówię. Fajnie będzie wyglądało.
hrrr.... no jestem troche chudsza niż na tych zdjeciach z przed 2 lat
ale na tych co stoimy w 4 to akurat doskonale widać wszelkie moje mankamenty
czyli szerokie ramiona i wąskie biodra
troche mi sie ostatnio te ramiona wychudziły, bo sie głodze przecież,
ale i tak jestem za gruba
ja bym chciała być taka jak ty
tylko z moimi piersiami :)
ale na tych co stoimy w 4 to akurat doskonale widać wszelkie moje mankamenty
czyli szerokie ramiona i wąskie biodra
troche mi sie ostatnio te ramiona wychudziły, bo sie głodze przecież,
ale i tak jestem za gruba
ja bym chciała być taka jak ty
tylko z moimi piersiami :)
.

