Widok
Szukam se roznych gratow w sieci i popa Manson co sie przypetalo.
Mnie tam sie podoba.
Nie to zeby blacha byla zla.
A lezy jeszcze? :D
http://allegro.pl/drewutnia-pokryta-strzecha-trzcina-i1895434074.html
Mnie tam sie podoba.
Nie to zeby blacha byla zla.
A lezy jeszcze? :D
http://allegro.pl/drewutnia-pokryta-strzecha-trzcina-i1895434074.html
i jeszcze jedno bo mi się spodobało szczególnie, że dopiero co przestało padać a nie dobre może to mi nawet jedną nogę po kostkę zalało.. się stopę znaczy.. http://i1133.photobucket.com/albums/m587/Julka_luv/SAM_0316.jpg
No dobra.
Możesz mi odpisać na sms'a. :)
No chyba, że nie możesz :))
Mam trochę chęci do ruchu i grosza do wydania na piwo i ryby.
Poza tym obiecałem wykopać modrzew i wiszę Ci skrzynkę Buda.
Żebyś Ty wiedział w jakiej ja otchłani byłem przez dwa tygodnie. :)
Tam nie było ani dnia ani nocy.
Raz nawet myślałem, że się przekręcę, ale tak na serio już.
Ale żyję.
Ha i ba właśnie szukam obornika bydlęcego.
Cztery tony.
Ma ktoś do sprzedania?
Możesz mi odpisać na sms'a. :)
No chyba, że nie możesz :))
Mam trochę chęci do ruchu i grosza do wydania na piwo i ryby.
Poza tym obiecałem wykopać modrzew i wiszę Ci skrzynkę Buda.
Żebyś Ty wiedział w jakiej ja otchłani byłem przez dwa tygodnie. :)
Tam nie było ani dnia ani nocy.
Raz nawet myślałem, że się przekręcę, ale tak na serio już.
Ale żyję.
Ha i ba właśnie szukam obornika bydlęcego.
Cztery tony.
Ma ktoś do sprzedania?
Ja tam palę tylko zielsko.
"...ale jak pan major woli to Franz ma camele"
http://www.youtube.com/watch?v=Jv_6B77pfCQ
"...ale jak pan major woli to Franz ma camele"
http://www.youtube.com/watch?v=Jv_6B77pfCQ
A najlepsze golony robią u wegetarian.
:)
Postaram się jakoś ogarnąć.
Kwestia trzech tygodni.
http://www.youtube.com/watch?v=ctmS5XX67Ek
:)
Postaram się jakoś ogarnąć.
Kwestia trzech tygodni.
http://www.youtube.com/watch?v=ctmS5XX67Ek