Widok

do Mansona z lasu

tak mi się przypomniało odnośnie meskich rozrywek.
pisałeś kilkukrotnie, że wypiekasz chleb.
ale na drożdżach, czy na zakwasie?
tak pytam, gdyż zebrałam się na odwagę i stworzyłam nowy wszechświat (JA, STWÓRCA ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson.
A umiesz zrobić szczupaka tak smacznie jak smakowały tamte okonie?
Mam dwa.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tam w borze Mansonie?
Napisalbys jak wyglada jesien tegoroczna :)
Budke dla nietoperzy skleciles?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
srodkowa fota na slajdach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam se roznych gratow w sieci i popa Manson co sie przypetalo.
Mnie tam sie podoba.
Nie to zeby blacha byla zla.
A lezy jeszcze? :D
http://allegro.pl/drewutnia-pokryta-strzecha-trzcina-i1895434074.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fu@@ napisałam wczoraj może zamiast morze hehe.. zaraz mnie dopadł, głowa pękała i znajomi jeszcze przeszkadzali, dziś trochę świeższa, tu widać być powinno w końcu.. jak się idzie lasem po klifie z redłowa w kier orłowa to wchodzi się na ten zabytek centralnie image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna ta klifowa kryjowka Julko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehh ku@@@ niech takie będzie bo muszę spadać image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm no nie tak to miało być.. image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno bo mi się spodobało szczególnie, że dopiero co przestało padać a nie dobre może to mi nawet jedną nogę po kostkę zalało.. się stopę znaczy.. http://i1133.photobucket.com/albums/m587/Julka_luv/SAM_0316.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wysyłam Wam tam w bory i inne dalekie kraje kawałek morza naszego.. image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson.

Ciezko mnie sie wyrwac ostatnimy czasy na miasto.
Ale jakbys potrzebowal jakichs konkretnych przypraw stad to napisz nazwe.
Zobacze co sie da.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby co jestem pod fonem.
Ciężko w sieci znaleźć dobry obornik. :)
Inaczej jest z dziewczynami.
Dobra już, dobra, kończę.
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahaha

Zapomniałem o kątowniku dla kogoś?

Czekoladki są złe.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra.
Możesz mi odpisać na sms'a. :)
No chyba, że nie możesz :))
Mam trochę chęci do ruchu i grosza do wydania na piwo i ryby.
Poza tym obiecałem wykopać modrzew i wiszę Ci skrzynkę Buda.

Żebyś Ty wiedział w jakiej ja otchłani byłem przez dwa tygodnie. :)
Tam nie było ani dnia ani nocy.
Raz nawet myślałem, że się przekręcę, ale tak na serio już.
Ale żyję.
Ha i ba właśnie szukam obornika bydlęcego.
Cztery tony.
Ma ktoś do sprzedania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam palę tylko zielsko.
"...ale jak pan major woli to Franz ma camele"

http://www.youtube.com/watch?v=Jv_6B77pfCQ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolałbym przecinać niż wypalać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
Przygotuj mi Bracie, dwie rzeczy.
1. Zakup benzynę. ( a nie tak jak ostatnio :)))))))))
2. I sporządź mi mapę Waszego lasu.


ps. punktu drugiego nie musisz czytać.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko. Golony peklują się 3 dni, styknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A najlepsze golony robią u wegetarian.
:)
Postaram się jakoś ogarnąć.
Kwestia trzech tygodni.


http://www.youtube.com/watch?v=ctmS5XX67Ek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dam znać jak się ogarnę.
:)

ps. wierz lub nie, ale tydzień wstecz kupiłem kalosze w Hollandi.
Z blachą na noskach.
Ha!!!!
Twoje były za ciasne.
:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

gdzie warto studiowac (3 odpowiedzi)

Osoby szukające uczelni z przyjaznym podejściem powinny zainteresować się Uczelnią...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry