Widok

do kiedy wkładka dla noworodka w foteliku maxi cosi??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w tytule... do którego miesiąca życia maluszek powinien mieć tą wkładkę w foteliku?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kiedy z niej nie wyrosnie. Ja bynajmniej wyjelam, gdy juz dziecku bylo niewygodnie. Nie ma chyba jakiegos ustalonego czasu. Zalezy jak dziecko szybko rosnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
mój mały ma 4 miesiące i już ją wyjęłam ale zastanawiam się czy może jeździć w tym wieku w takiej pozycji (siedzącej)??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a mi się wydaje,że jak sama nazwa mówi jest to wkładka dla noworodka ,a noworodkiem jest się do 1mc ale ja osobiście wyjęłam wtedy jak dziecko już nie mieściło się i główka była jakby uciskana w dół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
mysmy ją wyjeli jak Filip mial niecale 3 tygodnie a to dlatego ze jak urodzil sie to mial 61cm i w tej wkladce jezdzil skurczony i cigle plakal...
a po wyjeciu zaczela mu sie podobac jazda samochodem, tylko kladlam pieluszki przy glowie zeby nie latala za bardzo (tako mi podpowiedziala pediatra)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja co prawda nie mam maxi cosi, ale zapomnialam wyjac i mala jezdzila do niedawna :D ale jakos specjalnie jej nie przeszkadzalo. zorientowalam sie, gdy juz sie nie miescila :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Można wyjąć tylko dolna część wkładki a górną zostawić na główkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swojemu Maluszkowi wyciągnęłam jak miał prawie 4 miesiące.Też się zastanawiałam czy już powinnam,ale z tą wkładką był taki przykurczony.Teraz siedzi głeboko i myślę,że jest mu wygodniej.Z resztą z niego już duży chłopak bo waży ponad 8kg i ma prawie 70cm.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja wyjęłam jak mała miała 5 miesięcy i też dlatego że zauważyłam że jest jej niewygodnie i ciasno. Z boku główki wkładałam i nadal wkładam jak zaśnie zwinięty kocyk lub pieluszkę żeby jej główka nie latała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie pamiętam dokładie kiedy ją wyjelam, ale jeszcze potem przez jakis czas zostawiłam ta gąbkę z tej wkładki. wydawało mi się że bez niej siedzi za glebko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W INTRUKCJI OBSŁUGI NAPISANE JEST ŻE DO 4-5 MC MA BYĆ TA WKŁADKA.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
a my wyjeliśmy po około 1,5 m-ca, bo poprostu Córeczka już się nie mieściła, a myślę, że Ją średnio obchodzi co jest napsiane w instrukcji jak jeździła wciśnięta i przygarbiona
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja wyjęłam wkładkę po powrocie ze szpitala, bo jak jechaliśmy to synek był cały jakiś taki przykurczony i główka była wykrzywiona a po wyjęciu wkładki normalnie leżał, co prawda urodził się duży i długi, więc pewnie dlatego
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do konca 5 msc należy używać wkładki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli chodzi o model Pebble Plus to w instrukcji jest napisane, że przy wzroście powyżej 60 cm powinno się ją usunąć. Nasz synek ma 2,5 m-ca i już się nie mieści mimo że ma mniej niż 60 cm wzrostu. Na pewno nie sugerowalabym się odpowiedziami "do 3 miesiąca" itp. Każda dziecko rośnie przecież w innym tempie, ba rodzą się przecież jakie różne jedne 2.5 kg inne nawet 5 kg. Zdrowy rozsądek przede wszystkim.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasze urodziło się mając 60 cm, więc wkładka nie wchodziłaby w grę hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Producent nakazuje, aby wkładki dla noworodka nie używać dłużej jak miesiąc. Tak jest napisane w instrukcji obsługi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

do góry