Ja również uwielbiam pizzę w Galerii Rumia... Poza tym spotkałam się tam z przemiłą obsługą i bardzo miłymi właścicielami. Trafiłam tam przypadkowo i wyszłam bardzo mile zaskoczona. Polecam.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."