Widok

dobry chirurg plastyczny- nos

Witam poszukuję dobrego chirurga plastycznego od nosków, ale informacje, opinie są po prostu znikome! To poważny zabieg, nie chciałabym trafić w ręce partacza! Proszę piszcie :) dr Daria Dobaczewska, ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, ja również szukam dobrego chirurga od nosków.....trudno znaleźć jakieś konkretne opinie, ale wiem, że dr. I.Grobelny nie potrafi dobrze zrobić nosków. Aniu a Ty znalazłaś jakiegoś dobrego chirurga w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

robilam nos rok temu u grobelnej i grudzinskiego i tragedia caly do poprawy.czy ktos moze polecic kogos w trojmiescie ktos robil korekte u dobaczewskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesteś taka piękna -po co Ci nos robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez szukam kogoś od nosa, czy był ktoś u dr Dobaczewskiej ? Jakieś inne sprawdzone i szczere polecenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi spieprzyli nochal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak dziewczynki znalazłyście coś bo ja też chętna na nosek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kuzynke operowała Dr Dorota Żukowska , przyjmuje w Łodzi w klinice Dermed. Po tym jak jej nos zrobiła muszę pochwalić, na prawdę konkretna robota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ładna ta doktorka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

do góry