Widok

dobry dentysta na Morenie i w okolicach

Morena Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Możecie polecić dobrego fachowca od ząbków na Morenie lub w pobliżu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do eurodentu, w tym dużym budynku na marusarzówny do dr pszczółki ale tam wszyscy dobrzy są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
polecam dr Bosko ul. Czubińskiego 7 Kaminica Wileńska
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam dr.Ewa Piosik, na ul.Hallera 137, szczególnie dla dzieci. Miałam z moją Moniką odwieczny problem, zawsze batalia :) , skończyło się gdy zaczeliśmy chodzić do dr.Piosik, rewelacja - szybko, dokładnie i bezstresowo.Adres strony gabinetu: www.wiewior-ka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hallera nie jest na morenie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam Pszczolki-moze i mila ale zeby plombuje trzy na raz i pozniej wszystkie bola na zmiane temperatury , szybko ,drogo i niedokladnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli interesuje Cię Suchanino to polecam http://www.gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/
Maja podpisaną umowę z NFZ,terminy dwa,trzy dni.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do Novadentist w tym nowym budynku obok mcdonalda ale niestety nie pamietam jak lekarz sie nazywa:/polecam oczywiscie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko i wyłącznie dr. Michalak na Marusarzówny-nad kfc.Z reguły trzeba poczekac na wizte ale na prawde warto bo to Anioł. Dzięki niej nigdy nie boje sie wzyty u dentysty.Plomby mam od 20lat niektóre i nic się z nimi nie dzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
pogratulować jak Ci plomby od Michalak trzymają 20 lat...widocznie w czepku urodzona jesteś.. o Michalak głośno już kiedyś było- stanowczo odradzam..oczywiście miła ale tylko miła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam dr Michalak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr kotas, gabinet perła , jezdze tam z dzieckiem az z redy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bardzo polecam dr Wioletę Sowę: http://www.sowdent.pl

Gabinet ma na Jasieniu ale jest bardzo dobrym lekarzem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam na Piekarniczej taki dentysta, który w środy przyjmuje, nie pamiętam nazwiska, młody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Balla - przyjmuje w przychodni na Morenie i w nowym gabinecie przy Piecewskiej w Central Parku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wygląda cenowo w przychodni Morena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w obu miejscach ma takie same ceny, bo już nie ma kontraktu z NFZ, ale uważam, że cena 70 zł za plombę światłoutwardzalną czy 200 zł za koronę to b. przyzwoite ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie do ~me czy te plomby długo się trzymają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w Central Parku.Jest OK
polecam
nie jest drogo aż tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja dr Pszczółkę polecam - eurodent na Morenie. Owszem robi kilka zębów na raz, ale dla mnie to akurat plus, poza tym nie więcej niż 2, a lepsza jedna wizyta na fotelu niż dwie :) Mam na koncie sporo już wizyt u tej Pani i nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie nie polecam dr Pszczółki. Jest to doktor, której nie można zaufać. Dla niej ważne są tylko pieniądze, a nie dobro pacjenta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam odmienne doświadczenie. Pieniądze były sprawą drugorzędną, a praca wykonana została profesjonalnie, z poszanowaniem moich potrzeb. Dzisiaj mam piękny uśmiech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po wielu latach i polecaniu tej pani doktor nigdy więcej. Wizyty u niej to ból - tak mocno boruje i szybko, że kwadrans i cie nie ma na fotelu. I niestety zęby do poprawki, jak załapiesz się na 6 mies gwarancję to za darmo, jak nie to płacisz i jeszcze czas tracisz.
Zupełne przeciwieństwo niż wiele lat temu, kiedy żaden ząb nie był poprawiany, a wizyta przyjemna a nie byle szybko bo target
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fachowiec od ząbków :D podoba mi się to określenie :D moimi fachowcami są lekarze w nawrockiclinic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stablewski w novadentis w budynku koło McDonalda. Konkretny facet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co sądzicie o dr Kolodziejskiej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie idzcie do Kolodziejskiej, stracilam przez nia 2 zeby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chodzimy do stablewskiego. Nie ściemnia, nie naciągA i nie przeciąga. Szybko i sprawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zalezy co chcesz robic. jezeli cos usuwac to tylko doktor Marek Kawecki z Amber Beauty na Myśliwskiej 17A. Jest chirurgiem i leczenie kanałowe pod mikroskopem i usuwanie to dla niego pestka.Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzien dobry, czy ktos byl moze u tego implantologa? https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/ ? Jak wyglada jakosc i wykonanie implantow? Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz gdzies dzisiaj o nich pisalam - opinie maja dobre, cenowo dokladnie ci nie powiem i trzeba by sie dowiedziec u zrodla. Maja teraz normalnie otwarte wiec powinno byc ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry