Widok

dobry doświadczony psycholog

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam, szukam naprawde dobrego psychologa rozwojowego. Moja córka jest w 1szej klasie ale dosc trudno jej sie pewnych rzeczy uczy. Nie lubi rysowac i nie potrafi ładnie rysowac. Ma troche problem ze skupieniem uwagi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Była badana w poradni? Proponuję od tego zacząć.

nie ufam poradni..byłam tam kiedyś z dzieckiem ale podejscie fatlne , przedmiotowe , mają umowy ze szkołami i wciskaja od razu orzeczenia. Chce obiektywnej ale fachowej porady. chce wiedziec czy z moim dzieckiem naprawde jest coś nie tak czy tylko ktoś sie czepia..

Trochę trudno mi uwierzyć w to, że wciskają orzeczenia. Za orzeczeniem idą duże pieniądze (na zajęcia rewalidacyjne, często nauczyciela wspomagającego itd). To jest wydatek kilku tysięcy miesięcznie na dziecko. Raczej poradnie nie dają orzeczenia ot tak. Zazwyczaj tylko opinia, której rodzic nawet nie ma obowiązku dostarczyć do szkoły. Szkoła nie dostanie z poradni opinii. Oczywiście nic nie narzucam tylko tłumaczę jak to wygląda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no własnie szkoły dostają kase na te niby zajęcia..poza tym chce niezależnego psychologa nie taki który wspołpracuje ze szkoła. Poradnie współpracuja ze szkołami ..mają dyzury w szkołach itp. Ale dziekuje za porade.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz Anna Kańciurzewska, my korzystaliśmy przy odpieluszkowywaniu 2 lata temu, ale p.Anna specjalizuje się w terapiach również starszych dzieci i z różnymi sprawami, wzbudza nasze zaufanie. Jak coś to my byśmy do niej uderzali w pierwszej kolejności. Przyjmuje w Gdyni prywatnie. Możesz przedzwonić i przez telefon opowiesz o co chodzi to dowiesz nie więcej czy z tym problemem do niej czy poleca coś innego (to jest za free)

Dziekuje sedecznie. To jest juz dla mnie pomoc.

Polecam Poradnię nr 4 w Gdańsku (pani Małgosia Borowska jest najlepsza na świecie), Patrycja Drywa Do Przodu, Marta Jagodzińska Familion. Sprawdzone fantastyczne psycholożki:)

Hej, a czy ktoś może ma doświadczenie z Ośrodkiem Forest i jego terapeutami? Znalazłam ten Ośrodek na Rankingu Ośrodków Terapii i prawdopodobnie wyślę tam mojego ojca, jednak proszę o jakieś opinie.

Fundacja Wpierania Dzieci i Rodzin

80-298 Gdańsk
ul. Podchorążych 4/4 (osiedle Matarnia)
tel. 531 539 639
e-mail: biuro@diagnozaterapia.pl
http://www.diagnozaterapia.pl
Panik doktor Anita sumiła, moje dziecko lat 9 jest z fundacji w turnusie diagnostycznym i od kilku znajomych padło to nazwisko, ale chyba praywatni nie wiem gdzie przyjmuje jak nie tu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dr Magdalena Giers
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu zaufaj Poradni.Nikt tam nie ma umów ze szkołami i na pewno nie chce zaszkodzić Twojemu dziecku.Podejrzewam ,że problemy były już w zerówce.Może trzeba było zdecydować się na powtórzenie zerówki.Teraz zostaje Ci posłuchać tego co stwierdzi Poradnia i niestety zabrać się do pracy.Nauczyciel dziecka na pewno Ci pomoże,ale musisz zacząć współpracować a nie negować.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Malutki (13 odpowiedzi)

Witam. Jestem w 6 TC . Byłam u lekarza i stwierdził,że zarodek jest za mały jak na wiek ciazy. Że...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (80 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Macierzyński (3 odpowiedzi)

Halo mamusie jak wygląda wypłata z zusu macierzyńskiego w czasie koronawirusa? Bo czekam a tu nic

do góry