Widok

dobry gastroenterolog dziecięcy w Gdańsku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego gastroenterologa dziecięcego?
Mój 10 miesięczny synek ma spory refluks i czeka nas chyba seria badań i leczenie.....

Będę wdzięczna
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez dostaliśmy skierowanie do gastro, tylko jak pomysle o takim nadaniu dla dziecka to az mnie ciary przechodza:( ja tez poprosze o jakies namiary,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr krzysztof marek słyszałam ze jest bardzo dobrym lekarzem. Sama jestem na etapie poszukiwania takiego lekarza poniewaz tez mamy problem z ulewaniem i nie tylko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Krzysztof Marek pracuje w Szpitalu Wojewódzkiem na oddziale gastroenterologii dziecięcej. Przyjmuje tez prywatnie w gabinecie kolo AM i przyjezdza do domu.
Namiary znajdziecie na trojmiescie :) Polecam, mamy w domu małego alergika pokarmowego i bardzo nam pomógl, poprowadzil nas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Paluina, a ile kosztuje wizyta u tego pana?

Znalazłam dr Chełstowską ale nie wiem czy ktoś ją zna.............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dr Jacka Brodzickiego, też z Wojewódzkiego. Wyleczył mojego małego z refluksu. Świetny lekarz z idealnym podejściem do dzieci. Jeździ na wizyty domowe. Koszt 150 zł. Namiary znajdziecie w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wizyta domowa 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chełstowską polecam. Dobry lekarz!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Absolutnie ODRADZAM Banacha !
totalny rutyniarz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Szarszewski

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodzimy do Szarszewskiego - jestesmy zadowoleni :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy orjentuje cie sie czy dr szarszewki bądź Chełmstowska prowadza wizyty prywatne, najlepiej dodmowe?

Banach -porażka, potwierdzam rutyniaż
image image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Chełmstowska raczej nie przynajmniej nigdzie nie znalazłam a numer jaki jest w necie dawno nieaktualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Szarszewski na pewno nie. Prywatnie przyjmuje przez 2 godziny w tygodniu w Swissmedzie, a poza tym należy go szukać na oddziale w Wojewódzkim

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
swissmedzie w gdańsku w gdyni?
Mam pakiet, wiec bez roznicy.
W przychodni przyszpitalnej wojewodzkiego bylismy juz u banacha, jak dla mnie stracony czas ciagania dziecka ponad godzine transportem publicznym przez sniezne zaspy,
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Skłodowskiej, w Swissmedzie w Gdańsku, w poniedziałki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary watek ale potrzebne mi namiary na gastroenterologa dzieciecego takze podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Brodzicki. Super lekarz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
dokladnie, Brodzicki swietny kontakt z dziecmi i rodzicami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A on przyjmuje tylko prywatnie czy na nfz tez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuje w szpitalu wojewodzkim, przyjmuje prywatnie w Clinica Vitae we wrzeszczu. Czy gdzies na NFZ nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka cena za wizytę i co ile są wizyty mniej więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam-jaki koszt wizyty u brodzickiego? on jest też gastrologiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
150zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a koszt wizyty u Pani doktor Chełstowskiej, ktoś wie???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyjmuje w przychodni na zaspie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszt wizytu u brodzickiego to 130 zł nie 150 w klinice vitae we wrzeszczu , polecam najlepszy gastroeneterolog dla dziecka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktoś ma namiary na dr. Landowskieg, mam numer 501556857 ale nie odbiera :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam długą drogę poprzez różnych lekarzy z moją 3 miesięczną córeczką, tracącą na wadze. W końcu z tego forum trafiłam na dr. Krzysztofa Marka, mogę naprawdę polecić tego lekarza. Dzięki niemu córka zaczęła w miarę normalnie jeść- mówię w "miarę normalnie" bo bez bólu i płaczu, ale jest niejadkiem więc jej rację żywieniowe nigdy nie są powalającej wielkości, więc akurat na to żaden lekarz nie pomorze:) słyszałam też wiele pozytywów o dr. Chełstowskiej i z tego co się orientuję poprzez bieganie z małą po lekarzach to dr. Krzysztof Marek oraz dr. Chełstowska to czołowi lekarze w naszym województwie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć! Gdzie szukać dr Chełstowskiej ? prywatnie lub nfz Poproszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr BANACH SUPERspecjalista. LANDOWSKI już nie pracuje

po roku prób i klęsk, dr Banach zaolecił natychmiast odstawić młodemu białko wołowe (= też cielęcinę) i zmienić mleko i ulewanie natychmiast minęło jak ręką odjął
wcześniej mieliśmy szeroką diagnostykę gastro, też pobyt w szpitalu, ulewania, reflux, krztuszenie się

przedtem prowadził nas dr Landowski, też świetny, ale juz w poradni ponoć nie pracuje..
terminy w poradni w wojewódzkim nie są wcale tragicznie długie, a lekarze (Landowski, Banach - tych znam) rzetelnie analizują karty pacjentów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam jedna uwagę.... choroba Hashimoto jest samoistą bezobjawową chorobą z autoagresji. Celiakia, gluten, nie mają wpływu na zachorowanie lub niezachorowanie na Hashimoto. Hashimoto polega na tym, że organizm dziecka atakuje jego tarczycę. Skutkiem choroby jest zapalenie tarczycy, niszczenie jej przez przeciwciała samoistnie produkowane w organizmie dziecka; może być zniszczenie tarczycy, niedoczynność a rzadziej nadczynność tarczycy, przejawami sugerujacymi: skłonności do smutku, przygnębienia, senności, agresji, nadwagi, pieczenie przełyku, duszności, zwolniony rytm serca itp. A dr Marek nie jest gastronteorologiem "z pieczątki" lecz pediatrą specjalizującym się w chorobach układu pokarmowego zaś dr Banach jest gastronteorologiem ... Pisanie opinii w stanie histerii nie służy nikomu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie masz racji: polecam wnikliwą lekturę. Jednym ze skutków nieleczonej celiaklii jest Hashimoto. Odnośnik do strony.

http://www.celiakia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=66
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny. Odświeżam temat. Pediatra mówiła o szpitalu na Zaspie lub Wojewódzkim. Musimy zdiagnozować syna pod kątem refluksu. Polecicie kogoś? Najlepiej na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Krzysztofa Marka, gastroenterologa dziecięcego. Przyjmuje niestety prywatnie (gabinet przy ul. Kilińskiego - okolice nowej galerii Metropolia, koszt wizyty 150zł). Nasz synek w wieku 5tyg miał zdiagnozowany refluks, po częstych wizytach u różnych lekarzy trafiliśmy w końcu na dr Marka, jest świetnym specjalistą i bardzo nam pomógł. Pracuje też w szpitalu wojewódzkim. Naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również tylko dr Marek wspaniały młody człowiek taki życiowy :)ma dużo pacjentów. Córka zajmuje się od urodzenia po dzis dzień. Fakt prywatnie ale wizyta trwa tyle ile potrzeba i wiem ze warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Coś nowego w tym temacie? Dostałam skierowanie do poradni i zastanawiam się dokąd pójść. Córka ma niska wagę i nawracajace zapalenie jamy ustnej. Prywatnie do kogo najlepiej pójść? Długie kolejki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Ci dr Marka przyjmuje na Kilińskiego bardzo dobry specjalista koszt 180z warto wydać dla dziecka te pieniądze. W razie czego kładzie do szpitala nawet nast dnia robią szereg badań....prywatnie czeka sie okolo tyg. Dr często nie odbiera tel warto wtedy napisać SMS z prośbą o termo wizyty napisać że jest się Nowym pacjentem. Z córką chodaimy dwa lata uratował jej życie....trafnie stawia diagnozy. ..Fajny młody człowiek sam ma małe dzieci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

My chodzimy do dr Chełstowskiej w przychodni przyszpitalnej na Zaspie :) polecam :) pierwszego dnia dała skierowanie na badanie i od razu wiemy co dziecku jest :) Pediatra 1,5roku faszerowała Synka lekami bez diagnozy, badań :/
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety zupełnie się nie zgadzam. Chodziłam do niego z dzieckiem krzyczącym z bólu i nic.... pomógł nam lekarz z innego województwa. Żałuję zmarnowanego czasu i bólu dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Marek na Kilińskiego w Browarze. Koszt 180zl. Prowadzil synka przy alergii na bialko mleka krowiego i gluten, refluksie.
Dr Maciej Zagierski pediadra/gastroenterolog wizytu domowe 100zl. Odkryliśmy doktora z polecenia doktora Marka. Super oer podejściem zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Wspaniały kontakt z doktorem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Marka odradzam zmarnowany czas pieniądze i zdrowie dziecka
Na laury zasługuje dr Zagierski super lekarZ!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie do konca sie zgodzę.
Nam dr Marek pomogl.

Ale teraz zapraszamy do domu dra Zagierskiego.
Super lekarz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też zapraszamy dr zagierskiego. Świetny lekarz dzieci goi bardzo lubia. To lekarz z prawdziwego zdarzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co lekarze wam przepisali na refluks i jakie mleka ? Kobitki podzielcie się proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leki to helicid,gasprid. Mleko roznie neocate lcp puramino etc
Zależy od dziecka i jego problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko dr Zagierski.
i jako gastroenerolog i jako pediatra. Nam pomogl lepiej niz dr Marek. i co wazne wizyty expresowe , cena bez porownania nizsza i z dojazdem do pacjenta. Moje dzieci go uwielbiaja :}
u nas neocate i omeprazol.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to refluks na tle alergicznym? dlatego mleka hipoalergiczne/aminokwasowe?
dr Zagierski jest zmotoryzowany??
próbował ktoś koziego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Neocate bo wrocily objawy wskazujace na alergie na bmk
Dr Zagierski zmotoryzowany.
Dr Marek odradzal mleko kozie ale wowczas synek mial 10mies. mowil, zeby z mlekiem kozim wstrzymac sie co najmniej do roku lub najbezpieczniej 2 lat. Jezeli dziecko ma alergie na bmk to nie jest wskazane mleko innego kopytnego zwierzaka.
U nas jeszcze kwestia jedzenia gluten free wiec wole neocate i nie eksperymentuje z kozim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam Dr Zagierski odmówił wizyty domowej, być może mu za daleko poza Gdańsk..
a co do koziego mleka - lepiej się sprawdza póki co od neocate..ale wszystko zależy od dziecka jednak warto próbować opcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nam w zeszlym roku odmowila dr Wos-Wasilewska bo za daleka dzielnica Gdanska. Mowila, ze Pruszcza Gdanski i okolica. Ale pani doktor pediatra a nie pediatra gastroenterolog.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakiś zagęszczacz stosujecie? kleik z siemienia czy coś??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy z leków da się zejść czy dziecko stale dostaje omeprazol?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas po odstawieniu po 3 mieś. jest gorzej znowu.. czy nie da się zejść zupełnie? czy debridat jest lepszy od omeprazolu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

do góry