Widok

dobry pediatra w Pruszczu Gdańskim ???

Pruszcz Gdański Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny :-)
Czy macie/znacie dobrych pediatrów przyjmujących w Pruszczu Gdańskim bądź w pobliżu, np.Rotmanka?
Czy mogłybyście także polecic jakąś położną środowiskową która w pierwszych tygodniach po porodzie przychodzi do domu do mamy z maleństwem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam dr Makarowskiej - dużo mówi ale nigdy na temat, mało profesjonalne podejście i ogólnie olewka na małych pacjętów - masówka.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
w pruszczu niestety nire ma dobrych pediatrow
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się, w Pruszczu nie ma dobrego pediatry.
A już wieeelkim szerokim łukiem omijaj lek. Zając...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj, to gdzie mozna udac sie z dzieckiem? gdzie chodzicie? bo ja tez jestem w trakcie poszukiwan, dodam ze mieszkam niedaleko gieldy w noych blokach
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam przychodnię na Oruni Górnej, na Krzemowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
andzia jak będziesz zainteresowana to podam Ci numer do położnej która przychodziła do nas po porodzie :) świetna babka, wszystko tłumaczyła, nauczyła mnie karmić piersią tak żeby mała przybierała na wadze :) wiec to moge podpowiedzieć (aleksandraa20@o2.pl)

jeśli chodzi o pediatre... ja chodze do trembacza, fajny miły ale czy super kompetentny to nie wiem, moje dziecko dzieki bogu na razie tak nie choruje, miała zaledwie katar 2 razy, a jak idziesz na szczepienie to tez tam duzo lekarz Ci nie powie... ale chyba gdyby naprawde działo sie cos powaznego to poszukałabym lekarza poza pruszczem...

do wizyt id szczepienia do szczepienia jak nic z mała sie nie dzieje wystarcza nam dr trembacz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ryzykowałabym lekarza dobrego "tak od szczepieia do szczepienia".
Często niezauważone przez nas objawy, a wyłapane przez dobrego pediatrę mogą zostać szybko wyleczone, bez dalszych konsekwencji.
Nie radzę zadowalać się półśrodkami.... tak poprostu, dla bezpieczeństwa dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje pogodne dziecko na widok dr Makarowskiej zaczyna płakać i nie przestaje dopóki Ta nie zniknie jej z pola widzenia. Na samo szczepienie (wkłucie) już się uspokaja, bo szczepi pielęgniarka. Ale z pielęgniarkami też radzę uważać i pytać, która będzie lub mówcie, że dziecko będzie kute. Ja wczoraj byłam na pobraniu krwi i po nieudanej próbie dziś byłam jeszcze raz (inna pielęgniarka). Szkoda dziecka!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosik14,
tak niestety wyglądają wizyty w Pruszczu u lekarza...
Poziom usług medycznych, ale i nie tylko pozostawia wiele do życzenia.
Polecam tę przychodnię na Oruni Górnej. Lekarze anioły, a i pielęgniarki z cierpliwością czasem większą niż mamy dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chodzę do Michała Trębacza na ul. Waląga. Pielegniarka środowiskowa super ! była u mnie 5 razy po porodzie. Wszystko wyjaśniała, co tydzień przychodziła w wagą, mogłam do niej dzwonić w razie czego nawet w nocy. Na szczęscie nie było potrzeby. Dostałam jej numer z przychodni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to szkoda że w Pruszczu nie ma żadnego dobrego pediatry :-( obawiałam się tego...
a kogo polecacie z tej przychodni na Oruni Górnej (ul.Krzemowa)?

Eve a pamiętasz może nazwisko tej pielęgniarki ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez chodzimy do Michała Trębacza jest naszym lekarzem rodzinnym bardzo sobie go chwalimy jak narazie nigdy nas nie zawiodl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Dr.Szymczak,naprawdę dobry lekarz!!!
Pracuje w przychodzni Familia.Bardzo rzeczowa i sympatyczna,w razie pytań odpowie na wszystkie.Mam 3-miesięcznego synka i w ciągu jednego dnia potrafiłam zadzwonić do Pani Doktor z 5 razy,za kazdym razem mi pomogła i odpowiedziała na wszystkie pytania.
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo polecam dr Rzeczycką,ale niestety nie pracuje w Pruszczu tylko Gdańsku w Przychodni Wilanowska,super podejście do dzieci,bardzo dobry lekarz.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Wasilewski?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam Wasilewską Ewę jak dla mnie (wzywałam prywatnie ) godna polecenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy do bardzo dobrej doktor w Pruszczu. Pani Alicja Bałanda, przyjmuje w kwadracie i jesteśmy naprawdę mega zadowoleni. Przy każdej wizycie dokładnie bada dziecko, tłumaczy,wyjaśnia. Ma podejście do dziecka i wydać, że kocha to co robi. Także polecam ją wszystkim, kilka moich koleżanek było u niej i żadna nigdy nie narzekała i były zachwycone podejściem do maluszków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka nazywa się ta położna środowiskowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wasilewski jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem. Doświadczyliśmy już tego nie jedno krotnie. Bardzo angażuje się w chorobę pacjenta. Jak dla nas i naszego synka najlepszy doktor! Z czystym sumieniem polecamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się z Panią. Po odejściu dr.Jendryczki myślałam tak samo ale przypadkiem trafiliśmy do dr.Wasilewskiego i od tamtej pory nie zamierzamy zmieniać na żadnego innego. Z całego serca go polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys chodziłam do tej przychodni,maskara makarowska do bani.Ale co mnie zaszokowało to ze kiedy dosc pózno wracałam z chłopakiem do domu i w przychodni paliło sie swiatło i zobaczyłam młoda dziewczyne chyba tam sprzata bo była miotła,i wiecie co ona robiła zagladała do szuflad i wyciagała karty pacjetów i je przegladała.Niewiem ale to jest chore,po co jej wiedziec na co kto choruje to jest prywatna sprawa kazdego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - Makarowska jest kiepskim lekarzem. U mojego niespełna miesiecznego dziecka zbagatelizowala wynik morfologii, komentując "nie podoba mi się ten wynik"... i tyle. Skończyło sie szpitalem, ale juz nie z jej skierowania. Teraz znowu olała wyniki posiewu moczu, a kolejne badanie - tez juz u innego lekarza wykazało zakarzenie dróg moczowych. Strach pokazywać jej dziecko. No i obraziła sie na mnie, że leczę dziecko gdzie indziej.
U dr Szymczak byłam dwa razy i mam b. dobre zdanie - uważna, szczegółowa, z dobrym podejściem do dziecka.
Natomiast Dr Bałanda jest REWELACYJNA - lekarz z powołania. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa, b. troskliwa, w 100% profesjonalistka, super doświadczenie i wiedza; wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Przyjmuje w kwadracie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja w końcu znalazłam, ale na Rotmance. Polecam dr Tyl. Bardzo uważna i kompetentna. Krótko u niej jesteśmy, ale wzbudza moje zaufanie. Poza tym super podejście do dzieci i nie naciąga na np drogie szczepionki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
DR SZYMCZAK CENTRUM PINOKIO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rety!
Czytając te wpisy nie dziwie się,ze lekarze dzielą pacjętów na kartach na PM i NM ( pie.... MATKI I NORMALNE MATKI)
Wiekaszosc z was to PM...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
walnij się w główke
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypowiadając się tak bez mózgowo chyba myślisz o sobie idiotko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ETERMED otworzył filę w Cedrach, dobrzy pediatrzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Szymczak odradzam.Nie potrafiła przez m-c zdiagnozować u miesięcznego dziecka żółtaczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
medycyna rodzinna, dr Pietrzyk

przyjmuje na rotmance os. bursztynowe i na ujeścisku ul. warszawska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

do góry