Widok

dobry podkład kryjący/korygujacy

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam prosbe czy mozecie polecic dobry podkład kryjacy? oraz taki na codzien? mam obecnie max factora lasting performance i on bardzo szybko mi sie sciera :-( po kilku godzinach nie wygladam juz na umalowana. slyszalam o podkladzie (chyba zielonym) z inglota, czy macie jakies opiie na jego temat? i co pozniej na niego sie naklada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam podklad revlon colour stay, dobrze kryje i dlugo sie trzyma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka, ja mam duze problemy z cerą + zaczerwienienia, partie suche i przetłuszczajace sie
i są 2 podklady ktore mi sie sprawdzily

1. DEBORAH (koszt około 50zł) Color Copy ( z czarnymi napisami)
aksamitny, niewysuszający i extra krycie (lepsze niz PanStik MaxaFactora) nawilża i matuje jednocześnie, nie sciera sie przez cały dzień(nawet upalny) i nie zatyka porów, wygładza nierówności

2. Na codzień staram sie stosowac Lirene CityMatt(16-20 zł), podobnie dobrze sie trzyma tylko mniej kryje i sie minimalnie sciera po 10-12h, ładnie pachnie


oba nie wchodzą w drobne zmarszczki i pieknie sie rozprowadzają, ale wiadomo- każda cera inna wiec sama musisz wypróbować

DEBORAH ma odcienie od 0 - prawie biel - po beże - co mi pasuje bo mam strasznie jasna cere - dostepny tylko w niesieciowych drogeriach

LIRENE stosuje jak sie opale, bo nie ma duzej rozpiętosci odcieni i są dla mnie za ciemne - dostępne chyba wszedzie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A propos podkładow-mam do sprzedania nowiutki podkład idealnie kryjący Estee Lauder Double Wear Light,odcień 2.Kupiłam z myślą,że umaluje sie na ślub(panie w perfumeriipolecaly jako super trwaly-15h,oraz lekki i nie zatykający porow,przy jednoczesnym kryciu.Jednak nie używałam go,gdyż stwierdzilam,że odcień ten nie pasuje do mojej karnacji.Sprzedam chętnej osobie za połowę ceny-70 zł. kasia.sledz@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
estee lauder dubble wear rewelacja podklad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kryjacy podklad - infalible loreala
tyle, ze to bardziej dla dziewczyn z sucha skora, ja go uwielbiam i zadne diory i chanele nie potrafily mi go zastapic :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
La Roche Posay "Toleriane" - wg mnie najlepszy podkład korygujący. Poleciła mi go moja dermatolog, ponieważ mam delikatną cerę, skłonną do podrażnień i uczuleń wszelkiego rodzaju :)

Doskonale kryje niedoskonałości, ujednolica skórę, i nie tworzy przy tym efektu "maski" ;) Polecam...

Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, i zapomniałam dodać, że świetnie trzyma się na skórze, nawet w upał nie trzeba przy nim co chwilę poprawiać makijażu :)
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dzieki dziewczyny za propozycje, teraz bede musiala cos wybrac :-)
pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam Make-Up Studio dostępny w sklepach dla wizażystów. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie kryje i matuje, nie czuje się go na twarzy. A dla jeszcze lepszego efektu odkryłam ostatnio ekspresową maseczkę bankietową Dermika Nocne Życie. http://esentia.pl/Dermika_Maseczki_Pieknosci_Nocne_Zycie_Ekspresowa_maseczka_bankietowa_pod_makijaz_p30462.htm
Nakłada sie ja na 5-10 min a potem tylko zdejmuje nadmiar chuseczką. Mi się idealnie wchłonęła i nie musiałam wycierać. Po niej twarz jest jedwabiście gładka.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jeszcze ktos cos dopisze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sądzicie o dermablend Vichy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi vichy nie pasuje,strasznie sie swiece po kazdym podkładzie z vichy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vichy Dermablend ma rewelacyjny puder sypki utrwalający (biały). świetnie maskuje nierówności skóry. Używam go na podkład.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście nie polecam dermablend z tego względu że zrobił mi z twarzy maskę.

obecnie uzywam podkladu loreal infallible, ale rowniez nie jestem zbyt zadowolona. efekt krycia jest słaby, buzia sie swieci juz po kilku godzinach no i ciezko bylo mi dopasowac idealny odcien.

przed lorealem testowałam mat lumiere ale poziom krycia jeszcze gorszy niz ten loreala... podklad podkreslał tez suche skorki na twarzy, masakrycznie to wyglądalo. plusem bylo to, ze odcien mialam idealnie dopasowany do swojej cery no i zapach... rewelacja!jezeli chodzi o swiecenie, to w ciagu dnia wystarczylo tylko raz przeleciec twarz pudrem matującym i bylo okej.

w czasie wakacji stosowałam probki podkladu dior forever, to byla bomba:) kolor byl dosc ciemny, takze tylko na wakacje jak dla mnie, ale dzialanie - super. super nawilzenie, idealnie sie stapial ze skora, praktycznie caly dzien wytrzymywal. nie scieral sie ani nie marszczyl. mysle ze spokojnie mozna go polecic, minusem jest dosc wysoka cena, ale podklad jest bardzo wydajny wiec mysle ze warto zainwestowac.. to bedzie moj nastepny zakup:P jak tylko wykoncze tego loreala..ehhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam REVLON !!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Estee Lauder Double Wear - najlepszy! Czasami skuszę się na inne, szczególnie nowości, ale zawsze do niego wracam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na dzien lekko kryjacy, swietnie utrzymuje efekt nawilzonej skory no i dlugo sie utrzymuje clinique superbalanced polecam! a bardziej kryjacy to estee...jest swietny, trwaly i lekki.jak dla mnie oczywiscie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam podklady Chanel-na mojej skorze sprawdzaja sie rewelacyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam profesjonalną serię podkładów Giordani Gold .Można je nabyć w cenie hurtowej przez internet po rejestracji na www.my.oriflame.pl/massuana
Pozdrawiam Tomasz Dorniak ,Dyrektor Klubu Oriflame
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... no zaraz padnę...;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wierze! skad ta znajomosc?! i jaka dodatkowa pasja
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używam VICHY Dermablend
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chaberek mam ten sam problem, jeśli użyję nieodpowiedniego podkladu, pojawiaja sie na skorze wysuszone partie, przypomina to liszaj. Długo szukalam odpowiedniego dla mojej trudnej cery podkladu i znalazlam Loreal infaillible 16h. Polecam cena ok 55 zl.Ja uzywam nr 220, taki naturalny odcien. Ale postaram sie wypróbowac ten Deborah.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja szczerze polecam sprawdzić sobie Annabelle Minerals, mają geniane podkłady matujące, składające się głównie z mineralnych składników, dzieki czemu nie niszczą cery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry