Widok

dobry stomatolog - nfz i ceny

Witam

Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim podejściem i dobrą ,,robotą''. ?
Gdzieś czytałam, ze takich na nfz nie ma, no ale jeśli kogoś nie stać na prywatne wizyty...
Wiem, ze są różni w przychodniach ( Karwiny, Dabrowa, Orłowo) ale nie mam o nich opinii. A może jakieś gabinety poza przychodniami?

Zależy mi aby mimo wszystko stomatolog znał się na tym co robił bo z tym bywa różnie..
I jeszcze takie pytanko o cennik na nfz. Bo wiem, że na pewno płaci sie za białe plomby i znieczulenie ale czy za coś jeszcze?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam przychodnię Miladent w Gdańsku przy ul. Rajskiej (pisałam o niej w wątku dot. wyrywania ósemek). Moim dentystą jest dr Piotr Lenarczyk, którego szczerze polecam. Lekarz kompetentny, delikatny i wiecznie uśmiechnięty. Przyjmują na NFZ.

Odnośnie cen. Za znieczulenie (przynajmniej w Miladencie) nie płacisz, z plombami jest różnie. Jeśli chcesz lepszą (światłoutrwaldzalną czy jakoś tak) płacisz 120zł za plombę. Te na NFZ nie są złe (mi jeszcze nie wypadły), no i co ważne są białe. Przyświetlenie (o ile lekarz ja zleci) wykonują na miejscu, NFZ tego nie pokrywa niestety, z tego co pamiętam kosztuje 60zł.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdjęcie rtg z tego co słyszałam chyba jedno na rok przysługuje za darmo (może ta placówka nie ma umowy z NFZ ale można dostać skierowanie i iść gdzieś indziej), ale ciekawe, że plomby są białe - zawsze słyszałam, że tylko czarne - m.in. dlatego wolałam iść prywatnie...
Co do znieczulenia to też słyszałam, że za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miladent ma podpisaną umowę z NFZ.
Ja w Miladencie miałam raz plombowanego zęba na NFZ (z resztą całkiem niedawno, bo jakiś miesiąc temu) i dostałam białe wypełnianie. Mój mąż również dostał białą plombę na fundusz (a nawet nie prosiliśmy o taki kolor). Dodam, że leczone zęby to nie były jedynki.

Poniżej link ze strony gdańskiego NFZ co nam przysługuje, a co nie:

http://www.nfz-gdansk.pl/wykaz-swiadczen-zdrowotnych-lekarza-dentysty-zakwalifikowanych-jako-swiadczenia-gwarantowane,292.html
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Ja w Miladencie miałam raz plombowanego zęba na NFZ (z resztą całkiem niedawno, bo jakiś miesiąc temu) i dostałam białe wypełnianie. Mój mąż również dostał białą plombę na fundusz (a nawet nie prosiliśmy o taki kolor)."
==
To mnie zaskoczyłaś, zawsze słyszałam, że na NFZ to tylko te srebrne, amalgamatowe czy jakoś tak się nazywają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam że białe za darmo to tylko na jedynkach. Ja raz byłam w dentusie i raz nie musiałam płacić za znieczulenie a jak przyszłam za drugim razem okazało się że trzeba ( na NFZ).
Do Gdańska mi trochę daleko, ale jeżeli ma być dobry lekarz to warto :) Poczytam sobie jeszcze opinie na temat miladnetu :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie przed chwilą dzwoniłem i na nfz to nawet do jedynek dają srebrne plomby za białą trzeba zapłacić od120 do 140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystarczy wejść na stronę NFZ żeby dowiedzieć się jakie usługi są refundowane. Do zęba trzeciego włącznie jest biała plomba chemoutwardzalna. Dalsze zęby plomba amalgamatowa. Wyrywanie zawsze refundowane. Leczenie kanałowe tylko do zęba trzeciego. Znieczulenie refundowane.

Sama miałam pół roku temu robioną plombę w dwójce na NFZ i nie chodzę z amalgamatem w przednim zębie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń http://rerki.pl/polecany-gabinet-stomatologiczny/ super specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Gdańskie Centrum Stomatologiczne - są również w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi akurat w miladencie zepsuł fscetvzeba krzywo wypełnienie zrobił i poszłam prywatnie a i zapłaciłam mniej .. Więc zależy pewnie do kogo się idzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, tak polecam. Na wizytę można umówić się w ciągu tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry stomatolog okolice wrzeszcz na nfz
Dziękuję za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jezeli dobry stomatolog to na pewno nie Klinika Sielska bo to jest dno totalne nie dosc, ze zaplacicie kupe kasy za leczenie to specjalnie robia tak zeby do nich wrocic dodatkowo dr. sielska jest niesympatyczna, arogancka osoba nie polecam !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Suchanino: Gdańskie Centrum Stomatologiczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

Jakie tabletki na libido działają (31 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

do góry