Widok

doz.pl zamówienie. ile się czeka...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
bo chyba coś mnie trafi...
zamówiłam listę leków na urlop w poniedziałek i nadal nie mam wiadomosci o możliwości odbioru w aptece, którą wybrałam...
a na moim koncie napisali we wtorek, że zamówienie opuściło hurtownię.

czy zamawiałyście na doz.pl i jakie były Wasze czasy oczekiwania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiam często i nie czekam długo. a jeżeli nie ma potwierdzenia meilem to zadzwoń do apteki bo już może być tylko nie wysłali maila też często mi się to zdarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli czekasz na mejla z apteki to możesz się rozczarować. czasami zamówienie jest już gotowe do odbioru a inf. brak. Udaj się osobiście do wybranej apteki lub zadzwoń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie zamowienie jest juz w aptece, zadzwon i sie zapytaj
Ja zamawiam czesto i czas oczekiwania to jakies 2 góra 3 dni
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to dziś właśnie mijają 3 dni.
faktycznie zadzwonię/ albo sie przejdę do apteki, daleko nie mam...
a co jest potrzebne do odbioru zamówienia? zamawiem pierwszy raz, i dlatego was dręczę pytaniami, hihihi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz podać imię i nazwisko i że zamówiłaś przez net, ewentualnie kartę doz na punkty :) zamówienia przeważnie są w ciągu 24h.Przynajmniej u mnie, zamawiam rano i na drugi dzień mogę odebrać - fakt nie zawsze przychodzi mail albo przychodzi z opóźnieniem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Dziewczyny. jesteście niezastąpione :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście zamówienie czekało na mnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dość długo korzystam z doz.pl i jeszcze nigdy apteka się do mnie sama nie odezwała. jak dostaję maila, że opuściło hurtownię to następnego dnia jade do apteki :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też nigdy nie dostałam meila że towar jest do odbioru, po prostu jednego dnia zamawiam i na drugi dzień jadę i jest do odbioru
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
max dwa dni po zamówieniu już leki czekały na mnie w aptece.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam zawsze na drugi dzien leki do odbioru, ale nie zdarzylo sie, zebym dostala o tym powiadomienie.
takze zadzwon do apteki i spytaj, moze rzeczywiscie od wtorku czeka na Ciebie juz zamowienie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostaję tylko maila że zamówienie zostało przekazane do hurtowni ostatnim razem zamawiałam w sobotę a w poniedziałek poszłam i leki czekały
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi zdarzyło się czekać 4 dni, ale to chyba wyjątkowa sytuacja, bo zamawiałam lek na receptę, którego nie było w hurtowni.
Po kilku dniach dostałam informację że zamówienie opuściło magazyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy płacę coś za odbiór leków tzn. za dostarczenie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze odbieram w aptece i nigdy nic nie dopłacałam, do domu nigdy mi nie dostarczali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chciałam zapytać czy zamawiając leki na receptę to wysyłają te leki do apteki i mogę je odebrać bez tej recepty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualizacja na kwiecień 2013 - czeka się min. 4 dni. Zamówiłem lek we wotrek, do dzisiaj (piątek) w systemie cały czas wisiała informacja "opuściło magazyn centralny", dopiero dzisiaj rano opuściło magazyn regionalny. Dzwoniłem do apteki - jeszcze nie ma. Od 2011 (wtedy też z nich korzystałem i rzeczywiście było szybko) sporo się pogorszyło. Swoją drogą ciekawe gdzie to tak przetrzymują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba jakiś niechlubny wyjątek.
Leki, zamawiane przeze mnie wieczorem, są do odbioru zwykle następnego dnia koło południa. A zamawiam często, przynajmniej raz w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
złożyłam zamówienie 5 minut temu ;] przed nami weekend :] zobaczymy kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniej typowe produkty jadą z łodzi. Pozwalniali z dozu masę osób więc się w magazynach nie wyrabiają, stąd wydłużony czas oczekiwania z 2 do 3 dni roboczych. Przy popularnych preparatach zwykle zamówienie mamy na drugi dzień roboczy. Denerwujące jest to że robiąc zamówienie nie ma informacji czy dany produkt jest w gdańsku czy łodzi. Już im to zgłaszałam ale bez oddżwięku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam leki z importu równoległego(na receptę) :P więc pewnie poczekam dłużej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, też do 3-4 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnosnie tej apetki to myslalam ze ceny sa takie same on line jak i w sklepie. Jak sie nie milo rozczarowalam gdy wrocilam z apteki ktora jest na Pogorzu i porownalam ceny w doz.pl Byla roznica na 3 produktach 13 zl :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio zamawiałam leki i do odbioru miałam jak zwykle po 2 dniach, w tym również z importu równoległego,
ja na szczęście już dawno odkryłam, że apteki stacjonarne po szyldem DOZ mają dużo drożej niż ceny w aptece internetowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia a czy apteka gemini wychodzi drożej? bo chcę zrobić większe zakupy witaminy i nie wiem gdzie lepsze ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gemini zazwyczaj taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pati musisz sobie poszukac na stronkach tych aptek i porownac ceny :) zwykle Gemini wychodzi taniej ale np. moje tabsy w doz.pl z importu rownoleglego kosztuja 18zl z groszem, w Gemini chyba ok 22-23? Jakos tak. Biorac pod uwage ze mam kolo siebie i Gemini i doz.pl to moge wybierac ;) i pamietaj ze przez net jest taniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zależy w jakiej aptece wybrałaś odbiór, ja zawsze odbieram na Żabniance i na drugi dzień już są, a raz zamówiłam na Al. Zwycięstwa i czekałam dwa dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak pisałam wyżej - zamówienie złożyłam w piątek rano :] dzisiaj przed 9 rano było już gotowe do odbioru :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zamawiam leki (od ponad 4 lat) na receptę, bez recepty i suplementy, a także kosmetyki i nie czekałam dłużej niż dwa dni. Przy składaniu zamówienia zaznaczam prośbę o powiadomienie mnie sms - em i za każdym razem mam oczekiwaną informację zarówno na telefon jak i na maila. Przez całe cztery lata się nie zawiodłam. Przeważnie zamawiam odbiór w jednej aptece najwygodniejszej dla mnie. Dla wszystkich POWODZENIA :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym zamówić kilka rzeczy z tej apteki i moje pytanie brzmi czy dostarczą do dowolnie wybranej przezemnie apteki czy tylko do apteki doz stacjonarne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety czekałam 10 dni i zrezygnowałam już z ich usług. To jakaś porażka . Tragedia wręcz. A kiedyś było na drugi dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram ja czekałam 2 tygodnie - ani się dodzwonić do nich nie idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam już 7 dzień i żadnej info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czekałam 1 dzień wczoraj piątek w 12.00 zamówiłam dziś sobota SMS że już jest odbioru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (55 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry