Widok

dr Adamski ginekolog

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Na imię ma bodajże Przemysław, ma zastąpić mojego dotychczasowego lekarza prowadzącego ciążę, która nie jest idealna :/ chciałabym zaczerpnąć Waszej opinii o tym lekarzu bo, mi jest nie znany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze zmien na takiego lekarza o ktorym juz coś wiesz...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją ciąże prowadził dr Adamski, był ze mną cały poród... wszystko chcial mięc chyba pod kontrolą. To młody lekarz trafiłam do niego przypadkiem, myślałam że tylko na 1 wizyte ale zostałam do końca i jestem bardzo zadowolona! Teraz będzie na pewno dalej moim ginekologiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie zostałam trochę na lodzie, bo mój lekarz który jest b. dobrym fachowcem się połamał i zastępuje go dr Adamski, więc jestem ciekawa jaki jest... tina85 rodziłaś na klinicznej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem w takim razie którego lekarza miałaś wcześniej :P tak rodziłam na klinicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Potwierdzam,dr Adamski to dobry lekarz,zleca wszystkie badania,jest dokładny i delikatny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez polecam tego lekarza. jest delikatny, byl przy moim porodzie, dodawał otuchy. i jest bardzo dokładny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
filipinka...też czekam na powrót "naszego" lekarza:)....miałam wątpliwości czy iść do kogoś innego, ale stwierdziłam,że skoro i tak muszę gdzieś póść to najlepiej do tej kliniki, w której "nasz" rządzi....myślę, że "on" i tak ma wgląd w to co się dzieje z jego pacjentkami...i że to wszystko nadzoruje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny,ja tez prowadze ciaze u dr Adamskiego,jestesmy juz w 38 tyg i nie mam nic do zazucenia wiec nie martw sie że cos bedzie nie tak. tez zamierzam rodzić na klinicznej (ponoc najlepiej teraz w 3 miescie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczowy, bardzo dokładny i doświadczony mimo młodego wieku, bardzo polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
miśka a wiesz kiedy "nasz" ma wrócić? Ja mam następną wizytę 24-03 i ciekawa jestem czy będzie... chociaż fakt faktem dr Adamski to godny zastępca no ale wódz to wódz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
filipinka, ma być w pracy 28, 29 marca..więc raczej się nie załapiesz:(...no ja też mam wizytę dopiero 14 kwietnia i mam nadzieję, że już będzie sam prezes:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy macie do niego kontakt? albo możecie chociaż powiedzieć gdzie przyjmuje? Niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Falck-u piątki 15:00-17:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przychodnia Jeleniogórska na Ujeścisku-pn i pt od 14.00-15.00 do około 18.00(na NFZ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespol Medycyny Specjalistycznej w Sopocie. Piatki od g.18
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Dr. Adamskiego, młody i nie spaczony jeszcze przez smaczki Klinicznej i systemu. Był przy moim porodzie, ludzki gość, teraz też do niego chodzę i myślę, że przy następnej ciąży się na niego zdecyduję zamiast płacić kokosy prywatnym wyjadaczom. Do tego konkretny i rzeczowy :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan dr Przemysław Adamski to jeden z najlepszych specjalistów w trojmiescie, uprzejmy, delikatny, ludzki... Trafiłam na niego 2 dnia pobytu w szpitalu w UCK (miałam pecha że pierwszego trafiłam na lekarke azjatyckiego pochodzenia, ktora blednie rozpoznala u mnie ciaze pozamaciczna i nieprawidlowa budowe macicy) zrobil badania, kilkakrotnie sie upewniajac ze jednak wszystko jest w porzadku i a nastepnie wszystko wyjasnil i cierpliwie odpowiadal na pytania....PANIE DOKTORZE URATOWAL PAN HONOR SZPITALA!!!!! SERDECZNIE POLECAM...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry