Widok
filipinka...też czekam na powrót "naszego" lekarza:)....miałam wątpliwości czy iść do kogoś innego, ale stwierdziłam,że skoro i tak muszę gdzieś póść to najlepiej do tej kliniki, w której "nasz" rządzi....myślę, że "on" i tak ma wgląd w to co się dzieje z jego pacjentkami...i że to wszystko nadzoruje..
Pan dr Przemysław Adamski to jeden z najlepszych specjalistów w trojmiescie, uprzejmy, delikatny, ludzki... Trafiłam na niego 2 dnia pobytu w szpitalu w UCK (miałam pecha że pierwszego trafiłam na lekarke azjatyckiego pochodzenia, ktora blednie rozpoznala u mnie ciaze pozamaciczna i nieprawidlowa budowe macicy) zrobil badania, kilkakrotnie sie upewniajac ze jednak wszystko jest w porzadku i a nastepnie wszystko wyjasnil i cierpliwie odpowiadal na pytania....PANIE DOKTORZE URATOWAL PAN HONOR SZPITALA!!!!! SERDECZNIE POLECAM...