Widok

dr Agnieszka Łabuć opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy któraś z was zna tą lekarkę i może coś o niej napisac? szukam ortopedy dla córki i dostałam namiar na tą lekarkę od kobiety ze sklebu z butami ortopedycznymi z etc.
będę wdzięczna za opinie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hop :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam u dr Łabuć. Bardzo miła i fachowa osoba :) ja byłam u Niej sama ze sobą ale dzieciaczków było do dr sporo :) ja z kolei miałam namiar do dr Łabuc od kolezanki która leczyła u dr swoją córeczkę :)

tylko na nfz to ciężko się do niej dostac - są ogroooomne kolejki. Ja byłam prywatnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
o prywatnej wizycie właśnie myślałam. jaki jest koszt wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy dr Łabuć. Nasz synek urodził się ze stopami końsko-szpotawymi. Dzięki Pani doktor i zastosowanej przez nią metodzie Ponsetiego stópki Jasia przeszły metamorfozę. Jesteśmy wdzięczni Pani doktor za dotychczasową opiekę nad synkiem, profesjonalizm, życzliwość :) Polecamy zdecydowanie tego ortopedę!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja od dr Labuc wole dr drewka,jakos lepsze wrazenie na mnie zrobil. Bardziej mnie uspokoil i poki co po pol roku widze u synka poprawe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja do dr. Agnieszki Łabuć chodzę już kilka lat moi rodzice i rodzina też, mój synek miał 3 operacje wykonane przez Pania dr jestem zasdowolona zawsze znajdzie czas dla nas i pomoże sama tez do niej chodzę z dolegliwościami nadgarstów, serdecznie polecam bo jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym fachowcem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam pytanie, gdzie obecnie przyjmuje dr Łabuć na NFZ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również bardzo,bardzo proszę o namiar do dr Łabuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beniowskiego 37
80-355 Gdańsk
+48 609 48 02 74
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również bardzo,bardzo proszę o namiar do dr Łabuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie bardzo słaby lekarz - nie potrafił koleżanki synowi wykryć podstawowych wad - nie wiem skąd wzięły się te wcześniejsze pozytywne opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Poszukuje namiary na dr Agnieszke wie może ktoś z Was gdzie teraz przyjmuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sprawdzałaś na Beniowskiego? I w Szpitalu Kolejowym? Ja podpisuję się pod najlepszymi opiniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie się dodzwoniłam do Kolejowego termin do dr Drewka 19 listopad.. a nie wiecie czy dr Łabuć przyjmuje gdzieś na NFZ? albo ile kosztuje wizyta prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na nfz nie przyjmuje, my za usg bioderek 150zł płaciliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze we wrześniu dr Łabuć przyjmowała na u. Rogalińskiej na Ujeścisku w przychodni Nowy Chełm, na NFZ. Nie było do niej kolejek, na bioderka z synkiem czekałam 2- 3 tyg. do niej. W tej przychodni znacznie bardziej popularny i wg mnie lepszy, bardziej dokładniejszy i szerzej badający niemowlaki jest dr Kuczyński, do niego są zdecydowanie większe kolejki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka cena wizyty prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka cena wizyty prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Ja mogę ja polecić prowadzi swoje moich dzieci. I jestem zadowolona. Jest otwarta na wszystko jak również na opinię innych lekarzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy obecnie przyjmuje gdzieś na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprawdopodobniej w dawnym szpitalu kolejowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

do góry