Widok

dr Dagmara Klasa Mazurkiewicz

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was wie gdzie na codzień pracuje dr Mazurkiewicz?
Ja chodzę do niej do Swissmedu a właściwie bylam 2 razy ,ona przyjmuje tam w poniedziałki i tak się zastanawiam gdzie mozna spotkać ją na codzień...moze któraś z was może coś o niej napisać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuje na klinicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info
może któraś z Was chodziła do dr Mazurkiewicz - chętnie poznałabym jakieś opinie na temat pani dr,ponieważ zastanawiam się czy mam przy niej zostac jako lekarzu prowadzącym (trafiłam do niej przez przypadek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie nie wywarla dobrego wrazenia, chcialam ja zmienic na kogos innego ale trafilam na jeszcze gorsza babke ;/ ja chodzilam do niej z NFZ do Swissmedu kolo Akademii ale podobno od stycznia juz nie przyjmuja na NFZ??????

takze szukam kogos innego

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z niej bylam bardzo zadowolona - i dalej do niej chodze. nie jest typem wylewnym, cackajacym sie z pacjentka, trzeba ja pytac pytac pytac.... ale jako prowadzaca ciaze byla super - moglam do niej zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy z kazda pierdolka ktora mnie zaniepokoila - i bardzo sobie to cenilam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no wlasnie zbyt wylewna to ona nie byla niestety ;/

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja jestem bardzo zadowolona z tej pani doktor. Jest przesympatyczna, kontaktowa i nie ma skandalicznych manier, jak wielu innych lekarzy. W pacjentkach widzi człowieka, a nie tylko przypadek chorobowy albo kolejną anonimową ciężarną. Polecam w 100%!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Leczenie zalecone przez panią doktor okazało się nieskuteczne, kosztowne i miałam potem dużo nieprzyjemności. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ja byłam dwa razy na usg u dr n med. Dagmary Klasy-Mazurkiewicz i nie jestem zadowolona z przepracowanego badania. babka myli sie w opisach, pracuje na jakiś gotowcach z komputera i wpisała mi kilka razy złą datę badania usg oraz nie określiła mi terminu porodu z usg i nie wpisała go do karty ciaży.

Ja sobie teraz wybrałam dr PUZIO z Invicty.

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez chodzilam / chodze do Pani Dr.
Na pierwszej wizycie bylam zadowolona - boje sie chodzic do ginekologow.. wiec zwracalam uwage na szczegoly (np zakluczyla drzwi!)
Natomiast pozniej przy kolejnych wizytach bylo gorzej - raz ze bylam pierwsza zapisana na wizyte - przyjela babke ktora slyszalam jak mowi ze wziela mnie bez kolejki czytajac nazwisko i nikt sie nie domyslil.. domyslilam sie bo mialam byc pierwsza..
Ale mniejsza o to.. nie chcialam sie klocic - po wizycie wpuscila swojego chyba meza (badz narzeczonego) do gabinetu - zaczeli sobie pogadanke i jak wyszedl wrocila do mojej syt.. po czym odebrala telefon jakby mnie tam nie bylo - czulam sie troche zazenowana (bardzo chcialam juz stamtad wyjsc!)
Zwlaszcza ze moje badania byly onkologiczne z sercem w gardle czekalam na wyniki.. Za takie podjescie wielki minus!
Zas pozostale ok. Badanie konkretne, dokladne, choc krtokie - ale zawsze wylapywala konkrety..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Czy ktoś wie gdzie Pani dr pracuje na codzień chodzi o szpital?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szpital ul.kliniczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyjmuje tez w starogardzie gd, w przychodni 60-lecia..ja do niej chodzilam i bylam zadowolona,ale neistety pani doktor zmienila przychodnie a do tej w ktorej teraz pracuje ciezk osie dostac..

no a teraz chodze do gin-endo.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wco niepodległości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy pani doktor przyjmuje w jakiejś przychodni na nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani dr. Mazurkiewicz , przyjmuje na nfz w centrum onkologii na al. Zwycięstwa . Wiem bo byłam u niej , to super babka, zna się na rzeczy. Kurcze jest tak profesjonalna, że kolejki są potworne. Nie sądzę , że wizyta na ten rok się powiedzie..... powodzenia!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od znajomych lekarzy wiem , że ta Pani to bardzo dobry specjalista. Sama byłam u niej raz. Uważam, ze profesjonalna chociaz porównując z niektórymi lekarzami to małomówna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

uck gdańsk smoluchowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkałam Panią de na IP w UCK, miła, przesympatyczna owszem, ale olała mój problem, odmawiając przyjęcia na diagnostykę szpitalną i ew zabieg, twierdząc że my tu operujemy a nie diagnozujemy, a mój problem jeszcze jest za mały na ew operację ;). Przykre, nawet nie potrafiła rozpoznać problemu,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry