Widok

dr Maciej Zagierski

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, znacie tego lekarza? moze jakies opinie? z gory dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamietam Pan Maciej przyjmował nas kiedyś na SORze w Szpitalu Wojewódzkim. Bylam bardzo zadowolna z jego pomocy. Przyjechaliśmy w nocy z dzieckiem na Sor, wiadomo jak jest gdy sie przyjeżdza a nocy wszyscy są źli i wogóle maja pretensje ,że im się przeszkadza. Dr. Zagierski był miły, potraktował nas poważnie, zbadał bardzo dokładnie Małego, zlecił zrobienie wszystkich badań w tym również usg jamy brzusznej, wysłuchal mnie co ja mam do powiedzenia( coraz mniej lekarzy chce ,żeby matka sie wypowiadał). Podszedł do nas z wielkim zaangażowaniem. Okazało się,iż z Małym wszystko dobrze i że poprostu spanikowałam,że coś sie z dzieckiem dzieje: Pan MAciej podsumował to tak: "Lepiej spanikowac o jeden raz za dużo, niż za mało,zwłaszcza jeśli chodzi o takie małe dzieci" :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś był u niego na Zaspie? To jego prywatny gabinet? Kiedy przyjmuje, jak sie najlepiej z nim skontaktować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodzimy do dr Zagierskiego do EnelMed we Wrzeszczu (popołudniu w poniedziałek i czwartek) oraz do Diagnoson na Osowej (chyba co druga sobota) do tych dwóch dzwonisz na infolinię /rejestracje. Ma też swój gabinet prywatny na Zaspie, była tam moja koleżanka, chyba w środy.
Dzwonić do niego najlepiej po 14 (wcześniej niż 12 nie dzwonie), no na codzień pracuje w szpitalu Wojewódzkim , jak zadzwonisz i nie odbierze to oddzwania.
Ostatnio był wątek na forum, poszukaj.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma świeże info gdzie ten lekarz przyjmuje prywatnie? Czy ma swój gabinet,a może dojeżdża na wizyty domowe? Z góry dziękuję za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjmuje w enelmedzie, na zaspie i dalej pracuje w wojewódzkim. Świetny lekarz z podejściem do dzieci i rodzica :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dojeżdża na wizyty domowe ...zależy jaka dzielnica. Przyjmuje w poniedz w enelmedzie koło Lidla niedaleko galerii bałtyckiej. Pracuje nadal w wojewódzkim na pediatrii. Wspaniały lekarz z sercem. To czlowiek na wlasciwym miejscu. Malo jest takich lekarzy jak dr Zagierski.Przyjmuje również dzieci w poradni zywieniowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz super pediatra!
Jak trzeba to i pod telefonem.
Wspaniały z super podejściem do dziecka.
Trafne diagnozy.
Dla nas ważne, że doktor dojeżdża na wizyty domowe.
Polecamy Pana Doktora dla każdego maluszka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzuć nazwisko w Google o wyrzuci namiary.
Aktualnie Pan Doktor na urlopie bi jescze przed urlopem oglądał naszego synka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr do 13.09 na urlopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

13.09 a nie 13.08?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak do 13.08 urlop
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy może ktoś się orientuje gdzie przyjmuje doktor Zagierski prywatnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatnie Nord Clinic w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ma ktoś nr do doktora aby umówić się na wizytę domowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko w Nord Clinik w Gdańsku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już niestety tylko tam + szpital Wojewodzki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry