Widok

dr Piotr Ślisz - usg jamy brzusznej u niemowlaka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam opinii o dr Piotrze Ślisz. Potrzebuję pilnie wykonać u swojego 3.5 miesięcznego synka usg jamy brzusznej. Najszybciej udało mi się znaleźć termin w Lekarskiej Specjalistycznej Przychodni Pracy w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej. Badanie ma wykonać dr Piotr Ślisz. Nic mi nie mówi to nazwisko, dlatego szukam opinii o tym lekarzu, czy jest dobry, dokładny, kompetentny itp. Nie chciałabym bowiem oddać swojego dziecka w ręce jakiegoś "konowała".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałaś zarejestrować się do dr Wyszomorskiej w budynku Solidarności albo do dra Kosiaka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z calego serca polecam dr Wyszomorska,,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
literówka, chodziło mi o dr Wyszomirską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
próbowałam zarejestrować do dr Wyszomirskiej, ale tam najbliższy termin to 7 grudzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Slisz robil usg jamy brzusznej mojemu 2 miesiecznemu synkowi, stiwierdzil ogromnego guza i natychmiast zostalismy skierowani do szpitala. Tam ponownie zrobiono usg i personel szpitalny mial "straszna beke". To nie byl guz tylko mleko!!! A ja myslalam ze zejde, dodam jeszcze, ze bylam najpierw ochrzcic dziecko w trybie natychmiasowym. Masakra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
wykonywałam u niego usg kolana. nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do lekarza ani co do jego kompetencji, czy opisu badania.

w 100% potwierdził diagnozę ortopedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JESTEM STALA KLIENTKA DR SLISZA, DOKLADNY, KOMPETENTNY.
Z CALEGO SERCA POLECAM .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan doktor wykonał usg jamy brzusznej w ciągu 3 minut, a cała wizytą trwała 7 minut. Nie stwierdził nieprawidłowości. Od 3 tygodniu miałam uciążliwe bóle brzucha i powtórzyłam badanie u innego lekarza. Doktor popełnił błąd i będę omijać go wielkim łukiem. NIE POLECAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat- nie polecam tego lekarza. Już zdecydowanie nie powinien przeprowadzać badań- nie czyta już dobrze obrazu usg - popełnia błędy / zreszta widać nie tylko u nas/. Trafiłam z córką z konkretnym problemem - lekarz powiedzial że nic nie widzi i skierował na diagnozę w innym kierunku co jak co zobaczył inny lekarz wykonujący usg / dzieki czujności ponowilam badanie w innej placówce/ zaśmiał sie twierdząc ze obraz tego narządu nie jest do oceny w tym wieku i moze najczesciej spowodowany karmieniem piersia a ja usłyszałam od lekarza ze córka moze byc bezpłodna. Ponowilam dwukrotnie badanie u innych lekarzy- wygladalo zupelnie inaczej - szczegółowo i problem z ktorym sie zglosilam niestety byl . Nie chce myslec co by bylo gdybym zaufała temu lekarzowi teraz córeczka jest diagnozowana i leczona w innej placówce. Odradzam wizyte u tego lekarza- szkoda czasu i pieniedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry