Widok

dr Robert Nitkowski - ginekolog?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny podjęłam decyzję - chcę się do niego wybrać ale czy macie może na niego jakieś namiary ;-)?

i czy to jest taki starszy szczupły pan? bo kiedyś coś mi się obiło o uszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robert Nitkowski o ile mnie nie myli pamięć pracuję w wojewódzkim szpitalu. Jak leżałam po ciąży to kilka razy był na obchodzi i robił mi wypis. Bardzo sympatyczny Pan. Dużo mi mówił co mam robić itp. Starszy to on nie jest rok temu to tak po 35 bynajmniej tak mi sie wydawało :)

Robert Nitkowski Specjalista położnictwa i ginekologii

adres:
80-360 Gdańsk, Krzywoustego 22/1 pokaż na mapie
tel:
502-517-791
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no Sandrulka ma rację - on ma ok 40 lat
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dośc; dawno temu; pracował w Przychodni na Gdyńskiej. Chyba był wtedy w trakcie specjalizacji.Nigdy wcześniej lub póżniej nie spotkałam tak dobrego gin .Fakt,teraz pewnie ok czterdziestki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak ja leżałam na patologii to słyszałam, że to bardzo leniwy doktor, bo ma cztery córki i tylko nimi się zajmuje oraz prywatnie zarabia na rodzinę ale w szpitalu to się nie przemęcz. Powiedziano mi, że to leń nad lenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dr Robert Nitkowski - młodszy, koło 40 - przyjmuje na Krzywoustego na Przymorzu , we wtorki i czwartki. Wiem, że ile pacjentek, tyle opinii, ale ja z czystym sumieniem polecam....własnie prowadzi moją pierwszą ciążę i - jak do tej pory- jest super. Kompetentny, rzeczowy, na spokojnie wszystko tłumaczy, dba o regularne badania, pilnuje (nawet mojej wagi :))).
Poza tym - co dla mnie istotne- można się z nim skontaktować, telefonicznie, czy sms-em i nie ma problemu z oddzwonieniem czy odpowiedzią. Nieraz sam prosi o poinformowanie go "na szybko" o wynikach badań. Pracuje w Wojewódzkim i też nie ma problemu, żeby - w razie jakiś "awaryjnych sytuacji" podjechać do niego na dyżur. Jak dla mnie - do tej pory niezawodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W pierwszych tygodniach ciąży dość silnie krwawiłam i ten dr nie znalazł ciąży w macicy gdy pojechałam do szpitala,podejrzewał pozamaciczną gdyż bhcg miałam wysokie.W tym samym dniu inny lekarz pokazał mi na usg zdrowy zarodek w macicy.Ale wiadomo każdy lekarz ma dobre i złe wyniki.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

niestety również odradzam współpracę z tym Panem,przekonałam się kilka lat temu w momencie poronienia i lekceważącego spojrzenia na wyniki badań hematologicznych o których Pan Doktor nie miał pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do zachowania tego doktorka w szpitalu pasuje mi ta opinia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety nie mam dobrych doświadczeń z tym lekarzem. W 2019 r prowadził moją ciążę. Trochę chaotycznie sprawdzał wyniki badań, kilka razy pytał o to samo jakby zapominał, że już o to pytał. Pomimo, że prosił o wykonanie badań krwi, to po sprawdzeniu wyniku nie zauważył u mnie dużej niedokrwistości, co niestety odbiło się później na moim dziecku, które urodziło się z dużą niedokrwistością i było długo w szpitalu po urodzeniu i do tej pory musi brać żelazo. Dodatkowo jak dla mnie ten lekarz jest małomówny, coś pomrukuje pod nosem i nie daje konkretnych informacji, lecz trzeba go dopytywać o wszystko i prosić o informacje. Na kolejnych wizytach było już tylko gorzej. Między innymi miało miejsce takie zachowanie jak, kilkakrotne odbieranie telefonu komórkowego i informowanie następnych klientów jak mają dojść do gabinetu, podczas mojej wizyty. Podczas tej właśnie wizyty lekarz mi powiedział, że musi mnie na chwile przeprosić i otworzył drzwi szeroko od gabinetu, by przywitać następnych pacjentów, gdzie ja w tym momencie leżałam na kozetce podczas badania. Wspomnę jeszcze, że wtedy wszedł tam mąż z żoną, a ja leżałam odkryta przy otwartych drzwiach i mnie widzieli obcy ludzie w tak intymnej dla mnie sytuacji. Był to dla mnie tak ogromny szok, że nawet nie byłam w stanie nic powiedzieć. Tego samego dnia lekarz pytał mnie czy mnie coś boli, czy coś dolega, więc odpowiedziałam, że tak - że mam takie bóle w strefie lędźwiowej i często boli mnie brzuch. Myślałam wtedy, że bardziej szczegółowo mnie zbada, lecz skończyło się to tekstem USG ok więc badania ginekologicznego nie będzie dziś robił. To była moja ostatnia wizyta u tego "lekarza". Najgorsze jest to, że dwa dni później dostałam silnych bóli brzucha i odeszły mi wody przedwcześnie. Mój syn urodził się jako wcześniak w 34 tygodniu ciąży!!! dodatkowo z niedokrwistością!!! oraz niewydolnością oddechową!!! Do tej pory zmagamy się ze skutkami jego wcześniactwa!!! Jak dla mnie ten lekarz...no rzeczywiście widzę dużo dobrych opinii, ale może ustawionych i opłaconych w internecie, na które też się połasiłam niestety. Osobiście gorąco odradzam tego lekarza!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

lekarz dramat,w gabinecie prywatnym może i ok ale w szpitalu wojewódzkim beznadziejne podejście do pacjenta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naprawdę? W szpitalu wojewódzkim? W tym, w którym od roku już nie pracuje? Grunt to powtarzać nieprawdziwe opinie i plotki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

do góry