Widok

dr Tamara Uryniuk

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś leczył się u dr Tamary Uryniuk? Czy to sprawdzony i godny zaufania lekarz? Chodzi mi głównie o leczenie pasożytów. Czy Remedical to jedyne Jej miejsce pracy? Proszę o opinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mocno nie polecam, pieniądze wurzycone w błoto. Miałam okazje być na konsultacji w związku z alergią synka. Niestety nie tym się zajmowaliśmy bo Pani Uryniuk ma bardzo mocno sprzedażowe podejście i za wszelką cenę chciała mi i mężowi wcisnąć jakieś soki. Przemądrzała, a mimo dojrzałego wieku merytorycznie mierna, mieliśmy wrażenie, że Pani doktor dopiero ukończyła studia. Kolejną wizytę umawiałam już w Medicoverze u specjalisty do czego gorąco zachęcam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani dr Tamara Uryniuk jest w tzw sekcie MonaVie-sprzedaż soków.A jej naturalne metody leczenia,nie przynoszą żadnych efektów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skąd w takim razie takie dobre opinie na ZnanyLekarz? Sama je sobie wystawiła? Jej znajomi? Mocno udziela się na forach zwiazanych z leczeniem pasozytów, czy to tylko chwyt marketingowy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Iwona masz rację ona jest dystrybutorem MonaVie http://pl.monavie.com/rep/uryniuk. Przynajmniej tego nie ukrywa bo to link ze strony jej gabinetu lekarskiego. To całe MonaVie to jakas sekta ekonomiczna, piramida finansowa coś w rodzaju Amway. Widzę, że ta pani robi sobie ładna otoczkę w internecie, ale zaczyna mi to wyglądać, że wszystkie dobre opinie na jej temat sa wystawiane przez nią i jej znajomych dystrybutorów z ktorymi jest powiązana. Kurcze szkoda.
Może jak wejdzie na to forum (co jest bardzo prawdopodobne, bo jest bardzo aktywna w internecie) to wyjasni o co chodzi i będzie cos miała na swoja obronę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja byłam w gabinecie Pani lekarz. Jestem zaskoczona tak wrogimi komentarzami. Pani doktor wyleczyła mojego synka z alergii na które tak długo chorował i inni lekarze nie mogli nam pomóc. Jest to jedyny lekarz, który poświęcił nam tak wiele czasu i opieki - bardzo ciepła i pozytywna postać. Możemy liczyć na Panią doktor w każdej nagłej sytuacji i nie jesteśmy zbywani tak jak to już bywało u innych! Wolę pójść do Pani doktor Tamary, która naturalnie leczy i dogłębnie bada niż do lekarza który na wszystko podaje antybiotyki znajomych sobie koncernów farmaceutycznych. Pani doktor chyba jako jedyny lekarz na Pomorzu ma dyplom międzynarodowy Medycyny Przeciwstarzeniowej, który tak trudno uzyskać i dzięki temu wiem, że ja sama mogę otrzymać od Pani doktor informacje co mam robić, żeby się wolniej starzeć - między innymi pijąc przez panie wcześniej wspomniane soki MonaVie! (które są wspaniałym produktem naturalnym!) Dziwią mnie komentarze pań i jestem zaskoczona, że mówimy o tej samej osobie. Wydaje mi się , że jest to typowe "Nie znam się, to się wypowiem". Prawdopodobnie Panie nie przestrzegają zaleceń lekarza i liczą na rezultaty z niczego - z samego pójścia do gabinetu się nie wyzdrowieje :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
A czy ktoś leczył pasozyty u tej Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My tydzień temu robiliśmy kurację antypasożytową zaleconą przez tą Panią.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaką opinię ma pani na temat pani doktor i proszę koniecznie napisać poprzez jakie badania udało się pani wykryć pasożyty u dziecka, co to za kuracja i czy pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko było leczone na pasożyty. Zostały one wykryte na początku metodą mikroskopową przez panią doktor Uryniuk, potem laboratoryjnie, żeby mieć pewność. Moje dziecko zostało poddane diecie, jadło także lekarstwa na pasożyty. Cała kuracja trwała około 3 miesiące, ponieważ niestety pasożytów było dużo.. od psa, ale to już inny temat. Teraz czuje się dobrze, nie choruje. Kompletnie inny stan zdrowotny. Także polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas tak samo, najpierw z kropli krwi pod mikroskopem a potem z krwi w laboratorium wyszły robale. Przeszliśmy kurację i za jakiś czas spr krew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dieta sama w sobie daje nieziemskie efekty. Jak się odstawi gluten, laktozę, drożdże, będzie się jadło warzywa i owoce, dużo wody, to nie ma siły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za ciemnogród... piramida finansowa, sekta... :D Piramida finansowa jest wszędzie tam, gdzie najwięcej pieniędzy otrzymuje szef, a pracownik, który zaiwania całe g.. wzrastają obroty, ale wypłata już nie.
Polecam przeczytać książkę "Kwadrant przepływu pieniędzy" Robert T. Kiyosaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z tą opinią. Pani doktor jest miła, daje rady jak się płaci za suplementy. Co więcej jak przyszło do problemów ze zdrowiem (u mnie toksyczne zapalenie wątroby - leki przepisane przez Panią doktor), pani doktor już nie ma czasu twierdząc, że nasze spotkanie "w zasadzie nie ma sensu". Najadłam się stresów, byłam w szpitalu - wyciągnęli mnie z tego. Za panią doktor musiał inny lekarz posprzątać. Zioła to też leki PANI DOKTOR, czasami działają bardziej niż nam się wydaje. Dobrze by było badać czynności wątroby przed i po starcie, tym bardziej że dostawałam znacznie wyższe dawki specyfików, niż producent zaleca....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Puszczanie mleka nosem??? (9 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

do góry