Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja Srock - opinia wątek zamknięty Udałam sie do Pana doktora w mocno awaryjnej sytuacji, wszystko zostalo...
~Alicja Srock
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Niech nikogo nie zwiedzie piękny gabinet po mamie, jeżeli szanujesz swoje...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

R.B wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz , Mieszkam w UK i kilka wizyt u endokrynologa w tym...
~Roman
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2018

Opryskliwy... wątek zamknięty Pomimo na pozór prowesjonalizmu dr Rachoń rzuca diagnozami, których na...
~James
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam dr Rachonia. Poprzedni lekarz doprowadził moje...
~Aleksandra C-Malinowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Miałam spore problemy i tylko dr Rachoń mi pomógł (a szukałam pomocy u kilku...
~Marta Kowiel-Walukiewicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2018

Najlepszy endokrynolog wątek zamknięty Najlepszy endokrynolog!!!!polecam
~Marta Walczyńska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Hmmm wątek zamknięty Raczej radze trzymac sie z daleka jesli ktos chce miec organizm po wizycie u...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2017

wyleczona z niedoczynnosci tarczycy wątek zamknięty Byłam niedawno u doktora. Najlepszy lekarz na którego trafiłam. Od 10 lat...
~Angelika
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Naprawdę nie wiem co ja zrobiłam ,że nie jestem traktowana jak inne pacjentki... wątek zamknięty Nie rozumiem czemu ten lekarz dla innych jest dobry , miły ,pomocny ,ale dla...
~Sandra
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Geniusz wyleczył z hirsutyzmu wątek zamknięty Pan profesor wyleczył mnie z hirsutyzmu miałam całe ciało zarośnięte a...
~Marlena Sokołowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Kompetencja i profesjonalizm! wątek zamknięty Kompetencja i profesjonalizm Pana Profesora nie podlega wątpliwości. Wizyta...
~Inna B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Leczę się u doktora juz dosyc dlugo, co prawda nie jest zbyt rozmowny, czuje...
~ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

Cudowny lekarz Profesor Dominik Rachon wątek zamknięty Dziekuje Panu za to ,ze Pan istnieje ...takich lekarzy poiwinni...
~magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Po pierwszej wizycie trafna diagnoza! Pół roku leczenia i skutki nie do...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Pozytywna wizyta u prof. Rachonia. wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Niepoważne traktowanie wątek zamknięty Wykonałem 20 telefonów do pana Rachonia. Dzwoniłem przez dwa dni w godzinach...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 października 2015

aleksandra - opinia wątek zamknięty Zaproponował tylko antydepresanty twierdząc ,że jestem znerwicowana. Dał do...
~aleksandra
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2015

Zawiedzona wątek zamknięty Niestety:( byłam u dr Rachonia na wizycie, po uprzednim zapoznaniu się z...
~I
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

swayzz - opinia wątek zamknięty Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej po wizycie u tego lekarza....
~swayzz
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

42

wątków

do góry