Widok

odwóz gosci

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do dziewczyn, ktore robia wesele za gdanskiem, ale nie za daleko (tak do 15km). Czy zapewniacie odwiezienie gosci po weselu do domow i co z tymi co beda chcieli wrocic np. o 2 w nocy. Jak to rozwiazalyscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty się nie śmiej .... :):):)
jak mój tata zaczyna opowiadać o weselach sprzed 25 lat... to dopiero jest kupa śmiechu.... tata zawsze opowiada, jak to oni wtedy młodzi kawalerowie, gdy się napili, "gdzieś tam w trawę lub w żyto się powalił, przespał i za chwilę znowu się bawił... i było dobrze"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noo, masz rację...pewnie się znajdzie jakaś dobra kobieta... ciocia lub kolezanka (bo facet raczej nie), która nie będzie piła :)
dobry pomysł..


a gdzie ty wyprawiasz ślub i wesele ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie jak masz latem to bedzie naturalna wytrzezwialka, musze cie przeprosic bo zaraz moj szef przyjedzie i musze troche popracowac, pomysl nad tym i daj znac wieczorkiem zobacze. pozdrowionka:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe
ja też jestem w pracy.... też musze "popracować" :)
Pracuję we Wrzeszczu, a ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam w Osowie wesele mam w Koleczkowie a pracuje w Oliwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam wesele koło Przodkowa , blisko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA TEŻ MAM WESELE ZA GDAŃSKIEM W GORĘCZYNIE MI ZA AUTOKAR W PRYWATNEJ FIRMIE ZA ŚPIEWALI 1100., W OBIE STRONY. NATOMIAST W PKS GDAŃSK ŻĄDAJĄ 3,50 ZA KM , A JEŻELI RANO MA ODEBRAĆ TO 25% W GÓRĘ :( NADAL POSZUKUJĘ AUTOKARU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie ja też będę wynajmowała autokar i mam cynk, że z wojska ktoś wynajmował za około 200 zł, jeszcze co prawda tego nie sprawdzałam ale może coś w tym jest, kurde 500 zł za autokar to troszkę dużo moim zdaniem. Ale jeśli wesele jest w jakiejś odległości od miejsca zamieszkania gości to powinno im się jednak zapewnić ten dojazd. My dostajemy jeden pokój, ale tam będzie spał mój mały siostrzeniec bo na pewno nie wytrzyma do 4 rano a właśnie na tą godzinę chcę zamówić autokar rano. Sama się zastanawiam jak to wygląda z kierowcą, ale on chyba wraca sobie do "domu" i potem rano przyjeżdza, nie wiem, nie mam pojęcia. Może wypowiedziałby się ktoś kto korzystał z takiej usługi. Moi goście wcześniej będą wiedzieli od której do której nasz autokar jest do dyspozycji i komu nie będzie pasowało to sobie pojedzie samochodem. Na szczęście nie mam wesela aż tak daleko (Bolszewo) a jesteśmy z Rumi i Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku gdyby wracał "do domu" musiałby przejechać około 100 km, potem rano znowu 100.... odpada... nadal nie wiem co mam zrobić z kierowcą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


hej ...a ja mam pytanko
wypozyczał ktoś busy ?


Mam do przewiezienia ok 30osób z USC w Gdansku do sali weselnej w Gdyni i za autokar wypozyczony na 3h chcą ok 350 zl....
po co mi autokar na 3h....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uparcie podnoszę topik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam autokar za 350 zl wynajety na 3 godziny i robimy kursów ile chcemy.z orbisu na wałowej w gdańsku

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry