Widok

remont mieszkania

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam forumki:)
Jesteśmy z mężem w trakcie remontu mieszkania. Poszukuje sprawdzonych fachowców od prac remontowych typu: elektryka, hydraulika, malowanie, kartonogipsy. Będę wdzieczna za podanie namiarów. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poszukuje, ja też!!!!

dorcik79 miała mi coś zapodac, ale cisza.....:(



imageimageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy też macie taki problem ze znalezieniem ekipy remontowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak i to wielki.... jak gdzieś dzwoniliśmy w listopadzie to terminy były na wiosne!!! Jakimś dziwnym trafem nam się udało złapać jedną ekipę, ale na razie nie mogę nic o nich powiedzieć bo tylko zblil;i sufity i tynki... więc nie bardzo widać efekty ich pracy ;) oprócz piekielnego bałaganu ;)

ale po remoncie będę mogła powiedzieć więcej.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś remontował mieszkanie z firmą AS z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tata dorabia robiąc małe remonty, ale chyba nie o to Wam chodzi. On pracuje głównie popołudniami, więc jeżeli komus zależy na czasie to chyba raczej nie to... Ale jakby co to moge podać namiar. Z zawodu jest elektrykiem z uprawnieniami, ale też murarzem (sam postawił nasz dom), kładzie kafelki itp.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczcie http://pro-mac.pl/meble-kuchenne-wyglad-i-funkcjonalnosc/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja moge polecic mojego sasiada. W sumie ekipa w jednej osobie. Zrobi wszystko oprocz elektryki. Caly blok skorzystal z jego prac wykonczeniowo remontowych i wszyscy sa zadowoleni. Robi czysto, szybko i bardzo porzadnie. Polozy kafelki, glazure, panele, wycekoluje, wytapetuje, pomaluje, zrobi sufit podwieszany, bialy montarz itd. No tyle robil u mnie. Ostatnio wspominal ze wolne terminy ma od 20 stycznia wiec moze sie wpasujecie jak macie cos pilnego.
Podajcie swoje maile to przesle namiary. Boje sie podawac na forum bo moze tu linczuja za reklame czy cos. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ryszard Gosek 607 222 387- już go komuś tu polecałam ale powtórze:-) świetny wachowiec! Korzystaliśmy z jego usług wielokrotnie!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mala Mi
podaj proszę namiary na tą złota raczkę?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiu wolalam podac na maila ale widze ze tu dziewczyny pisza numery telefonow, maile, adresy itp wiec ja tez podam. A co mi tam :-)
0 88 77 73 303 Pan Andrzej
Korzystajcie - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam pana Macka - jesteśmy świeżo po remoncie naszych dwóch pokoików i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania 506190301
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

Prosty przepis na ciasta :))) (107 odpowiedzi)

Dziewczyny nie mam zupełnie zdolności jeśli chodzi o pieczenie ciast :((( Może znacie jakieś...

Adwokat- rozwód- podział majatku (60 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

do góry